Naturalny sposób na przesuszone dłonie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Naturalny sposób na przesuszone dłonie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Naturalny sposób na przesuszone dłonie

Cześć kobietki! smile

Moje pytanie jest takie - od początku zimy, mam bardzo przesuszone dłonie. Szukam jakiegoś naturalnego sposobu, żeby je jakoś nawilżyć. Zależy mi na naturalnym sposobie, bo jestem alergikiem i ostatni krem przypłaciłam swędzeniem i wysypką. Dłonie są bardzo suche, szczególnie po umyciu rąk. Używałam różnych mydeł przez ten czas, więc to nie mydło. Może środek dezynfekujący? Ktoś, coś?

Pozdrawiam smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Naturalny sposób na przesuszone dłonie

Krem antyalergiczny lub olejek  plus bawełniane rękawiczki na noc.

3

Dużo jest sposobów, np. Krem z vit A, generalnie powinnaś stosować żele do mycia i kremy do skóry atopowej.

4

Generalnie, ja mam hiperwrażliwą skórę, że nawet po goleniu, jeśli nie przetrę nóg środkiem dezynfekującym, zaraz pojawiają się swędzące krostki sad Kiedyś stosowałam maść na skórę atopową, na twarz, bo była zaczerwieniona od wiatru zimą i tak pomogło, że w następnym roku problem już nie wrócił. Ale, nie wiedziałam, że na suche dłonie też pomaga.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Naturalny sposób na przesuszone dłonie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024