MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 26 ]

1

Temat: MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

Hej smile

Tak dla przekory umieściłam ten wątek w dziale "Kobiece miejsca, Imprezy, Wydarzenia".
Jestem bowiem bardzo ciekawa czy w kwestii oglądania meczy i kibicowania, chodzi mi głównie o MŚ w RPA : nadal powszechny jest stereotyp o tym, że kobiety nie lubią tego typu wydarzeń i gdy tylko ich mężczyzna krzyczy, przeżywa i komentuje jakiś mecz - kobieta wybiera w tym czasie inne zajęcia, np. spotkanie z koleżankami, które także zostawiają swoich facetów przed telewizorem big_smile?

Jeśli jednak oglądacie to jakie są Wasze typy? Finał przecież już niebawem, w niedziele...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

ha! coś w końcu i dla mnie się znalazło. 
Od poczatku obstawiam Niemcy smile , ogólnie nikomu nie kibicuje bo Polska niestety nie gra ( szok, że nie wyszła z grupy....)

jedynie żal mi Ghany po przegranym meczu z Urugwajem.

3

Odp: MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

Moje kibicowanie polega na tym, ze jednym okiem oglądam mecz a drugim czytam gazetę albo książkę tongue Mój narzeczony jest wielkim fanem piłki nożnej i uwielbia oglądać mecze w towarzystwie swojego wujka i kuzyna. Czasem do nich dołączam. A kto wygra? Tak sobie ostatnio pomyślałam, ze fajnie, jakby Holandia wygrała. Nie wiem czy ma szanse, ale może się uda wink A tak bardziej realnie to pewnie wygrają Niemcy.

4

Odp: MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

apoteoza32, masz dokładnie takie samo myślenie jak mój Przemek.
Ja jestem bezstronna, bo po prostu nie śledzę MŚ. Jedyny mecz, jaki udało mi się obejrzeć, to Urugwaj kontra Ghana i też było mi przykro, że tamci przegrali.

5

Odp: MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

Generalnie nie jestem wielką fanką piłki nożnej, ale podczas MŚ zawsze staram się przynajmniej śledzić wyniki, a finał to już oglądam obowiązkowo smile.  Do tego zimne piwko lub jakiś mocniejszy trunek, dobre jedzonko, mąż obok na kanapie, chętnie jeszcze inni znajomi i co tu dużo mówić... jest fajnie smile.

6

Odp: MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

Ja może nie jestem wielką fanką - tzn. nie znam na pamięć wszystkich wyników, kadry też po nazwiskach nie wymienię, ale jeśli chodzi o ważniejsze imprezy piłkarskie to jestem jak najbardziej "za" smile

Oglądałam jak dotąd każdy mecz tegorocznego mundialu. Stawiałam na Argentynę, ale skoro odpadła to liczę, że Niemcy wygrają.

Bardzo lubię oglądać mecze, w sumie chyba nawet bardziej niż mój mąż. Zwłaszcza w większym gronie, z piwkiem lub np. w jakimś pubie. Żadna z moich koleżanek nie lubi piłki nożnej, więc spotykając się z kumplami w celu obejrzenia meczu jestem jedyną kobietą smile No i oczywiście wszyscy zazdroszczą mojemu mężowi, że nie musi uskuteczniać żadnych podchodów żeby obejrzeć mecz.

7

Odp: MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

A ja nie oglądałam ani jednego meczu, totalnie zwisa mi i lata kto gra i tak samo narzeczonemu big_smile

8

Odp: MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

Ja również ogólnie nie oglądam meczów ale czasem lubię popatrzeć na przystojnych piłkarzy:P, a jak sa jakieś ważniejsze jak MŚ to obowiązkowo:) Jestem za Holandią:)

9

Odp: MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

Obejrzałam więcej meczów niż moj chłopak. ON udaje przed znajomymi że zna się na piłce, ale i tak wiem swoje big_smile bo nawet nie potrafiłby wymienić paru nazwisk graczy ze swojej ulubionej reprezentacji (holandii) tongue

ja kibicuję hiszpanii big_smile

10

Odp: MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

ja uwilebiam ogladac mecze!!!gladam głownie tylko Mundiale bo one sa rzeczywiscie ciekawe! Ja od poczatku trzymałam kciuki za Hiszpanie...Jednak sadze ze w finale znajda sie Niuemcy no i Holandia smile a wtedy wygraja Niemcy!

11

Odp: MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

Dzisiaj jestem za Hiszpanią. big_smile

12

Odp: MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

Hiszpania oczywiscie big_smile
A co do ogladania to bardzo czesto ogladam nawet wiecej niz moj M* chociaz ostatnio razem siedzielismy i darlismy japki tongue
Ale najbardziej jednak lubie lige Angielska

13

Odp: MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

Dzisiaj emocje sięgały zenitu smile. Połowa z nas zebranych w domu kibicowała Niemcom, połowa Hiszpanii. Ja byłam za tymi drugimi i mam ogromną satysfakcję z wyniku smile. Teraz czekamy co będzie w niedzielę.

