Płaski, mały tyłek - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Płaski, mały tyłek

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 25 ]

1 Ostatnio edytowany przez Turnoffmymind (2018-08-24 11:36:29)

Temat: Płaski, mały tyłek

Hej,
Czy któraś z was miała/ bądź ma płaska a do tego malenka pupę i dzięki ćwiczeniom coś się zadziało?
Jeśli tak to możecie mi polecić co dokładnie robicie chcąc powiększyć swoje pośladki, jak z dieta itp.
Ja mam dość dziwna jak dla mnie budowę ciała bo na pierwszy rzut oka wydaje się być bardzo szczupła.
Mam dość spore piersi i jestem wysoka. Tyłek mały nogi Ok za to cały tłuszcz odkłada mi się na brzuchu.  Do tego mam wąskie biodra, generalnie cała jestem wąska, mam mała talie ale przez to ze mam wąskie biodra w ogóle tego nie widać.

Zależy mi na tym żeby powiększyć tyłek ale z tego co wiem musiałabym jeść więcej kalori przez co wydaje mi się ze brzuch byłby jeszcze większy.

Co wy robicie, jakie macie rady?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2018-08-24 11:53:34)

Odp: Płaski, mały tyłek

raczej niewiele zrobisz, masz taki typ figury (to się chyba jabłko nazywa) i natury nie zmienisz. Tyłek ćwiczeniami możesz ujedrnic, ale proporcji   nie zmienisz. Podobnie , jak nie da się ćwiczeniami sprawić, żeby piersi z miseczki a przeskoczyły do d. I na odwrót.
Moja znajoma ma bardzo obfity biust i wiecznie się odchudza, żeby jej zmalał, ale próżny trud. Ona ma duże gruczoły a nie dużo tłuszczu, więc zawsze będzie mieć duży biust, nie skurczy jej się do wymarzonego rozmiaru B.

3

adiaphora napisał/a:

raczej niewiele zrobisz, masz taki typ figury (to się chyba jabłko nazywa) i natury nie zmienisz. Tyłek ćwiczeniami możesz ujedrnic, ale proporcji   nie zmienisz. Podobnie , jak nie da się ćwiczeniami sprawić, żeby piersi z miseczki a przeskoczyły do d. I na odwrót.
Moja znajoma ma bardzo obfity biust i wiecznie się odchudza, żeby jej zmalał, ale próżny trud. Ona ma duże gruczoły a nie dużo tłuszczu, więc zawsze będzie mieć duży biust, nie skurczy jej się do wymarzonego rozmiaru B.

Twierdzisz ze ćwiczeniami nie da się zwiększyć pupy tylko ujędrnić? Teoche bzdura smile

4

adiaphora napisał/a:

Cycki to worki tłuszczu. Tyłek to miesień. Oczywiscie, ze da sie go powiekszyc. Ja nie mam potrzeby cwiczyc tylka, ale moja kumpela zrobila sobie super miesnie. Jezeli chcesz cos wyrzezbic to cwiczysz lzej, a na wieksza ilosc powtorzen. Moja kumpela jednak chciala zwiekszyc te miesnie (podobnie jak faceci bicki), wiec cwiczyla silowo ze sztanga. Z plaskiego tylka doszla do kardiashanki, tylko ze poslady twarde jak skaly hmm Pamietam, ze bardzo chwalila te cwiczenia ze sztanga. Dopiero kiedy za nia zlapala zobaczyla efekty. No, ale to tylko tak slyszane z drugiej reki. Moze ktos ma jakies rady z pierwszej?

Optymiści maja wiecej energii!!! ;D

5 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2018-08-24 12:45:34)

nie wiem o jakim powiększeniu myślisz, bo oczywiście możesz ujedrnic mięśnie i nawet nieco je powiększyć, ale nie oszukujemy  się z takim zapleczem to spektakularnych efektów nie bedzie. Jeśli zawsze miałaś, jak to określiłas,  płaską i maleńką pupę to raczej miss bum bum nie zostaniesz wink 
Masz jeszcze pod górkę, bo tłuszcz nie odkłada  Ci się tam, gdzie byś chciala. No taka uroda/geny. Jednym idzie w tyłek i biodra, innym w ramiona, brzuch  czy  cycki.

