Zmiana zawodu ok 30stki. Wypalenie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Zmiana zawodu ok 30stki. Wypalenie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Zmiana zawodu ok 30stki. Wypalenie

Pracuje aktualnie jako specjalista- handlowiec.Aktualnie stwierdzam, że to nie to.. O ile dam  radę popracować na tym stanowisku z 2-3 lata to wiem, że będzie moment gdzie moje wypalenie zawodowe sięgnie zenitu. Studiowałem informatykę i ekonometrię. Po studiach wkręciłem się do pracy jako marketingowiec/handlowiec, więc to coś zupełnie innego niż to co studiowałem. Jakoś mega wybitnie mi to się nie podobało, jednak pierwsze sukcesy w handlu spowodowały, że poszedłem w stronę sprzedaży.  Byłem handlowcem w sporej firmie odzieżowej, później miałem epizod jako spedytor(to też było mocno związane z handlem), a obecnie firmie związanej z HR jako specjalista - handlowiec. Generalnie czuje, że utknąłem w martwym punkcie. Stwierdzam, że się przejechałem i żałuję wybranej ścieżki zawodowej... Samo tworzenie ofert, cała otoczka sprzedażowa jest ok, jednak mam dość ciągłego nakłaniania do sprzedaży, 1000 słyszanych odmów itp. Lubie kontakt z ludźmi, jednak praca która wymaga tylko i wyłącznie kontaktu z ludźmi mnie wykańcza. Chcę zmienić swój zawód. Chciałbym wrócić do czegoś co wymaga analizy,  i ogólnie myślenia. Robiłem research stanowisk, tzn w czym mógłbym się na nowo odnaleźć. I zastanawiam się nad zostaniem analitykiem finansowym/analitykiem danych/biznesowym. TYLKO: Ze studiów już praktycznie nic nie pamiętam. Moje doświadczenie zawodowe również jest raczej bezużyteczne. W ogłoszeniach często wymagają wiedzy związanej z branżą, chociaż roku doświadczenia. Powysyłałem dużo CV na tzw. stanowiska juniorskie i NIC. Zapisałem się na kurs z angielskiego poziom C1 żeby odświeżyć trochę język, trochę przypominam sobie excela, ale wolałbym już zacząć robić coś praktycznie. Znam excela na poziomie zaawansowanym + całkiem nieźle sql + PowerBI, więc jakieś podstawy są. Po studiach trochę też programowałem, jednak stricte programowanie to nie dla mnie. Jestem na siebie zły, bo wielu znajomych zarabia 5cio cyfrowe kwoty, a ja utkwiłem w martwym punkcie i będę zaczynał od 0.. W nowym zawodzie będę na poziomie osoby świeżo po studiach z tym że ten studenciak będzie miał świężą wiedzę. Ostatnio jestem strasznie zdołowany z powodu tego, że poszedłem nie tą drogą jeśli chodzi o karierę... Może ktoś z Was miał podobny problem jak jak i może coś doradzić, zaproponować ? Jestem z Gdańska. Może ktoś ma zna jakąś firme gdzie byłaby szansa na rozpoczęcie pracy z dużymi możliwościami rozwoju. Będę wdzięczny za jakąkolwiek podpowiedź jak mogę działać w mojej sytuacji, żeby to miało ręce i nogi. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zmiana zawodu ok 30stki. Wypalenie

Jak chcesz zarabiac 5 cyfrowe kwoty to powrot do ksiązek. Jak nie programowanie to cybet-security, big data, zaawansowana analiza danych - ale to są cięzkie tematy, ciężka praca i cięzkie pieniądze.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Zmiana zawodu ok 30stki. Wypalenie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018