Odpuścić... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Odpuścić...

Cześć wink piszę tutaj, żeby poznać wasze spojrzenie na pewną sprawę, może jakieś rady. Nurtuje mnie pewna rzecz. W ostatnim wątku pisałam o relacji z "kolegą", ta relacja ciągnęła się i ciągnęła, ciągle na odległość, (nie wiadomo było co nas tak naprawdę łączy), doszło jednak do spotkania, ale do czego zmierzam - mam poczucie, że nie chcę już się angażować w tę relację. Chciałam rok temu, ale to tyle trwało, były zgrzyty między nami i stwierdzam teraz, że nie pasujemy do siebie (dodatkowo widzę, że utrzymuje relację z koleżanką, która go odrzuciła i może ma nadzieje ze coś będzie jeszcze z nią?). Muszę mu to jakoś powiedzieć, bo on ciągle chce utrzymywać ze mną jednak taki kontakt (on uważa że mu zależy na mnie). Ale dotykam teraz też innej kwestii - przez ten rok sporo się działo, interesowali się mną też inni mężczyźni - którzy też mi się podobali, ale nie wychodziło z nimi, bo np. przestawali się po czasie interesować, albo dążyli do jednego. I sedno sprawy jest teraz - po tym wszystkim czuję, że nie chce mi się narazie "szukać" tej miłości, randkować na portalach itd. Czuję się tym zmęczona, brak mi w tym uczuć. Jestem zmęczona tym, że brakuje mi dystansów do tych znajomości i ciągle odkąd pamiętam, przejmowałam się czy znajdę miłośc i nie zostane sama, a jednocześnie często czułam brak takiego poczucia, że naprawdę chcę z kimś być (bywałam w związkach). Teraz też mam rozterkę czy powiedzieć temu "koledze", żebyśmy dali sobie spokój, czy czekać nie wiadomo na co. Czuję ostatnio, że chcę pobyć tak naprawdę "sama". Tylko czy to jest dobra droga, odpuścić sobie?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez blueangel (2021-07-09 19:11:07)

Odp: Odpuścić...

dobrze rozumiem? rok krecicie ze soba, ale nadal nie ejstescie razem? jasne, ze odpuscic. jesli przez rok nic konkretnego z tego nie wyszlo to juz nie wyjdzie.
a jaka odleglosc was dzieli? chyba spora, tym bardziej dac se spokoj. poszukac koggos do max pol godz drogi. chyba ze jak mowisz, wolisz najpierw pobyc sama. ja od jakiegos czasu tez mam te faze

3

Odp: Odpuścić...

Na forum obowiązuje zasada, że problemy jednej relacji opisujemy w jednym wątku.
Kontynuuj dyskusję w poprzednim temacie poświęconym temu koledze - https://www.netkobiety.pl/t123726.html  i nie zaśmiecaj forum dublami proszę.
Moderator IsaBella77

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024