Poznam do pogadania - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Poznam do pogadania

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Poznam do pogadania

Hej
Jestem tu nowa i miło byłoby poznać kogoś do pogadania. Mam własną rodzinę i nie szukam tu przygód a jedynie kogoś z kim można nawiązać kontakt porozmawiać, pośmiać się czy doradzić. Najlepiej osoba w podobnym wieku czyli 30+ jeśli też czujesz się samotna tak jak ja to zapraszam do kontaktu. Z chęcią poznam koleżankę do pogadania o wszystkim i o niczym wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poznam do pogadania

Hej
Witaj.na forum.Fajnie ze.do.Nas.dolaczylas smile
Jezeli.masz.ochotę pogadac to.śmiało napisz do mnie smile mam 33 lata i tez szukam bratniej duszy

3

Anula3017 napisał/a:

Hej
Witaj.na forum.Fajnie ze.do.Nas.dolaczylas smile
Jezeli.masz.ochotę pogadac to.śmiało napisz do mnie smile mam 33 lata i tez szukam bratniej duszy

Witaj smile
Bardzo się cieszę że napisałaś. Bardzo chętnie z Tobą poklikam tylko najpierw muszę się obeznać jak to tutaj jest z tym pisaniem tzn. Można pisać tutaj na forum a jest coś takiego jak wiadomości prywatne bo nie zauważyłam takiej opcji?

4

Tak.można napisać .:).wyśle.do.Ciebie wiadomość smile jak.wejdziesz na.moj nick to tam.będziesz miala dane kontaktowe e mail.wyslij e mail przez forum smile

5

Witam wszystkich serdecznie ,fajna rozmowa ,kawa może lampka winka kto ma ochotę ?

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Poznam do pogadania

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021