Poznań - dobre knajpki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Poznań - dobre knajpki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Poznań - dobre knajpki

Czy znacie jakieś fajne, urokliwe knajpki w Poznaniu, gdzie można się zrelaksować i dobrze zjeść w przyjaznej atmosferze? Ja mam kilka ulubionych miejsc, ale chętnie poznałabym też Wasze ulubione restauracyjki!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poznań - dobre knajpki

podziel się najpierw, potem dodam może coś od siebie...skoro już jestem na tym forum smile

3

Właśnie Natu - podziel się z nami swoimi doświadczeniami w tym względzie smile
Z pewnością nie jestem ekspertem jeśli chodzi o restaurację, bo wolę i lubię jednak ugotować coś sama...ale czasami jak spotykam się z przyjaciółką to właśnie idziemy coś zjeść na miasto.
A takie nasze pogawędki najczęściej odbywają się przy gorącej czekoladzie lub kawce z czymś słodkim - dlatego naszym ulubionym miejscem jest "Cacao Republica" - gdzie panuję naprawdę przyjazna atmosfera, a do niedawna także "Fontanna Czekolady" smile
Jeśli natomiast chcemy coś zjeść konkretnego - wybieramy wtedy Sphinxa - ze względu na miłą męską obsługę i dobre jedzonko smile
Czekamy na Twoje typy...
Pozdrawiam!

Być jak płynąca rzeka...

4

myślę że knajpek w Poznaniu jest dużo i wiele dobrych i bardzo dobrych, najcześciej chodzi o obsługę!

5

widzę, że jesteście tajemniczy i nie chcecie sami zacząć. Miałam na mysli przede wszystkim knajpy z konkretnym jedzonkiem. Sphinx jest zdecydowanie oklepany chociaż oczywiscie urokliwe miejsce. Ja mam swoją ulubioną pizzerię Sorellę przy Starym Rynku - taka przyjemna, w miarę kameralna atmosfera, Cactus Factoria tez jest ok, ale ostatnio byłam też w fajnej pierogarnii też przy Starym Rynku, na Wrocłąwskiej czy Wronieckiej, nie wiem,mylą mi się te ulice. W każdym razie dużo słyszałam o tym miejscu i rzeczywiscie jest spoko i nawet całkiem niedrogo.

6

Uwielbiam sushi i w tym temacie polecam Violet na Św. Marcina. Maja zawsze swieze ryby, jeszcze ani razu się nie zawiodłam. a poza tym miły klimacik, sympatyczna obsługa, można wybrać się ze znajomymi na wspólny lunch. Fajne, przytulne miejsce, polecam.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Poznań - dobre knajpki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018