Ubiór na rekrutację - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Ubiór na rekrutację

Cześć,
w poniedziałek idę na moje pierwsze spotkanie rekrutacyjne, gdzie będą sprawdzane moje umiejętności. Zastanawiam się, jak się ubrać. Wiem, że prawidłowo byłoby, gdybym założyła biznesowy kostium - odpowiednia marynarka, koszula, odpowiednie spodnie / spódnica, cieliste rajstopy oraz buty na niskim obcasie. Prawdopodobnie będzie mi w tym zimno w trakcie, gdy będę szła na to spotkanie - mieszkam w regionie, gdzie już spadł śnieg i jest przeraźliwie zimno. Same spodnie do kostiumu są zrobione z cienkiego materiału i bardziej nadają się na wiosnę. Kiedyś już w nich byłam na egzaminie zimowym na studiach i marzłam przez całą drogę na uczelnię.
Czy ewentualnie pasowałoby założyć na takie spotkanie marynarkę, koszulę, proste, czarne dżinsowe spodnie, grube czarne rajstopy oraz czarne botki? Jeśli nie, w takim razie jak mogłabym zabezpieczyć się przed zimnem? Jestem bardzo wrażliwa na zimno, a artykuły w internecie niewiele pomagają w kwestii ubioru na taką rozmowę w porze późnojesiennej.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ubiór na rekrutację

Kostium to lekka przesada, nikt tak na rozmowy nie chodzi.

Elegancka bluzka, niekoniecznie biała, marynarka, gładkie spodnie i wystarczy.

3 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2022-11-20 18:43:54)

Odp: Ubiór na rekrutację

Ubierz się odpowiednio do stanowiska o które się starasz.
Jeśli to biurowiec,  to możesz przyjść wcześniej do łazienki i się przebrać.
Albo wziąć ubera, taxi..

4

Odp: Ubiór na rekrutację

The most important thing is well exposed breasts smile

5

Odp: Ubiór na rekrutację

Przecież pod spodnie od kostiumu możesz nałożyć grubsze rajstopy by było cieplej

6

Odp: Ubiór na rekrutację

Napisz jakiego rodzaju to praca, bo jeżeli to zawód w którym ważna jest prezencja i przewidywany jest częsty kontakt z wymagającym klientem, to faktycznie należy się odpowiednio ubrać, ale jeżeli to praca w rodzaju programisty lub inżyniera, to ubiór nie ma kompletnie żadnego znaczenia, liczą się wyłącznie umiejętności.

7 Ostatnio edytowany przez KoralinaJones (2022-11-20 23:15:37)

Odp: Ubiór na rekrutację

Nie masz prostych, czarnych lub szarych cygaretek z grubszej bawełny lub po prostu spodni o klasycznym fasonie z prostymi nogawkami? Do tego biały top, marynarka i botki.  Ewentualnie elegancka sukienka z grubszej dzianiny i wysokie kozaki.

8

Odp: Ubiór na rekrutację
Ryzyk Fizyk napisał/a:

Napisz jakiego rodzaju to praca, bo jeżeli to zawód w którym ważna jest prezencja i przewidywany jest częsty kontakt z wymagającym klientem, to faktycznie należy się odpowiednio ubrać, ale jeżeli to praca w rodzaju programisty lub inżyniera, to ubiór nie ma kompletnie żadnego znaczenia, liczą się wyłącznie umiejętności.

Praca w sądzie na stanowisku protokolanta sądowego, więc raczej przyjście w nieformalnym stroju zupełnie odpada.

KoralinaJones napisał/a:

Nie masz prostych, czarnych lub szarych cygaretek z grubszej bawełny lub po prostu spodni o klasycznym fasonie z prostymi nogawkami? Do tego biały top, marynarka i botki.  Ewentualnie elegancka sukienka z grubszej dzianiny i wysokie kozaki.

Niestety, jedynie ze spodni mam coś w tym stylu co w poniższym linku: https://wearmedicine.com/p/jeansy-damsk … Channable. Nie licząc tych nieszczęsnych spodni od kostiumu, które są ze zbyt lekkiego materiału.

9

Odp: Ubiór na rekrutację

Jak do sądu, to ubiór na czarno, stonowany i oficjalny.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024