6 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2018-08-24 12:40:47)

Jovanna napisał/a:
adiaphora napisał/a:

Cycki to worki tłuszczu. Tyłek to miesień. Oczywiscie, ze da sie go powiekszyc. Ja nie mam potrzeby cwiczyc tylka, ale moja kumpela zrobila sobie super miesnie. Jezeli chcesz cos wyrzezbic to cwiczysz lzej, a na wieksza ilosc powtorzen. Moja kumpela jednak chciala zwiekszyc te miesnie (podobnie jak faceci bicki), wiec cwiczyla silowo ze sztanga. Z plaskiego tylka doszla do kardiashanki, tylko ze poslady twarde jak skaly hmm Pamietam, ze bardzo chwalila te cwiczenia ze sztanga. Dopiero kiedy za nia zlapala zobaczyla efekty. No, ale to tylko tak slyszane z drugiej reki. Moze ktos ma jakies rady z pierwszej?

cycek nie składa się tylko z tłuszczu. Obfity biust to często problem nie z powodu tłuszczu a przerosnietych gruczolow.  Gdyby chodzilo tylko o tłuszcz to robiloby się liposukcje albo ostra dietę,, zamiast operacji, aby zmniejszyć rozmiar. A tak się nie da. Operacja zmniejszenia polega na wycinaniu gruczolow, a nie tylko wycinania tluszczu. Zresztą co będę tłumaczyć.  w necie masz wszystko w temacie.
Geny determinuja typ sylwetki. Jak ktoś ma od zawsze mały biust to zadne ćwiczenia nie sprawia, że urośnie. Może być jedrniejszy, okrągłejszy ale zawsze będzie mały. Z tyłkiem podobnie.
Nie wierzę w te opowieści, że z orzeszka tyłek Kardashianki się zrobił od ćwiczeń. Nie ma opcji. Albo talia osy smile

7

Turnoffmymind napisał/a:
adiaphora napisał/a:

Twierdzisz ze ćwiczeniami nie da się zwiększyć pupy tylko ujędrnić? Teoche bzdura smile

Skoro twierdzisz, że bzdura to powiększaj zamiast pisać i smęcić.

Wróć do swojego tematu o braku akceptacji siebie i przeczytaj jeszcze raz rady, jakie tam dostałaś.
Ten temat bezpośrednio łączy się z tamtym.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

8

Lady Loka napisał/a:
Turnoffmymind napisał/a:
adiaphora napisał/a:

Wróć do swojego tematu o braku akceptacji siebie i przeczytaj jeszcze raz rady, jakie tam dostałaś.

Co tak chamsko? Xd
Nie nie łączy..
tutaj pytam o konkretne porady i generalnie wiem co robić, ćwiczyłam nawet jakiś czas z trenerem, chciałam się tylko dowiedzieć co inne dziewczyny robią, które maja podobna motywacje do mnie.
A ty jak nie masz nic konkretnego do napisania to zajmij się swoim życiem.:)
Bo tego typu teksty nie są nikomu potrzebne

9

Lady Loka napisał/a:
Turnoffmymind napisał/a:
adiaphora napisał/a:

Po co się w ogóle udzieliłas w tym temacie jak nie masz nic do dodania odnośnie tego? Hahah
Może ty zamiast pisać i smęcić zajmij się czymś po prostu...

10 Ostatnio edytowany przez Jovanna (2018-08-24 13:13:36)

adiaphora napisał/a:
Jovanna napisał/a:
adiaphora napisał/a:

cycek nie składa się tylko z tłuszczu. Obfity biust to często problem nie z powodu tłuszczu a przerosnietych gruczolow.  Gdyby chodzilo tylko o tłuszcz to robiloby się liposukcje albo ostra dietę,, zamiast operacji, aby zmniejszyć rozmiar. A tak się nie da. Operacja zmniejszenia polega na wycinaniu gruczolow, a nie tylko wycinania tluszczu. Zresztą co będę tłumaczyć.  w necie masz wszystko w temacie.
Geny determinuja typ sylwetki. Jak ktoś ma od zawsze mały biust to zadne ćwiczenia nie sprawia, że urośnie. Może być jedrniejszy, okrągłejszy ale zawsze będzie mały. Z tyłkiem podobnie.
Nie wierzę w te opowieści, że z orzeszka tyłek Kardashianki się zrobił od ćwiczeń. Nie ma opcji. Albo talia osy smile

