Jestem nowa :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Jestem nowa :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Jestem nowa :)

Cześć. Szukając odpowiedzi i rozwiązań moich problemów przez przypadek znalazłam się tutaj i zostałam. Wciągnęło mnie czytanie różnych problemów,rad i rozwiązań. Robię to dlatego, gdyż od pewnego czasu czuje jakąś pustkę i nie wiem jak ją wypelnić. Dzięki Wam czuje się chociaż na chwilę lepiej  i pomaga mi to w zrozumieniu siebie. Pozdrawiam smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jestem nowa :)

No to witaj w tym specyficznym gronie. Skąd pomysł na taki nick?

3

A jakoś tak ostanio się czuje,taka żałosna. Mam męża,dziecko a czuje się samotna,próbuje zmienić swoje życie ale kiepsko mi idzie.Jeszcze nie jestem gotowa na opisanie swojej historii,może za jakiś czas uda mi się otworzyć przed Wami. Na razie sobie obserwuje.  smile

4

Witaj smile
Też zwróciłam uwagę na Twój nick.
To nie był dobry pomysł, bo mimo wszystko kodujesz siebie w określony sposób, a to mimowolnie wpływa na samopoczucie.
Przynajmniej w stopce napisz o sobie coś pozytywnego, dla równowagi smile
Pozdrawiam cieplutko .

Jaki pożytek z prędkości, jeśli zmierza się w złym kierunku?

5

No może racja z tym nickiem, doła miałam i trochę mnie poniosło.

6

I nie bardzo wiem jak się tu odnaleźć ,więc chyba zostawię to tak jak jest. Kiedyś może zmienię Żałosn na Radosna ,bo ogólnie jestem wesołą osobą i raczej pozytywnie nastawioną do życia i ludzi. smile Agnes76 dziękuję i również pozdrawiam

7

Witaj smile
Miło że do Nas dołączyłas smile jak się masz ? smile

Cześć. Ja też.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Jestem nowa :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021