Jak odzyskac kobietę 45 lat (?) i nie zwariować? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak odzyskac kobietę 45 lat (?) i nie zwariować?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Jak odzyskac kobietę 45 lat (?) i nie zwariować?

Mam pytanie. Czy ktoś może doradzić jak odzyskać kobietę w sile wieku, 45 lat, która jest zapracowana, trudna, mało dostępna, matka jej cały czas pilnuje, zreszta cala rodzina. Chodzi o mozliwosc rozmowy, znaczy chcialem sie z nia zobaczyc i porozmawiac. Czy kto ma jakies pomysly jak mozna by podejsc do tego, by sie zgodzila? Ktos cos?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak odzyskac kobietę 45 lat (?) i nie zwariować?

Najpierw powiedz jakim sposobem ją straciłeś, bo mi pachnie toksycznym związkiem.

3

Też mnie zastanawia, co musiało się stać, że do tego doszło.

Pamiętaj, że kiedy potrzebujesz pomocnej dłoni, jest ona na końcu twojego ramienia

Audrey Hepburn

4

Czuję po kościach, że to co się wydarzyło, jest grubego kalibru.
Żebyśmy mogli coś doradzić, istotnie musisz podać więcej szczegółów. W takich sytuacjach po prostu nie ma uniwersalnych porad, a z Twojego posta w zasadzie nic nie wynika.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
[olinkowy status to już historia, z niezależnych ode mnie przyczyn technicznych, właściwy zobaczysz dopiero w moim profilu wink]

5

wieka napisał/a:

Najpierw powiedz jakim sposobem ją straciłeś, bo mi pachnie toksycznym związkiem.

Nie straciłem, na razie wg mnie jest zimna wojna smile Jest na ten moment ban na rozmowy czy kontakty, ale wg mnie ulega wpływom mamy i innym, nie wiem jakim (?). Zapracowana, nieufna, realizuje się w życiu wspólnotowym i rodzinnym, bo ma dwie siostry i one mają dzieci, więc ogólnie to rodzina spora i młode są. Na SMS jedynie mi się udało jakoś trochę porozmawiać ostatnio, ale chodzi mi o rozmowę w oczy. Na razie tyle dodam, jak za mało, to napiszcie konkretne pytania, okej? PS: w Sylwestra zamieniłem z nią dwa słowa, bo spotkałem ją na gali w NFM.

6

A może ona nie chce związku ani partnera ?

Tu na forum też masz takie kobiety , femnistki i tego typu które wolą się rozwijać , wolą samorozwój i inne pierdoły zamiast mieć partnera.

Jak woli życie samotne to nic nie zrobisz ...

Poza tym w tym wieku jak ona nigdy nie była w związku to nie nadaje się już do związku.

7

Byliście wcześniej razem? Jak długo? Mieszkaliście razem? Skąd ta zimna wojna?
Dlaczego, w takim razie w tytule wątku piszesz o odzyskaniu?

8

mmJUTnetPL napisał/a:
wieka napisał/a:

Nie straciłem, na razie wg mnie jest zimna wojna smile Jest na ten moment ban na rozmowy czy kontakty, ale wg mnie ulega wpływom mamy i innym, nie wiem jakim (?). Zapracowana, nieufna, realizuje się w życiu wspólnotowym i rodzinnym, bo ma dwie siostry i one mają dzieci, więc ogólnie to rodzina spora i młode są. Na SMS jedynie mi się udało jakoś trochę porozmawiać ostatnio, ale chodzi mi o rozmowę w oczy. Na razie tyle dodam, jak za mało, to napiszcie konkretne pytania, okej? PS: w Sylwestra zamieniłem z nią dwa słowa, bo spotkałem ją na gali w NFM.

Ona ma 45 lat i ma bana na rozmowy z Tobą od mamy?
Musisz się postarać i bardziej opisać problem.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak odzyskac kobietę 45 lat (?) i nie zwariować?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021