Wiem co znajduje sie w piersi pod tluszczem. Dziekuje za "dodatkowe" wyjasnienie. Wciaz wszystko sprowadza sie do tego, ze cycek to nie w wiekszosci miesien... wiec nie wiem skad te wywody. Oczywiscie, ze jezeli tylek ma waska budowe to nie urosnie na szerokosc. Same posladki jednak mozna "wychodowac" wlasnie dlatego, ze jest to miesien. Znam kilka osob, ktore mialy plaskie tylki i wychodowaly sobie skaliste posladki. Jedna jest trenerką kulturystow. Druga cwiczy codziennie na silowni od ponad dwoch lat jako hobby. Obie kiedys byly chudymi patyczakami. Skoro waszym zdaniem sie nie da to pewnie tym laskom tylek urosl w magiczny sposob. Wingardium Leviosa! Lub po prostu wiedzialy jak to konkretnie zrobic, zamiast mowic - nie da sie. Powtarzam: to jest do cholery MIĘSIEŃ. Jak jecie salatki i robicie przysiady bez obciazenia, to nie dziwie sie, ze sie nie da ;> wystarczy zapytac pierwszego lepszego faceta, co zrobic, jak jesc, jak cwiczyc, zeby miesien sie powiekszyl (nie rzezbil).

Optymiści maja wiecej energii!!! ;D

11

Turnoffmymind napisał/a:
Lady Loka napisał/a:
Turnoffmymind napisał/a:

Po co się w ogóle udzieliłas w tym temacie jak nie masz nic do dodania odnośnie tego? Hahah

Aż tak Cię zabolało, że aż musiałaś zacytować mój tekst i odpowiedzieć do niego dwa razy? big_smile
Naprawdę uważam, że najpierw powinnaś popracować nad poczuciem własnej wartości.
Póki co to Ty siedzisz w swoim temacie i obrażasz każdą osobę, która próbuje Ci coś powiedzieć.
Skoro masz te kulturystki i facetów budujących masę i oni się ZNAJĄ. To może ich zapytaj? Albo jakiś trener personalny? Od biedy fitness i zajęcia typowo na pośladki.
Powodzenia

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

12

Lady Loka napisał/a:
Turnoffmymind napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Aż tak Cię zabolało, że aż musiałaś zacytować mój tekst i odpowiedzieć do niego dwa razy? big_smile
Naprawdę uważam, że najpierw powinnaś popracować nad poczuciem własnej wartości.
Póki co to Ty siedzisz w swoim temacie i obrażasz każdą osobę, która próbuje Ci coś powiedzieć.
Skoro masz te kulturystki i facetów budujących masę i oni się ZNAJĄ. To może ich zapytaj? Albo jakiś trener personalny? Od biedy fitness i zajęcia typowo na pośladki.
Powodzenia

Jak już napisałam wiem co powinnam robić, ale jestem ciekawa tez co inne dziewczyny robią. A ciebie aż tak to boli ze odpisujesz tutaj mimo ze nie chcesz napisać nic na temat. Ja obrażam inne dziewczyny? Haha bo napisałam bzdura trochę? Ani to nie było niemile ani nie wiadomo jakie. Raczej miłe:)

13 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2018-08-24 14:13:42)

Joanna dała Ci bardzo dobre rady i wskazówki. Ćwiczenie wykroków z obciążeniem, unoszenie bioder i napinanie mięśni pośladków z obciążeniem na przykład ze sztangą ułożoną na kolcach biodrowych to bardzo dobre ćwiczenia na zwiększenie i wzmocnienie mięśni pośladków. Takie ćwiczenia na początek dobrze robić pod okiem trenera, bo technika jest istotna.

