Nie podoba mi się żadna dziewczyna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nie podoba mi się żadna dziewczyna

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Nie podoba mi się żadna dziewczyna

Witam
Mam taki problem, ponieważ mam 24lata ale z uwagi na moją przeszłość jestem bardzo dojrzały emocjonalnie.
Dziewczyny w moim wieku mi się po prostu nie podobają z charakteru.
Podobała mi się kiedyś koleżanka ze studiów ale zanim postanowiłem zagadać zdecydowałem się ją trochę poobserwować. Nie była ładna z wyglądu, wręcz niektórzy mówili że bardzo brzydka, ale mi się podobała. Ma 23 lata ale chyba nigdy nie była w związku.
Niby taka spokojna, bardzo dobrze się uczyła, ubierała się w miarę skromnie. Ale kurde gdy kiedyś przysłuchałem się o czym gadała z koleżankami, to wyszło że to zwykła "siksa" jest, pusta, jakich tysiące. Po chwili podszedł do nich jakiś Seba, podpity, ale za to przebojowy i wygadany a ona miała świeczki w oczach na jego widok i widać że się bardzo dobrze leży nim bawiła. Ja z takim typem to nawet bym zdania nie zamienił bo widzę że debil.
Grzyby chciał to by wziął tą dziewczynę w krzaki przy wszystkich bo w takiej była euforii.
Ja już tracę nadzieję na cokolwiek mimo że mam powodzenie u dziewczyn .
Jestem załamany bo martwię się że zostanę sam. Czy są wogóle jakieś poukładane dziewczyny na tym świecie czy wszystkim marzą się tylko imprezowi cwaniacy? Gdzie szukać takich dziewczyn?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie podoba mi się żadna dziewczyna

Ja tu za bardzo tej dojrzałości,  szczerze mówiąc, nie widzę. Tylko patrzenie na innych z góry, ocenianie po pozorach, przyklejanie etykiet, łatek i zmianę zdania o 180 stopni o osobie, ktorej kompletnie nie znasz, bo śmiał jej się jakiś "sebek" spodobać.
Nie chciałabym być z kimś, kto tak łatwo osądza i feruje wyroki. W dodatku szuka cichej i poukładanej(?) dziewczyny w typie szarej myszki, o ile dobrze odczytałam typ, który "wyłowiłeś" na uczelni.
Gdzieś te "normalnie i poukładane" z pewnością są, tylko co to oznacza dla Ciebie, te cechy i jakie masz dokładnie wymagania? Czy są realistyczne i elastyczne?

3

To co ja widzę tutaj to raczej brak dojrzałości. Przekonanie o swojej wyjątkowości, byciu ponad innymi, brak akceptacji inności potrzeb i podejścia do życia, założenie, że Twój sposób myślenia jest jednym prawidłowym, dojrzałym, właściwym.
I brzmi to jak typowy mechanizm racjonalizacji. Jak ten lis, który wspinał się po drzewie po winogrona, ale nie mógł dosięgnąć, spadał raz po raz, więc w końcu zrezygnował tłumacząc sobie, że i tak były kwaśne.
Opisujesz dziewczynę, z góry podkreślasz, że nigdy nie była w związku, że brzydka, tak jakbyś chciał jej zrobić przysługę swojego jakże niezwykłego, bo rzadkiego zainteresowania. A ona śmiała się śmiać z żartów innego faceta (debila przecież, Sebka), więc na pewno siksa, pusta i puszczalska. Bardzo smutne podejście, bardzo niedojrzałe.

Odpowiedź na pytanie masz w swoim poście: „Dziewczyny w moim wieku mi się po prostu nie podobają z charakteru.” – zacznij się umawiać ze starszymi.

4

"Poukładane dziewczyny" też chcą bliskości, emocji, seksu.
"Seba" zadziałał na emocje.
Ocenianie ludzi przez seks nie świadczy o twojej dojrzałości.

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

5

Gary napisał/a:

Ocenianie ludzi przez seks nie świadczy o twojej dojrzałości.

Jak jest mądry to świadczy wink

What is the difference between a man and a parasite?
A man builds. A parasite asks 'Where is my share?'
A man creates. A parasite says, 'What will the neighbors think?'
A man invents. A parasite says, 'Watch out, or you might tread on the toes of God... '

6 Ostatnio edytowany przez blueangel (2021-11-26 02:18:17)

gdzie szukac?
w kosciele. serio.

7

Obok dojrzałości nawet nie stałeś. Oceniasz z góry innych ludzi i masz się za lepszego. Kojarzysz mi się z gościem z memu "freethinker", ten grubasek w kapelutku co jedzie pociągiem.
Dziewczyny zaczęłyby ci się podobać jakbyś ty im się zaczął podobać. Cóż.
A i ta taktyka na obserwację, o zgrozo. Jak ci się podoba dziewczyna to weź podejdź. Pogadaj. Zobaczysz czy się rozmowa w ogóle klei, czy ona ochotę wchodzić w jakikolwiek dialog z tobą, znajomość. Nie musi być z tego podryw przecież.

