Facet się zmienił - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Facet się zmienił

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Facet się zmienił

Cześć, proszę wszystkich o radę. Mam problemy w związku. Jestem 24 letnia kobieta, poprzednie moje związki były ze sporo różnica wieku (+/- 10 lat). Ok rok temu związałam się z 26 letnim chłopakiem. Była to spora zmiana dla mnie. Jednak w naszym związku pojawia się coraz więcej problemów. On pracuje, mimo to od samego początku była między nami różnica w sposobie życia. Pochodzę z dość bogatej rodziny, on nie. Mieszkamy u mnie (mam spore mieszkanie od rodziców), sfinansowałam nam remont, czasem płaciłam za kilkudniowy wyjazd , kupowałam prezenty (on mi kupuje kwiaty wiec ok, tu jest akurat równowaga). Chłopak na początku był bardzo dbający, kochany, przy jakiejkolwiek różnicy zdań odpuszczał, widziałam, że bał się że odejdę. W międzyczasie zdążył mi się oświadczyć. Od około 4 miesięcy zauważyłam, ze coraz bardziej krzyczy na mnie, zarzuca mi, ze go nie szanuje, upiera się przy swoich racjach, nie potrafi odpuścić jak kiedyś. Ja w głowie niestety mam przekonanie, ze mogłabym mieć łatwo kogoś innego, ponieważ wzbudzam bardzo duże zainteresowanie. Było tak od czasów nastoletnich i nie potrafię mieć w sobie tej pokory, której on ode mnie oczekuje. Mój chłopak z kolei nie jest w ogóle w klasyczny sposób przystojny, był przede mną pare lat sam. Nie potrafię odgonić myśli, ze on prawdopodobnie nie znalazł by drugiej atrakcyjnej dziewczyny tak łatwo. Mam tak, ze bardzo o niego dbam, o mieszkanie, jest zawsze czyste, obiad jest zrobiony, zakupy, ubieram się w spódniczki, sukienki nawet siedząc w domu, zawsze mam na sobie cos ładnego, widzę ze zwraca na to uwagę, komplementuje makijaż. Ale jednocześnie coraz więcej spi po pracy, nie robi nic dodatkowego. Jest leniwy, nie uprawia sportu, ciagle tylko zasłania się faktem, ze pracuje (ja z jego pracy nie czerpie żadnych korzyści, utrzymuje się 100% sama, rachunki dzielimy po połowie). Mimo faktu, ze na codzień nosze seksowna bieliznę, prawie zawsze koronkowa zarzucił mi, ze np nie chce założyć czerwonych pończoch o których on marzy co jego zdaniem znaczy ze nie próbuje go jakoś podniecić. Wskazuje, ze nie inicjuje stosunku Np zaczynajac go całować po klacie, brzuchu, udach… a ja czuje, ze kobieta nie jest od tego żeby faceta na każdym kroku zadowalać wszystko zrobić i jeszcze na koniec być zmuszona inicjować kontakt w taki sposob. Gdy to on zacznie nigdy mu nie odmawiam, sam mówi, ze naprawdę nie ma na co narzekać. Coraz częściej się kłócimy, on wmawia mi, ze go nie szanuje, ja coraz bardziej czuje, ze jestem dla niego ‚za dobra’. Jednocześnie boje się podjąć decyzje i odejść. Proszę o wszelkie rady co zrobić sad

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2023-01-24 13:56:30)

Odp: Facet się zmienił
dziewczynaaa napisał/a:

