Życzenia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1

Temat: Życzenia

Witam,
powiedzcie proszę jakie dokładnie skladacie życzenia swoim facetom z okazji np urodzin.
Mój był rozczarowany... Dałam mu prezent i zyczylam wszystkiego najlepszego - zdrowia, szczęścią i miłości.
Stwierdził że jego zdaniem się nie postarałam z tymi życzeniami biorąc pod uwagę że jesteśmy razem prawie dwa lata. Zapytał ile czasu się zastanawiałam nad tymi życzeniami.
Proszę was o jakieś opinie - nie wiem co mam myśleć.
Dziewczyny proszę powiedzcie jakie wy skladacie życzenia.
Panowie - jak byście Wy zareagowali w takiej sytuacji? Zgadzacie się z moim chłopakiem czy on przesadza?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Życzenia

Moim zdaniem to jakieś roszczeniowe podejście (twojego chłopaka).
Każdy składa życzenia w zgodzie z sobą, takie jak uważa za stosowne.
Może coś mu sie nie podoba w waszym związku i daje to odczuć?

3

MeggiF napisał/a:

Moim zdaniem to jakieś roszczeniowe podejście (twojego chłopaka).
Każdy składa życzenia w zgodzie z sobą, takie jak uważa za stosowne.
Może coś mu sie nie podoba w waszym związku i daje to odczuć?

Też tak mi się wydaje, bardzo nieelegancko się zachował. Coś mu chyba siedziało/siedzi na wątrobie wink

W takim razie, jak wyglądały jego życzenia?

4

Możliwe że on - gdy Ty miałaś urodziny - bardzo przyłożył się do życzeń i teraz ma Ci za złe, że Ty nie?

A jeśli o mnie chodzi... hmmm... po wielu latach mężowi składam właśnie takie pobieżne jak napisałaś, tak samo mamie. Ale zawsze na początku związku mocno się przykładałam big_smile Były długie, wyjątkowe, przemyślane.

Liczy się pamięć i intencje....Nieraz kilka miłych słów jest ważniejsze od drogiego prezentu.

6

SLife napisał/a:

Dałam mu prezent i zyczylam ...
...
Stwierdził że ... nie postarałam z tymi życzeniami ... Zapytał ile czasu

Ta cała sytuacja to dla Ciebie czerwony alarm.
Nie powinienem krytykować kogoś, kogo pewnie kochasz, ale zastanów się dobrze, czy chcesz mieć za męża takiego xxxxx....

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

7

Porąbany  gościu jakiś.

8

Jak moje dziecko składa życzenia, to wszyscy zbieramy szczęki z podłogi. Na Wigilię trzeba szykować husteczki big_smile
No taki talent ma, pięknie ubiera myśli w słowa.
A my to tak zwyczajnie smile Nie znaczy to jednak, że nasze życzenia są mniej ciepłe i serdeczne, czy też składane od niechcenia. Byłoby mi przykro po uwagach chłopaka. W innych sprawach też jest taki czepialski ?

9 Ostatnio edytowany przez paslawek (2021-11-26 17:18:59)

SLife napisał/a:

Zgadzacie się z moim chłopakiem czy on przesadza?

Nie nie zgadzam się z nim po prostu zachował się jak  rozwydrzony do granic bachor z takimi pretensjami
Życzenia to życzenia i nie każdy ma gadane w tym ,jego oczekiwanie i wymagania było nadymane strasznie ,jeżeli tak się kiepsko zachował
z taką wątpliwej jakości szczerością.Mnie by i może nie ruszyła taka szczerość bo ją sobie cenię i nie specjalnie poddaję się obróbkom dydaktyczny innych zarejestrowałbym jednak taką uwagę i coś tam pomyślał czy warto i mogę chcę coś zmienić ,konkrety się liczą ,ale rozumiem Twoją przykrość,na dłuższą jednak metę taka niby szczera osoba męczy z tym wychowywaniem kogoś i poprawianiem zmienianiem po panu Bogu bliską osobę na swój obraz wyobrażenie czasem pewnie manipuluje i prewencyjnie krytykuje albo nawykowo kompulsywnie chcąc coś uzyskać wymusić na kimś trudno to udowodnić i zweryfikować,więc jak męczy najpierw zareagować adekwatnie a jak nie to nie  pomoże to i dalej fale krytyki marudzenia narzekania itp mają miejsce to się rozstać
Może to jednostkowy przypadek,może miał tego dnia w d...pie drzazgę może nie nie wiem ,miej go na oku.
jak się rozkręci w takich pretensjach to może być nie do zniesienia dla Ciebie nawet jak jesteś buddystką.A walka z takim wiecznie niezadowolonym dzieciakiem wzmocni go jeżeli jest zaburzony.Trudne do akceptacji to może być .Nie wydoli się ciągle tak odpuszczać i poświęcać dla kogoś .

10

SLife napisał/a:

Dałam mu prezent i zyczylam wszystkiego najlepszego - zdrowia, szczęścią i miłości.

Życzenia kompletnie stockowe.
Może chociaż prezent był dobry?

11

A seks był? To najlepszy prezent i życzenia lol big_smile

A tak serio, to nie przejmuję się takimi rzeczami jak życzenia bo zawsze są taki same. Wszystkiego dobrego bla bla bla... bla tongue

Więc jak się chłopina obraził to pewnie coś go ubodło, teraz pytanie tylko co wink

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]

Nie no fatalne zyczenia...faktycznie lipa straszna.
Sie nie postarala kolezanka z tymi zyczeniami...dzwi bym pokazal i reklamowe pss spolem wreczyl:)

Pewnie jeszcze prezent kupilas dla siebie tzn moze mu sie nie przyda a ty z checia przytulisz.

No chyba ze prezent byl w pepek jeza i chlopak mial radoche no to sorki za wywody.

Moze go przyzwyczailas do wyrafinowanych zyczen a tu nagle takie proste zwykle ze chopak sie zalamal i baknal pod nosem z frustracji.

Moze obiecalas mu jakies gruszki na wierzbie
a rano powiedzialas mu ze masz okres, dlonie sobie poparzylas rano,
zab cie boli od poludnia i musisz do dentysty a na domiar zlego jeszcze jakas jelitowka kreci z tylu:)

13

Ja tam też w ten sposób składam życzenia na głos. Mogę Ci napisać piękną kartkę i wysmarować trzy strony, ale wypowiedzieć dam radę tylko tyle. I w  bliskiej relacji pozwolę sobie na to, by się nie nadwerężać a nadrobić inaczej - kartką, gestami, przytuleniem, prezentem.

If you can be anything, be kind.

14 Ostatnio edytowany przez Mietki_Wacek (2021-11-27 23:55:45)

SLife napisał/a:

(...)Dałam mu prezent i zyczylam wszystkiego najlepszego - zdrowia, szczęścią i miłości.
Stwierdził że jego zdaniem się nie postarałam z tymi życzeniami biorąc pod uwagę że jesteśmy razem prawie dwa lata. Zapytał ile czasu się zastanawiałam nad tymi życzeniami.
Proszę was o jakieś opinie - nie wiem co mam myśleć.
Dziewczyny proszę powiedzcie jakie wy skladacie życzenia.
Panowie - jak byście Wy zareagowali w takiej sytuacji? Zgadzacie się z moim chłopakiem czy on przesadza?

Toksyczny q....s imho. Jeśli nie macie kredytu, dzieci, małżeństwa & all that shit to bym się poważnie zastanowił czy by go nie kopnąć w tyłek. Ja dostałem ostatnio kubek na kawę + standardowe życzenia i buzi i byłem bardzo happy.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021