Sorki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Sorki

Cześć, trochę mi głupio że tu jestem, na forum dla kobiet,chciałbym lepiej zrozumieć uczucia kobiet, dlatego że jestem prawiczkiem i nigdy nie byłem w związku i nie chce przeżyć życia w samotności.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sorki

To nie jest forum tylko dla kobiet. Ale pytaj śmiało  myślę że z pewnością wiele osób sie wypowie.
Piszesz o uczuciach kobiet, a możesz doprecyzować o czym konkretnie chcesz porozmawiać?

3

Odp: Sorki

Myślę że na pytania, o uczucia będzie jeszcze czas. Dlatego że trzeba mieć się z kim podzielić nimi,ja nie mam i nie spodziewam się że poznam kogoś nowego, pod koniec tygodnia opuszczam Polskę.

4

Odp: Sorki

Jaka piękna kapusta! Może zamiast być prawiczkiem lepiej byś został ogrodnikiem, hm?

https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2018/01/kapusta.jpg

5

Odp: Sorki

Odnośnie ostatniej odp. Ta kapusta to twója twarz, szkoda pisać z jebany ryju. Heheh dobra jesteś, Zostałem nim bo chciałem , szmat nie tykam nawet palcem , I takich z jebanych kapuścianych ryjów jak ty.

6 Ostatnio edytowany przez Agnes76 (2022-01-11 19:23:30)

Odp: Sorki

Cześć Radku smile Trochę Cię poniosło w ostatnim poście. Nie odbieraj wszystkiego w necie jako atak na Ciebie lub wyśmiewanie. Czasem trzeba włączyć poczucie humoru i dystans do siebie. Tak będzie lepiej dla wszystkich a Ty sam pokażesz się w lepszym świetle. Edytuj post jeszcze dzisiaj i potraktuj nową koleżankę, która zechciała się do Ciebie odezwać z większą przychylnością. Bez tego trudno Ci będzie nawiązać tutaj rozmowy, bo wiele osób może mieć obawy jak je potraktujesz.
Miłego pobytu na Forum Kobiet smile

7

Odp: Sorki
Radek93LU napisał/a:

Odnośnie ostatniej odp. Ta kapusta to twója twarz, szkoda pisać z jebany ryju. Heheh dobra jesteś, Zostałem nim bo chciałem , szmat nie tykam nawet palcem , I takich z jebanych kapuścianych ryjów jak ty.

Jak tak się odzywasz do kobiet, to już wiadomo, dlaczego jesteś prawiczkiem. Można też założyć, że nim pozostaniesz smile

8

Odp: Sorki

No, ja się też nie daję palcem tykać obcym ludziom takim jak ty. A za komplement dotyczący mojego ryjeczka dziękuję, to miłe. Kapustka jest cudna. Skoro widzisz same szmaty dookoła siebie, to już grubszy problem.
Jak to sobie wyobrażasz w realu? Podchodzisz do dziewczyny, bo nie chcesz być samonty i mówisz "Cześć jestem Radek, jestem prawiczkiem." Ona zapyta czym się zajmujesz, to odpowiesz "nie tykaniem szmat". Bo tak się nam tutaj zaprezentowałeś na dzień dobry.
A uczucia kobiet to indywidualna kwestia, żadne zbiorowe zjawisko.

9

Odp: Sorki

Radek93LU wrzuć na luz, bycie prawiczkiem to nie przestępstwo. Nie musisz jednak rozgłaszać tego w internecie, bo pomimo tego, że jest to Twoją zaletą, jest jednak sprawą intymną. To odpowiednia wiadomość dla kobiety z którą będziesz chciał spędzić życie (nie wspominaj też o tym na samym początku, poczekaj, aż znajomość się rozwinie). Co do uczuć kobiet- z pewnością nie lubimy, gdy ktoś nazywa kobiety szmatami. Mogłeś inaczej wybrnąć z tej sytuacji. Ta kapusta pomimo, że śliczna może zostać odebrana dwuznacznie, nie jest jednak odpowiedzią na dany post, chłopak pytał się o uczucia.
Co do uczuć: traktuj kobietę (i nie tylko kobietę, ale każdego) tak jak Ty chciałbyś być traktowany- to wszystko. Pamiętaj, że kobieta ma też trudniejsze dni, jak każdy. Nie zapominaj o rocznicach, o byciu przyjacielem. Wysłuchaj, bądź czuły. Poznaj, nie oceniaj. Szanuj, ale oczekuj tego też od Niej. W związku przygotuj się na nieporozumienia i kłótnie. W domu nie pomagaj- przyjmij również obowiązki domowe, bo jesteś tak samo odpowiedzialny za dom. Kobieta nie jest sprzątaczką. Nigdy nie obrażaj, nie bij. Po prostu kochaj. Powodzenia.

10

Odp: Sorki

Tak masz rację trochę mnie poniosło, przepraszam, nie chce obrażać kobiety, doceniam i szanuje te prawdziwe, I nie będę oceniał z góry nie miałem na myśli wszystkich bo znam naprawdę wspaniałe kobiety. Tylko te nieliczne spodkanie w życie i internecie. Po prostu nazbierało się we mnie negatywnych emocji i rozczarowania to zasługa internetu i tego że zawsze jestem wrzucany do jednego worka z innymispokojnym facetem, wyrozumiałym

11

Odp: Sorki

Tak masz rację trochę mnie poniosło, przepraszam, nie chce obrażać kobiet. Zawsze doceniam i szanuje te prawdziwe, I nie będę oceniał z góry. Nie miałem na myśli wszystkich bo znam naprawdę wspaniałe kobiety. Tylko te nieliczne spotkane w życiu i internecie. Po prostu nazbierało się we mnie negatywnych emocji i rozczarowań, to zasługa, tej (kapusty) i tego że zawsze jestem wrzucany do jednego worka z innymi. Bo jestem wartościowym, spokojnym, wyrozumiałym facetem.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024