8 Ostatnio edytowany przez madoja (2021-11-26 11:25:10)

Myślę że powinieneś przestać idealizować kobiety. Nie jesteśmy egzaltowanymi romantyczkami które patrzą tylko na wnętrze. Jak facet nas kręci, to jesteśmy miłe i zainteresowane.
Prawdopodobnie ten Seba się jej podobał (może nie tylko twarz, ale też męskość, pewność siebie). Patrzysz ze swojego punktu widzenia czyli na drugiego faceta, ale gdyby zagadała Cię głupia ale sexy dziewczyna, też byłbyś miły i miał błysk w oku.

Musisz pogodzić się z tym, że popęd kieruje naszym życiem (z puntu biologii i ewolucji tylko po to żyjemy - żeby się rozmnażać). Kobieta będzie gadać z przystojnym facetem i to nie znaczy że jest głupią siksą. A także nie będzie zainteresowana kimś, kto jej się nie podoba. Najpierw to zaakceptuj, zamiast złościć się że tak jest urządzony świat.

Ale swoją drogą - tak, większość osób jest dość głupawych, jednak ja oceniałabym to po czymś innym. Np. po braku zainteresowań, braku własnych poglądów, braku ambicji, braku ciekawości świata, nieumiejętności rozmowy itd.

Jak żadna dziewczyna, to może jednak chłopcy???

10

Mateuszn napisał/a:

Witam
Mam taki problem, ponieważ mam 24lata ale z uwagi na moją przeszłość jestem bardzo dojrzały emocjonalnie.
Podobała mi się kiedyś koleżanka ze studiów ale zanim postanowiłem zagadać zdecydowałem się ją trochę poobserwować. Nie była ładna z wyglądu, wręcz niektórzy mówili że bardzo brzydka, ale mi się podobała. Ma 23 lata ale chyba nigdy nie była w związku.
Niby taka spokojna, bardzo dobrze się uczyła, ubierała się w miarę skromnie. Ale kurde gdy kiedyś przysłuchałem się o czym gadała z koleżankami, to wyszło że to zwykła "siksa" jest, pusta, jakich tysiące. Po chwili podszedł do nich jakiś Seba, podpity, ale za to przebojowy i wygadany a ona miała świeczki w oczach na jego widok i widać że się bardzo dobrze leży nim bawiła. Ja z takim typem to nawet bym zdania nie zamienił bo widzę że debil.
Grzyby chciał to by wziął tą dziewczynę w krzaki przy wszystkich bo w takiej była euforii.
Jestem załamany bo martwię się że zostanę sam. Czy są wogóle jakieś poukładane dziewczyny na tym świecie czy wszystkim marzą się tylko imprezowi cwaniacy? Gdzie szukać takich dziewczyn?

Jeśli nie podoba Cię się żadna dziewczyna to może powinieneś zacząć rozglądać się za chłopakami. Skocz kiedyś do jakiegoś homo baru i umów się z jakimś Sławkiem czy Mirkiem na one night stand i wszystko Ci się wyjaśni. It's OK to be gay.

11

Mateuszn napisał/a:

Witam

Ludzie to nic innego jak zwierzęta tylko jakby inteligentniejsze chociaż tutaj bym dyskutował patrząc na dysfunkcje i patologię która zaczyna być normą. Każdy dla każdego będzie idiotą na swój sposób co do kobiet... naprawdę dopiero teraz widzisz że kobiety tę myślą kroczem pies/suka nie ma różnicy. Tylko żeńskiej części populacji prócz wyglądu imponują inne cechy, ale jednak jak u mężczyzn wygląd się liczy tylko kobiety mają wyższe standardy, żyją w świecie bajek i ego. Dzisiaj nawet poniżej przeciętnej kobieta chcę to 20% alfę, a kończy z sebikiem lub z 2 kotami co gorsza z bąbelkiem po patologii jakimś beta frajerem. Tak to jest gdy damy nie organiczny dostęp ludziom do mediów z fikcji robimy rzeczywistość z patologii coś normalnego.

Dzisiaj możesz też pomarzyć o standardowej kobiecości, nawet jak jesteś typowym facetem ten gatunek samic wyginą już kilka lat temu, dzięki mediom, feministką i beta frajerą oraz simą.

12

Może po prostu musisz zmienić towarzystwo w jakim się obracasz, żeby spotykać takie dziewczyny jak Ci się podobają.
Mam wrażenie, że dużo w Tobie kompleksów - dziewczyna musi być skromna, cicha, dobrze się uczyć, najlepiej żeby ciągle siedziała z nosem w książkach, 'pewnie nie miała żadnego związku wcześniej' (skąd niby możesz to wiedzieć, w ogóle jej nie znasz!) bo inaczej co.. mogłaby Cię zdradzić ? Popracuj najpierw nad swoją pewnością siebie, bo nawet jeśli znajdziesz dziewczynę taką jak Ci pasuje to zamęczysz ją swoimi kompleksami, zazdrością i szukaniem dziury w całym.
Druga sprawa, że nie wiesz, czy ona na niego leciała, czy tylko tak Ci się wydawało, tj. czy to nie jest przypadkiem to co chciałeś widzieć, bo znów przysłoniły Ci to Twoje kompleksy. Nie wiesz też czy ta dziewczyna to 'siksa' jak to określiłeś, na podstawie jednej rozmowy którą podsłuchałeś. Wygląda na to że żyjesz 'we własnej głowie', opierasz się na jakiś wyssanych z palca domysłach. Z dojrzałością nie ma to nic wspólnego, wręcz przeciwnie.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nie podoba mi się żadna dziewczyna

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021