Faceci - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Faceci

Witam
Mam taki pytanie odnośnie facetów.Czy jak facet w wiadomościach pisze coś w stylu ze:on jakby znalazł dobra kobietę to by się ustatkował albo coś w stylu ze szuka takiej co by go kochała  itp.Chodzi mi ogólnie o to czy jak facet pisze takie rzeczy do ciebie w wiadomości to jest tak ogólnikowo czy bardziej chce  mi coś przekazać prze ta wiadomosc.Bo często pisząc z facetem dostaje takie komentarze i nie wiem czy on bardziej mi się zwierza czy jednak to jest do mnie...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Faceci

Może się chce ustatkować...
Może w jego głowie jest, że trzeba się ustatkować...
Może mama mu tak mówiła zawsze...
Może tak Cię podrywa, abyś łatwiej do łóżka poszła...
Może kiedyś będzie chciał się ustatkować, ale tak mówi, aby być fajnym facetem, który nie chce seksu...

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

3

Czy rozmawiamy o tym facecie?
https://www.netkobiety.pl/t126353.html

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

4

Olik123 napisał/a:

Witam
Mam taki pytanie odnośnie facetów.Czy jak facet w wiadomościach pisze coś w stylu ze:on jakby znalazł dobra kobietę to by się ustatkował albo coś w stylu ze szuka takiej co by go kochała  itp.Chodzi mi ogólnie o to czy jak facet pisze takie rzeczy do ciebie w wiadomości to jest tak ogólnikowo czy bardziej chce  mi coś przekazać prze ta wiadomosc.Bo często pisząc z facetem dostaje takie komentarze i nie wiem czy on bardziej mi się zwierza czy jednak to jest do mnie...

1) nie wiem na jakiej wy relacji jesteście. Jeżeli stopa koleżeńska to raczej ogólnikowo. Jeżeli coś "jest na rzeczy" może coś sugerować.
2) niezależnie od punktu pierwszego to może to robi świadomie a może nie ale - to ściema która nie ma pokrycia. To jak - teraz jest taki czy inny ALE jak już znajdzie miłość życia to się zmieni? Niejeden facet tak mówi i niejedna kobieta dała się na takie teksty nabrać. Jeśli ktoś taki jest i mówi "gdyby to się zmienię " to nie chce się zmienić tak naprawdę. Przynajmniej ja tak uważam. Kilka lat temu mówiłem byłej dziewczynie podobnie - ogarnę się, przestanę palić itd... Ale świadomie to mówiłem bo wiedziałam że to jedyna ścieżka do niej. A jak już złapie ja "na haczyk" - hulaj dusza już tak łatwo ni będzie jej "odpuścić". Było to perfidne kilka lat temu, nie oceniajcie mnie tu...ale ja piszę z własnego doświadczenia. Jak łatwo się domyślić cierpliwość mojej byłej skończyła się po pewnym dłuższym czasie. Ale takie teksty zadziałały żeby do niej się zbliżyć.

5

Olik123 napisał/a:

Witam

Jeden rabin powie tak, a drugi że nie.
Może robić podchody.
Może męczyć dupę.
Proponuję go podpuścić i zobaczyć co on na to.
Jak ci prawi komplementy itp to pewnie próbuje cię tak nieudolnie poderwać.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021