Staż za stażem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Staż za stażem

Dziś w autobusie słyszałam rozmowę dwóch kobiet i jedna mówiła, że odbywa już 4 staż z rzędu Jestem zaskoczona, że tak się da i ktoś się na to godzi. W sumie lepiej by było utworzyć więcej miejsc pracy, zamiast organizować tyle staży. Znacie takich "wiecznych stażystów"? Myślę też, że to średnio wygląda w cv

Zobacz podobne tematy :
Odp: Staż za stażem

Oj Oj oj To bardzo nieladnie podsluchiwac cudze rozmowy...jeszcze w autobusie gdzie mozna uciec lub schowac sie pod siedzenia....,  nie znasz losow tej kobiety zaslyszalas 1 miliardowa czesc jej zycia wiec po co osadzac:)
Zmien autobus.

Mala podpowiedz, sudenci ( czesto w roznym wieku )  maja nieodplatne badz odplatne staze, wymagane systemem nauczania, staze musza sie zamknac w jakims przedziale czasowym.

3

kasia5266 napisał/a:

Dziś w autobusie słyszałam rozmowę dwóch kobiet i jedna mówiła, że odbywa już 4 staż z rzędu Jestem zaskoczona, że tak się da i ktoś się na to godzi. W sumie lepiej by było utworzyć więcej miejsc pracy, zamiast organizować tyle staży. Znacie takich "wiecznych stażystów"? Myślę też, że to średnio wygląda w cv

Znam gościa, który leci staż za stażem. Gość ma problemy psychiczne i w żadnej pracy ludzie z nim dłużej nie wytrzymają.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Konto zawieszone.

4 Ostatnio edytowany przez Balaneo (2022-07-21 14:41:11)

Tu raczej chodzi o to że ta Pani pewnie liczy na zatrudnienie, korzysta z takich form a jeśli mówimy o PUP to dla pracodawcy to tania siła robocza, nic nie płacą a mają pracownika na zasadzie oczywiście potem zatrudnienie - które jest fikcją bo nie chcą nikogo zatrudniać.

także zasada taka ŻADNYCH STAŻY, chyba że dobra firma która faktycznie oficjalnie po stażu zatrudnia, ale to raczej nie z PUP.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021