Dropshipping - sklep na Shoper - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Dropshipping - sklep na Shoper

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez Monika1986 (2023-02-26 15:51:02)

Temat: Dropshipping - sklep na Shoper

Witajcie mam parę pytań odnośnie platformy Shoper. Zapisałam się na okres próbny aby zobaczyć jak funkcjonuje ta platforma. Kontaktował się zemną opiekun ale nie mogłam odebrać, w poniedziałek pewnie będzie ku temu okazja.
Jestem na tej platformie, dla mnie to jest nowość także zapoznaje się, uczę się jak to wygląda.
Pojawia się informacja aby opłacić abonament sklepu i zacząć sprzedawać.

Nie wiem czy ja dobrze rozumiem pojęcie dropshippingu i działania tej platformy.
Bynajmniej jak to rozumiałam tak, że dzięki Shoper mam połączenie z hurtowniami. Niestety na tej platformie nie widzę żadnych hurtowni i teraz pytanie czy dopiero po opłaceniu abonamentu mam dostęp do hurtowni ?

Wyobrażałam sobie to w ten sposób, że mogę stworzyć swój sklep internetowy wystawiając rzeczy z tych hurtowni i wystawiać dany asortyment również na allegro.
Zamawia u mnie klient na allegro, ja zakupuje w hurtowni , ona wysyła towar do klienta?
Takie działania umożliwia dostęp do hurtowni na Shoper?

Jestem laikiem w tej dziedzinie e-handlu ale mam dużą motywację i chęci do zajęcia się sprzedażą. Jedyna moja sprzedaż do tej pory to na allegro lokalnie oraz olx. Wyprzedaż przy domowych porządkach.

Za wszelkie odpowiedzi będę wdzięczna, czy proszę napisać na PRIV. Zdobywam nową wiedzę i na pewno im więcej się wdrożę będę się z Państwem dzieliła swoimi spostrzeżeniami na grupie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dropshipping - sklep na Shoper

Dropshoping to jest dropshoping
Shoper to platforma dla e-sklepu

Dropshoping polega na tym, że sprzedajesz nie mając towaru u siebie na stanie tylko jedzie od razu od producenta/lub z hurtowni do klienta
na Shoperze po prostu stawiasz sklep i tam sprzedajesz, można łączyć z kontem allegro
Shoper to jest alternatywa np. dla Shopify itp.

Na shoperze można wykupić abonament na miesiąc i go odnawiać lub co roku.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Dropshipping - sklep na Shoper

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024