14

Turnoffmymind napisał/a:

Hej,
Czy któraś z was miała/ bądź ma płaska a do tego malenka pupę i dzięki ćwiczeniom coś się zadziało?
Jeśli tak to możecie mi polecić co dokładnie robicie chcąc powiększyć swoje pośladki, jak z dieta itp.
Ja mam dość dziwna jak dla mnie budowę ciała bo na pierwszy rzut oka wydaje się być bardzo szczupła.
Mam dość spore piersi i jestem wysoka. Tyłek mały nogi Ok za to cały tłuszcz odkłada mi się na brzuchu.  Do tego mam wąskie biodra, generalnie cała jestem wąska, mam mała talie ale przez to ze mam wąskie biodra w ogóle tego nie widać.

Zależy mi na tym żeby powiększyć tyłek ale z tego co wiem musiałabym jeść więcej kalori przez co wydaje mi się ze brzuch byłby jeszcze większy.

Co wy robicie, jakie macie rady?

Oczywiście, że można wymodelować sylwetkę.Ćwiczenia są różne.Różne również reagują mięśnie.Inni mogą ćwiczyć bez kolosalnych efektów, gdyż mają tak genetycznie ukształtowane mięśnie, że mogą mniej ekspansywnie reagować.Na początek radzę popracować nad mięśniami brzucha.Tak by pozbyć się sadełka wink I do tego szerzej zagłębić zasady zdrowego żywienia.Nie wiem jak bardzo jesteś wysoka.To jest ważne, ponieważ w raz ćwiczeniami na pośladki będą uzewnętrzniały się mięśnie nóg...Jeśli jesteś kobietą o nóżkach nie za długich, warto wtedy dobrać ćwieczenia pośladkowe, a w raz z nimi wdrożyć np ćwiczenia na wydłużenie wyszczuplenie nóg.Określ co chcesz osiągnąć.Tak by śmiało realizować swój plan.Osobiście ćwiczę pilates, gdyż ten rodzaj gimnastyki połączony jest z domieszką yogi, baletu i wspaniale daje odczuwać swoje ciało..jest się świadomym- nośnikiem kręgosłupa jak i innych elementów ciałka.

https://youtu.be/W8EM0Cs9r1g

...z najlepszych muzyków sceny Polskiej.

15 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2018-08-24 17:52:46)

Summertime napisał/a:

Na początek radzę popracować nad mięśniami brzucha.Tak by pozbyć się sadełka wink

Nie ma czegoś takiego, jak spalanie miejscowe :-D Trening siłowy z progresem może zredukować tkankę tłuszczową, ale z całego ciała a nie z wybranych jego partii.

16 Ostatnio edytowany przez Summertime (2018-08-24 18:31:23)

MagdaLena1111 napisał/a:
Summertime napisał/a:

Na początek radzę popracować nad mięśniami brzucha.Tak by pozbyć się sadełka wink

Nie ma czegoś takiego, jak spalanie miejscowe :-D Trening siłowy z progresem może zredukować tkankę tłuszczową, ale z całego ciała a nie z wybranych jego partii.

Przecież wyraznie napisałam, o tym by zajęła się jedzeniem właściwą dietą.Nie umiesz czytać?Nie rozumiem co jest złego w dbaniu o mieśnie brzucha.Jesteś tu po, to by negować zapał tej dziewczyny?

17 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2018-08-24 19:40:33)

Summertime napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:
Summertime napisał/a:

Przecież wyraznie napisałam, o tym by zajęła się jedzeniem właściwą dietą.Nie umiesz czytać?Nie rozumiem co jest złego w dbaniu o mieśnie brzucha.Jesteś tu po, to by negować zapał tej dziewczyny?

Czyli radzisz popracować nad mięśniami brzucha za pomocą diety? :-D  Nowatorski sposób :-D
Zapewniam Cię, że tkanka tłuszczowa i tkanka mięśniowa to nie to samo i inaczej się na nie pracuje. Doczytaj sama.

Troszkę kultury proszę. Po co od razu zarzucać drugiej osobie brak umiejętności czytania, tym bardziej, że sama nie opanowałaś umiejętności pisania, dokładnie właściwego, precyzjnego wysławiania się, które będzie oddawało sens tego, o co Ci chodzi

18

MagdaLena1111 napisał/a:
Summertime napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

Czyli radzisz popracować nad mięśniami brzucha za pomocą diety? :-D  Nowatorski sposób :-D
Zapewniam Cię, że tkanka tłuszczowa i tkanka mięśniowa to nie to samo i inaczej się na nie pracuje. Doczytaj sama.