14

Odp: MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

No i moi faworyci wygrali ! smile Hiszpania górą big_smile big_smile

15

Odp: MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

Heh.. czyli jednak nie byłam sama jeśli chodzi o kwestie kibicowania Hiszpani wink To miłe big_smile Myślałam, że w pubie mnie pogryzą, gdy darłam się jak szalona po trafieniu bramki przez Puyola smile Trzecie i czwarte miejsce znamy.. 4.Urugwaj 3.Niemcy  pozostaje tylko kwestia zwycięzców... Już czuje że to będzie mega ekscytujący mecz ;D

16

Odp: MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

Co do 3 i 4 miejsca zgadzam się. W finale mam dylemat. hmm big_smile
Ale chyba będę za Holandią. smile

17

Odp: MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

Jestem za Hiszpanią tongue i mam nadzieję że wygrają a co do reszty to zgadzam się z poprzedniczkami!!!! big_smile

18

Odp: MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

Stawiam na Hiszpanię, należy się chłopakom, ole! big_smile

19

Odp: MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

Cieszę się, że tyle kobiet wypowiedziało się w tej kwestii smile
Ja osobiście kocham piłkę nożną - jednak tylko tą na wysokim poziomie wink
LM, ME i MŚ - to wydarzenia, które nie wyobrażam sobie pominąć!
Mam bowiem 2 braci - starszego i młodszego, którzy wraz z moim tatą wpoili mi chyba tą fascynację futbolem big_smile
A co najśmieszniejsze - mój chłopak nie przepada zbytnio za nim hehe...
Ale przed samym rozpoczęciem Mistrzostw w RPA - wspólnie obstawialiśmy kto zdobędzie 1, 2 i 3 miejsce...on obstawiał, że wygra Holandia a ja Hiszpania - o dziwo to właśnie nasze wytypowane drużyny spotkają się w finale big_smile już widzę jak będziemy sobie dogryzać i wkurzać w czasie niedzielnego meczu big_smile big_smile big_smile

Nawet nie wiecie dziewczyny jak bardzo się cieszę, że wczoraj wygrała Hiszpania i zagra w finale!
Jestem bowiem nie tylko zafascynowana piłką nożną, ale także samą Hiszpanią - ich kulturą, językiem a ostatnio nawet filmem smile
Hiszpania od wielu lat gra piękną dla oka piłkę, niestety często mimo to przegrywała - teraz jednak ma szanse pokazać swoją klasę smile

Ps. a co myślicie o słynnej już ośmiornicy Paull, która wskazała na wygraną Hiszpanii w meczu z Niemcami big_smile? teraz ją obwiniają o przegraną Niemców big_smile

20

Odp: MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

Troszkę z nie dowierzaniem o tym słuchałam ale coś musi w sobie mieć jeżeli nie pomyliła się ani razu podczas MŚ big_smile , najważniejsze że Hiszpania wygrała!!!!:D

21

Odp: MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

No i Niemcy przegrali , normalnie te MŚ  mnie zaskakują od samego początku... w życiu bym nie pomyślala, że Hiszpania i Holandia bedą walczyły o tytuł MŚ.
obstawiałam Niemców bo oni tak po cichutku ale do przodu...  wyszłam z założenia, ze oni jako jedyna drużyna systematycznie pnie się do góry ..... no ale jak widać wyszło inaczej
Jesli miałabym okreslić , która drużyna wygra mundial to myśle, że Hiszpania. Holandia jest dobrą drużyną ale nieprzewidywalną, grają raz lepszy raz gorszy mecz.  Hiszpania jak można było zobaczyć w meczu z Niemcami mają duży potencjał-myślę, że fizycznie są lepszą drużyną.

ale kto wie, tyle było niespodzianek, ze wszystko jest teraz możliwe

22 Ostatnio edytowany przez zgnilamandarynka (2010-07-09 09:01:26)

Odp: MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

Hej dziewczyny ja pracuje w zakładach bukmacherskich także chcąc nie chcąc wiem co się dzieje no i muszę troszkę pooglądać żeby móc porozmawiać z klientami:)ale tak jak mówicie same niespodzianki od początku .Także jestem bardziej zorientowana od mojego chłopaka cały dzień słucham a wieczorem jeszcze oglądam z chłopakiem:)Aha no i kibicuje Holandii.

23

Odp: MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

Dziewczyny.... Viva Espa?a big_smile:D:D Hurrrrrra wink)

24

Odp: MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

Viva Espańa big_smile big_smile big_smile masz rację Maja!
Byłam akurat poza domem w trakcie finału, więc dopiero mogę napisać jak bardzo się cieszę smile
Radość tym większa, że mecz oglądałam ze znajomymi i chłopakiem - wszyscy byli za Holandią, tylko ja za moją Hiszpanią smile
Choć muszę przyznać, że mecz Niemców z Urugwajem o 3 miejsce - to były dopiero emocje big_smile

Ps. Ośmiornica Paull - znowu bezbłędna big_smile

25

Odp: MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

Szkoda mi było Holendrów... Byłam za nimi. hmm

Posty [ 26 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » MŚ w piłce nożnej RPA 2010 - nasze kibicowanie :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024