klin klinem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: klin klinem

bry wieczorem pojawiłem się tu zupełnie przypadkowo dzięki mojej serdecznej przyjaciółce czytając posty pojawiło się <klin klinem>spostrzeżenie z autopsji  taki klin musi być na zimno i tylko na określony czas kiedy dochodzi do zdrady lub porzucenia co było w moim przypadku <okazało się ze jestem cudowny tylko w płaceniu rachunków>szczególnie kiedy jeszcze emocje i uczucia nie wygasły do byłego <w moim przypadku byłej>krótka historia która trwa .....po rozstaniu z kobieta którą kochałem nad życie zaczelem wprowadzać właśnie metodę klina klinem i zamiast zapomnieć o tym co było utopić to wszystko w kolejnych przygodnych związkach dać szanse na wypalenie się temu co we mnie siedzi  zostałem w związku bez przyszłości i z synem którego kocham nad życie możecie napisać widziały gały co brały tylko jest jedno ale ........nie mam 18 lat i wiem skąd się biorą dzieci do 35 roku życia po mimo ze chciałem mieć sytuacja szczególnie ta finansowa nie pozwala mi na planowanie potomstwa sam będąc dzieckiem ulicy nigdy nie chciałem by moje dziecko także wychowywała ulica była właśnie takim klinem który miał pojawić się by zapomnieć o przeszłości i kiedy po 2 do 4 mc miałem zamiar się rozstać pojawiła się informacja o ciąży teraz jestem właśnie w takim związku który jest tylko dla tego ze jest dziecko z krótkiego romansu stworzyło się 24 mc bycia z kimś z kim nawet nie jestem w stanie się kochać tyle jeśli chodzi o klin klinem

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: klin klinem

małe uzupełnienie do tego co wypociłem do puki nie wygasną emocje klin jest nie skuteczny chyba ze jest jednorazowym i nie powracającym tematem.....przez nie których zwanym jedna noc i pa.....

3

Nie probowalam, ale nie zaprzezce, chodzi cos takiego po glowie. Tylko, ze w moim przypadku nie rozstajemy sie, a klin to po prostu chec posiadania czegos tak okropnego, tak perfidnego i lamiacego serce tylko po to, zeby moc rzucic mu w twarz: zobacz i sam poczuj. O ironio losu, moj maz zawsze w jakis mniej lub bardziej widoczny sposob byl o mnie zazdrosny, zdradzil mnie w blizej niewyjasnionych okolicznosciach, czy raczej nie do konca wyjasnionych, i teraz jest jeszcze bardziej zazdrosny. Glupio, co

4

kogut i kura lub zwykła konkurencja Nie co rozwinę myśl z kogutem i kura kogutom się czasem wydaje ze mogą z każda kura ale nie działa to już w druga stronę tu równouprawnienie nie istnieje i stad po zdradzie pojawia się zwiększona zazdrość......

5

tak Jack klin klinem, emocja - emocją ... i co dalej? dojrzałość nie dostajemy tak za darmo wink trzeba się czasem nacierpieć... co zrobisz?
wiesz już, że nie jesteś kogutem wink ale wiesz też, że jesteś odpowiedzialnym mężczyzną ... takie wybory są najgorsze w życiu... co mówią psycholodzy, że dziecko powinno wyrastać w domu pełnym miłości.... jak w dobrych bajkach na dobranoc ... a życie, to wybory przeszywające bólem czasem teoretycznie nie możliwe, ale ich dokonujemy... napisz jak żyjesz, gdzie dziś odnajdujesz siebie?

"Człowiek, który ma serce, niczego nie może stracić, gdziekolwiek by się znalazł" H.Murakami

6

poza związkiem zawsze bylem tym który dostawał to czego chciał dla tego nie zdradzałem kiedy bylem z kimś jak także nie szukałem okazji kiedy nawet mnie znajdywały mówiłem <pa teraz nie jestem sam> związki to zawsze były kompletnie inne etapy w moim życiu <własna prywatna zona która dojechała 2dni później na imprezę z jakiejś tam okazji po znalezieniu mnie w pokoju w stanie wskazującym musiała spędzić noc na dodatkowym łóżku gdyż jak jej stwierdziłem jestem żonaty i żadne inne mnie nie interesują wiec możne co najwyżej z braku miejsca zająć to wolne sam zresztą nie rozpoznając jej stan mój był wybaczony bo to było mieszano rodzinne spotkanie z góry założone ze lekko nie będzie>dla tego alkohol nie był dla mnie żadnym usprawiedliwieniem  roztalismy się z innych powodów z zona .A porównanie koguta i kury odniosłem do postu Agi ......... Sam muszę borykać się z zupełnie inna sytuacja na dzień dzisiejszy czy być szczery czy tez widzieć syna<cena klina>

7

Czytajac wasze posty coraz bardziej do mnie dociera, ze zylam w bajce a musze obudzic sie  w zyciu, w zyciu tak bardzo pieknym pomimo tego bolu, a moze wlasnie dzieki niemu. Metody klina nigdy nie stosowalam, to sa rojenia glowy, zeby zrekompensowac choc troche bol. Zawsze wiedzialam, ze kazda choc najmniejsza decyzja przyniesie jakies skutki, ktore potocza sie jak lawina, ktorej nie mozna powstrzymac, ale to nie uchronilo mnie od popelnienia wielu bledow. Dzis wiem, moje zycie jest proste jak budowa cepa, proste i piekne, a ja kazdego dnia mam za co Bogu dziekowac.

Jack to wlasciwie byla zabawna sytuacja. Czlowiek najszczerszy ponoc jest po alkoholu. A co do dnia dzisiejszego, czy jak byscie sie rozstali to nie mialbys mozliwosci, zeby widziec syna?

8

powód prozaiczny jak przy rozwodzie odległość .......

9

Smutne

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018