Troszkę kultury proszę. Po co od razu zarzucać drugiej osobie brak umiejętności czytania, tym bardziej, że sama nie opanowałaś umiejętności pisania, dokładnie właściwego, precyzjnego wysławiania się, które będzie oddawało sens tego, o co Ci chodzi

Co Ty mnie dziecko zapewniasz ? big_smile big_smile  jak ja ćwiczę i mam rezultaty smile Dodatkowo zrzuciłam kg schudłam, i zajęłam się ćwiczeniami smile z zadawalającymi rezultatami.

Swoje informacje przekazuję na podstawie swoich odniesień.A nie na podstawie stwierdzonych przez Ciebie typów.....Nie rozumiesz postu.Naucz się czytać i właściwie interpretować treści.Trzeba mieć oczy otwarte i umysł, a nie szargać swoimi rzekomymi mądrościami big_smile big_smile na prawo i lewo ...Odpisałam na post autorki, nie na inne wcześniejsze...a Ty fukasz.... że cytuję trenining siłowy z progresorem....itp...itd.....Po prostu dodałaś swoją złą interpretetać do mojej wypowiedzi. I teraz próbujesz zwalić winę na moją formę wypowiedzi...która pokazuje, że należy dbać o jedzenie, i należy popracować nad brzuchem i  zadbać o upragnione pośladki z uwzględniem również nóg, które w takiej pracy mogą, przy niskim wzroście wyglądać jak napompowane kule.Błędem jest sugerowanie jedynie pracy nad pupą...Warto dbać o ciałko z głową Ponadto trzeba odnalezć taką formę ćwiczeń, która się spodoba.Nie każdy lubi sztangi...lub pracę na siłowni w towarzystwie osób trzecich.Można wspaniale pracować w zaciszu z odpowiednią wiedzą i motywacją.Nie przemyślane podejście do tematu, może zniechęcić.Dlatego doradzam, aby wyszukać takie ćwiczenia, które będą najprzyjemniejsze.Osobiście kocham pilates.Ale są różne formy i sposoby pracy nad sylwetką.

19

Summertime napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:
Summertime napisał/a:

Co Ty mnie dziecko zapewniasz ? big_smile big_smile  jak ja ćwiczę i mam rezultaty smile Dodatkowo zrzuciłam kg schudłam, i zajęłam się ćwiczeniami smile z zadawalającymi rezultatami.

Swoje informacje przekazuję na podstawie swoich odniesień.A nie na podstawie stwierdzonych przez Ciebie typów.....Nie rozumiesz postu.Naucz się czytać i właściwie interpretować treści.Trzeba mieć oczy otwarte i umysł, a nie szargać swoimi rzekomymi mądrościami big_smile big_smile na prawo i lewo ...Odpisałam na post autorki, nie na inne wcześniejsze...a Ty fukasz.... że cytuję trenining siłowy z progresorem....itp...itd.....Po prostu dodałaś swoją złą interpretetać do mojej wypowiedzi. I teraz próbujesz zwalić winę na moją formę wypowiedzi...która pokazuje, że należy dbać o jedzenie, i należy popracować nad brzuchem i  zadbać o upragnione pośladki z uwzględniem również nóg, które w takiej pracy mogą, przy niskim wzroście wyglądać jak napompowane kule.Błędem jest sugerowanie jedynie pracy nad pupą...Warto dbać o ciałko z głową Ponadto trzeba odnalezć taką formę ćwiczeń, która się spodoba.Nie każdy lubi sztangi...lub pracę na siłowni w towarzystwie osób trzecich.Można wspaniale pracować w zaciszu z odpowiednią wiedzą i motywacją.Nie przemyślane podejście do tematu, może zniechęcić.Dlatego doradzam, aby wyszukać takie ćwiczenia, które będą najprzyjemniejsze.Osobiście kocham pilates.Ale są różne formy i sposoby pracy nad sylwetką.

Nie wiem, po co ten przydługi opis samouwielbienia?
OK Gratulacje :-)

Nadal faktem pozostaje to, że nie odróżniasz tkanki mięśniowej od tkanki tłuszczowej.