Cześć, proszę wszystkich o radę. Mam problemy w związku. Jestem 24 letnia kobieta, poprzednie moje związki były ze sporo różnica wieku (+/- 10 lat). Ok rok temu związałam się z 26 letnim chłopakiem. Była to spora zmiana dla mnie. Jednak w naszym związku pojawia się coraz więcej problemów. On pracuje, mimo to od samego początku była między nami różnica w sposobie życia. Pochodzę z dość bogatej rodziny, on nie. Mieszkamy u mnie (mam spore mieszkanie od rodziców), sfinansowałam nam remont, czasem płaciłam za kilkudniowy wyjazd , kupowałam prezenty (on mi kupuje kwiaty wiec ok, tu jest akurat równowaga). Chłopak na początku był bardzo dbający, kochany, przy jakiejkolwiek różnicy zdań odpuszczał, widziałam, że bał się że odejdę. W międzyczasie zdążył mi się oświadczyć. Od około 4 miesięcy zauważyłam, ze coraz bardziej krzyczy na mnie, zarzuca mi, ze go nie szanuje, upiera się przy swoich racjach, nie potrafi odpuścić jak kiedyś. Ja w głowie niestety mam przekonanie, ze mogłabym mieć łatwo kogoś innego, ponieważ wzbudzam bardzo duże zainteresowanie. Było tak od czasów nastoletnich i nie potrafię mieć w sobie tej pokory, której on ode mnie oczekuje. Mój chłopak z kolei nie jest w ogóle w klasyczny sposób przystojny, był przede mną pare lat sam. Nie potrafię odgonić myśli, ze on prawdopodobnie nie znalazł by drugiej atrakcyjnej dziewczyny tak łatwo. Mam tak, ze bardzo o niego dbam, o mieszkanie, jest zawsze czyste, obiad jest zrobiony, zakupy, ubieram się w spódniczki, sukienki nawet siedząc w domu, zawsze mam na sobie cos ładnego, widzę ze zwraca na to uwagę, komplementuje makijaż. Ale jednocześnie coraz więcej spi po pracy, nie robi nic dodatkowego. Jest leniwy, nie uprawia sportu, ciagle tylko zasłania się faktem, ze pracuje (ja z jego pracy nie czerpie żadnych korzyści, utrzymuje się 100% sama, rachunki dzielimy po połowie). Mimo faktu, ze na codzień nosze seksowna bieliznę, prawie zawsze koronkowa zarzucił mi, ze np nie chce założyć czerwonych pończoch o których on marzy co jego zdaniem znaczy ze nie próbuje go jakoś podniecić. Wskazuje, ze nie inicjuje stosunku Np zaczynajac go całować po klacie, brzuchu, udach… a ja czuje, ze kobieta nie jest od tego żeby faceta na każdym kroku zadowalać wszystko zrobić i jeszcze na koniec być zmuszona inicjować kontakt w taki sposob. Gdy to on zacznie nigdy mu nie odmawiam, sam mówi, ze naprawdę nie ma na co narzekać. Coraz częściej się kłócimy, on wmawia mi, ze go nie szanuje, ja coraz bardziej czuje, ze jestem dla niego ‚za dobra’. Jednocześnie boje się podjąć decyzje i odejść. Proszę o wszelkie rady co zrobić sad

Pierwsze wrażenie po przeczytaniu powyższego mam takie, że Ty rzeczywiście czujesz się lepsza od swojego faceta. W ogóle bardzo jesteś ocenna w stosunku do niego, ale przede wszystkim dla siebie.

Z tego co piszesz, to widzisz rolę kobiety jako ładnie wyglądającej, gotującą i sprzątającą. Poza tym, że to oldskulowe, to jakieś takie płytkie (sorki, ale nie znajduję aktualnie lepszego określenia) może Twój facet wolałby w związku więcej bliskości i przyjaźni. Po prostu głębszej relacji a nie ładnej sprzątaczki i kucharki z opcją seksu.
A czy Ty nie chciałabyś mieć fajnej przyjacielskiej relacji ze swoim facetem, który Cię nie ocenia?

3 Ostatnio edytowany przez jeneste92 (2023-01-24 14:00:10)

dziewczynaaa napisał/a:

Proszę o wszelkie rady co zrobić sad

1. Odejść.
2. Kupić sobie psa.

Jeśli go dobrze wytresujesz lub zatrudnisz psiego behawiorystę to będzie merdał ogonkiem wtedy, kiedy będziesz chciała, aportował wtedy, kiedy będziesz chciała i pójdzie spać do kąta wtedy, kiedy mu wydasz taką komendę. No i przede wszystkim, będzie znać właściwą hierarchię w waszej relacji, tzn. ty jesteś tą lepszą, ważniejszą, mądrzejszą, decydującą o wszystkim.

4

"W czasie deszczu dzieci się nudzą..."

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

5

dziewczynaaa napisał/a:

Proszę o wszelkie rady co zrobić sad

Przestać się nudzić, wyjdź do ludzi.

6 Ostatnio edytowany przez madoja (2023-01-24 17:32:37)

Kiedyś czytałam o wynikach jakichś badań, że jeśli między kobietą a mężczyzną jest duża różnica w atrakcyjności (na korzyść kobiety), to kobiecie z czasem zacznie to przeszkadzać (nawet gdy na początku nie przeszkadzało) i odejdzie lub zdradzi.

Jeśli do tego dodać, że - w Twoim przypadku - facet zamiast dbać o siebie, zaniedbuje się i jest kłótliwy, to równia pochyła dla związku.

Tutaj ludzie będą się wkurzać że jesteś zarozumiała, ale może faktycznie jest tak, zupełnie obiektywnie, że Ty jesteś lepsza od niego, a on tylko ciągnie Cie w dół. Bo czemu wszyscy zakładają że to biedny facet? Może jest wredny, nie docenia jej, nie chce jej się podobać.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Facet się zmienił

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021