Czy on mnie olewa? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Czy on mnie olewa?

Witam.Od około kilku tygodni spotykam się z pewnym facetem byliśmy na kilku randkach i bylo bardzo fajnie problem jest taki ze pomiędzy spotkaniami on się prawie wogole do mnie nie odzywa napisze raz na jakiś czas i to tyle .Zazwyczaj jak ja nie napisze to możemy sie  przez kilka dni nie odzywać.Pracujemy tez razem i w pracy on normalnie do mnie zagaduje przychodzi pogadać.Z inciatywa spotkań wychodzimy raczej razem czasem on czasem ja.Nie wiem czy ja jestem przewrazliwoina i szukam problemu gdzie go nie ma bo wydaje mi sie ze jak facet jest zainteresowany to chce się z dziewczyną kontaktować nawet przez wiadomość.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy on mnie olewa?

Wygląda na to że ciśniesz i jesteś przewrażliwiona ,pracujecie razem widujecie się chyba często , rozmawiacie a Ty jeszcze chcesz więcej i więcej wyluzuj za chwilę nie będziecie mieć o czym gadać przesadą jest moim zdaniem kontakt 24/na dobę
z takimi roszczeniami zaczniesz osaczać i skończy się randkowanie ,jeżeli zaczniesz wylewać żale i pretensje stwarzać presję .
Co za dużo to nie zdrowo ,a nie wszyscy tak uwielbiają te smsy wiadomości  itp wolą spotkania np na żywo gdzie jest o czym pogadać coś razem zrobić i spokojnie swobodnie pomilczeć też .Jeżeli już tak bardzo się przejmujesz to delikatnie z wyczuciem powiedz chłopakowi że lubisz dostawać częściej wiadomości od niego ,on być może czai się i nie chce w Twoich oczach wyjść na jakiegoś natręta czy desperata,od takiej rozmowy czar nie pryska ,a domyślanie się jedno od drugiego bywa nieskutecznym sposobem na komunikowanie oczekiwań

3

Moze masz racje ze przesadzam..Ale z naszą praca jest tak że jedne tydzień pracujemy na jedna zmianę a na następny mamy różne zmiany i wogole sie nie widzimy.I wtedyon kilka dni  moze sie nie odzywac chyba ze ja napisze  a na drugi tydzień juz jest normalnie i się spotykamy..Może trochę przymulam ale zależy mi natej znajomości

4

Taki balans kto ile pisze, jak często się spotykać jest bardzo trudny... Rózni są ludzie i różne poglądy w tej kwestii...

Więc chyba lepiej się nie zadręczać tym i patrzeć na inne aspekty relacji... zaangażowanie, jak się przy nim czujesz, na ile on daje się poznać.

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

5 Ostatnio edytowany przez blueangel (2021-08-16 01:40:27)

a on wie, ze to byly randki? moze traktuje cie jak kolezanke i stad nie potrzebuje ani czestszego pisania ani spotkan?
moze narazie przestan proponowac spotkania i zobacz czy w ogole bedzie je proponowal i jak czesto? wtedy sie dowiesz, czy w ogole jest sie co martwic pisaniem, jesli nawet w tym punkcie to sie nie bedzie rozwijac.
bo jezeli jemu mniej zalezy na tej znajomosci to i tak to nie ma sensu.

"on być może czai się i nie chce w Twoich oczach wyjść na jakiegoś natręta czy desperata,od takiej rozmowy czar nie pryska ,a domyślanie się jedno od drugiego bywa nieskutecznym sposobem na komunikowanie oczekiwań"
-a swistak siedzi...

jakby chcial to by pisal, nie pisze, bo
a) nie chce
b) pisze z inna.

6

Wydaje mi sie ze traktował to jako randki..Ale powiedział że się spotykamy a co z tego wyjdzie  to zobaczymy..dal mi tak jakby do zrozumienia ze na razie nic zbytnio między nami nie jest

7

Olik123 napisał/a:

Wydaje mi sie ze traktował to jako randki..Ale powiedział że się spotykamy a co z tego wyjdzie  to zobaczymy..dal mi tak jakby do zrozumienia ze na razie nic zbytnio między nami nie jest

Zacznij umawiać się z innymi mężczyznami, pozwoli Ci to nie myśleć wyłącznie o nim i nie czekać jak głupia. Bo tak to marnie skończysz, bardziej Ci zależy a jemu nie. Na świecie jest wielu fajnych, wolnych mężczyzn, nie marnuj swojego czasu na jakiegoś gościa z pracy.

8

Olik123 napisał/a:

To zależy od człowieka. Ja tam wolę się pospotykać bez deklaracji jakiś czas bo się dopiero człowieka poznaje. Tak bardziej koleżeńsko, ale dając do zrozumienia, że kobieta mi się podoba.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021