20

Jak mawiają trenerzy na mojej siłowni - nie ma co się łudzić. Dupeczki jak na instagramach itp. miejscach są efektem głównie wspomagania odpowiednimi "suplementami" wink Te dupeczki nieźle skłute są... Z małego, chudego tyłka po roku, dwóch ćwiczeń zrobi się mały, sprężysty tyłek. Mięsień do wzrostu potrzebuje ćwiczeń na dużych obciążeniach i... żarcia, dużo żarcia. Białko i węglowodany. Tylko to żarcie nie jest takie inteligentne żeby zawędrować prosto i tylko do tego co chcemy powiększyć czyli tutaj dupeczki. Powędruje równomiernie wszędzie. To się nazywa robienie masy tongue Jak będzie masa można się zabrać za rzeźbę.

Kacie, kacie widzę uśmiech na twej twarzy, proszę powiedz, że mogę odjechać, Jechać wiele mil, mil, mil. O tak, masz wspaniałą siostrę, rozgrzała moją krew, doprowadziła ją do stanu wrzenia aby uratować cię od szubienicy, szubienicy, szubienicy, tak. Twój brat przywiózł mi srebro, twoja siostra ogrzała mą duszę, ale ja śmieję się teraz i ciągnę mocno
I widzę cię dyndającego na szubienicy.

21

Snake napisał/a:

Jak mawiają trenerzy na mojej siłowni - nie ma co się łudzić. Dupeczki jak na instagramach itp. miejscach są efektem głównie wspomagania odpowiednimi "suplementami" wink Te dupeczki nieźle skłute są... Z małego, chudego tyłka po roku, dwóch ćwiczeń zrobi się mały, sprężysty tyłek. Mięsień do wzrostu potrzebuje ćwiczeń na dużych obciążeniach i... żarcia, dużo żarcia. Białko i węglowodany. Tylko to żarcie nie jest takie inteligentne żeby zawędrować prosto i tylko do tego co chcemy powiększyć czyli tutaj dupeczki. Powędruje równomiernie wszędzie. To się nazywa robienie masy tongue Jak będzie masa można się zabrać za rzeźbę.

U kobiet to wygląda trochę inaczej niż u mężczyzn, ale co do zasady trzeba wejść na nadwyżkę kaloryczną, bo na deficycie mięśni się nie zbuduje.
A w ramach pogłębienia więdzy możesz poczytać o zasadzie Weidera ruchów negatywnych. Ruchy negatywne zwiększają intensywność treningową, której celem jest rozbudowa masy pożądanej grupy mięśniowej. W tym przypadku pośladka.

22

Mały, chudy, twardy tyłek to akurat taki, jaki lubię.

Każdy lubi inny. Na kardasziański bym nie spojrzał.

Każda potwora znajdzie amatora, że pozwolę sobie słowami poety się posłużyć.

23

misiando napisał/a:

Mały, chudy, twardy tyłek to akurat taki, jaki lubię.

Każdy lubi inny. Na kardasziański bym nie spojrzał.

Każda potwora znajdzie amatora, że pozwolę sobie słowami poety się posłużyć.

Tyle, że Turnoffmymind najbardziej chyba przeszkadza to, że jej tyłek jest płaski, a to już blisko męskiego wzorca urody, więc warto nad nim trochę popracować. Nie ma się co obawiać, że jej tyłek przybierze rozmiar kardasziański, bo ma ona skłonność do odkładania tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha. Ale żaden trening nie ogranicza się tylko do jednej partii mięśniowej, więc przy ćwiczeniu pośladków będzie koniecznoć wzmocnienia pozostałych części ciała i brzuszek też można ładnie wyrzeźbić.

24 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-04-26 13:18:36)

Rzeczywiście ćwiczenia mogą pomóc, jednak osoby, które mają płaską pupę "z natury" cudów nie osiągną niestety - znam to z autopsji. Dla osób które pragną powiększyć pośladki świetne może być skorzystanie z usług chirurgii plastycznej. Ja obecnie rozważam plastykę brzucha u dr spam, jednak wiem że wykonywane są tam również świetne zabiegi modelujące całe ciało.

25

ćwiczenia + dieta powinny dać dużo wink

Posty [ 25 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Płaski, mały tyłek

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018