SEKS Z BYŁYM - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: SEKS Z BYŁYM

Kochane, jestem ciekawa czy tez tak macie..
Zakonczylam 2letni związek z powodu braku namietnosci i seksu. Ostatnio mój byly parter przyjechał do kraju na 2tygodnie i spotkalismy sie ze soba.
Juz zapomnialam jak smakuje dobry seks i jak powinien on wygladac. Razem z moim ex jest w lozku ogien..obydwoje sie pozadamy i jestesmy jak zwierzeta.
W zyciu nie wyszlo bo jestesmy z dwoch innych swiatów...jednak jak poszlismy do lozka nie moglismy z niego wyjsc. Zawsze mielismy cudowny seks i obawiam sie ze z nikim innym moze nie byc takiej zgodnosci temperamentów.
Pisze to bo mam lekki metlik w glowie, czy dobrze robie? On mnie tak cholernie podnieca

Życie jest jedno i musisz przeżyć je po swojemu!
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: SEKS Z BYŁYM

Kiedyś dawno temu posłuchałem rozmowę między kobietami mając naście lat i nic nie zrozumiałem a szło o to że jeden z małżonków przygruchał sobie kochankę młodziutką dziewczynę i panie żałowały ją nie dlatego że starucha sobie przygruchała i łatka na przyszłośc ale że ona jak to określiły wyuzdanego seksu i już zawsze takiego będzie szukała. To było około 35 lat temu. Minęły dziesiątki lat i teraz mi się to przypomniało wkońcu rozumiejąc o czym one mówiły. Ty zasmakowałaś od razu seksu z górnej półki od wyjadacza który ,,przerzucił"  trochę panienek i wie co i jak. Nigdy nie zapomnisz go jak dobrze cię ze...nął i zawsze będzie Ci takiego seksu brakowało w kolejnych partnerach (skąd oni mają to umieć jak porządne chłopaki a nie ,,smyki"). Trudno z takim facetem stworzyć jakikolwiek związek chyba że na spotkania seksualne do puki mu się nie znudzisz. Ale jest szansa, musisz po prostu takiego znaleść takiego który zdobył bardzo duże doświadczenie i się wyszumiał i chce mieć rodzinę. Jedynym felerem jest że takie osobniki są też wiekowe ale coś za coś.

3

Justynkaa1 napisał/a:

Zakonczylam 2letni związek z powodu braku namietnosci i seksu. Ostatnio mój byly parter przyjechał do kraju na 2tygodnie i spotkalismy sie ze soba.
Juz zapomnialam jak smakuje dobry seks i jak powinien on wygladac. Razem z moim ex jest w lozku ogien..obydwoje sie pozadamy i jestesmy jak zwierzeta.
W zyciu nie wyszlo bo jestesmy z dwoch innych swiatów...jednak jak poszlismy do lozka nie moglismy z niego wyjsc. Zawsze mielismy cudowny seks i obawiam sie ze z nikim innym moze nie byc takiej zgodnosci temperamentów.
Pisze to bo mam lekki metlik w glowie, czy dobrze robie? On mnie tak cholernie podnieca

No to jak? Albo zawsze mieliście cudowny seks, albo rozstaliście się z powodu braku namiętności w związku?
Może ustal jakąś spójną wersję?

4

Co to znaczy, że jesteście z dwóch różnych światów?

A poza tym to... no krew nie woda, przez 2 lata to można porządnie zgłodnieć. Tym bardziej jak taki ogień, pożądanie i jak zwierzęta. W pełni rozumiem : )

PS Salomonko, ja zrozumiałam, że tego z wątku o braku namiętności zostawiła a spotkała z byłym, czyli byłym przed byłym big_smile

Nie widzimy rzeczy takimi, jakie są. Widzimy je takimi, jakimi my jesteśmy.

5

R_ita napisał/a:

A poza tym to... no krew nie woda, przez 2 lata to można porządnie zgłodnieć. Tym bardziej jak taki ogień, pożądanie i jak zwierzęta. W pełni rozumiem : )

PS Salomonko, ja zrozumiałam, że tego z wątku o braku namiętności zostawiła a spotkała z byłym, czyli byłym przed byłym big_smile

Aha... smile

No to jeśli tak, to po takim wyposzczeniu nawet ledwie zipiąca ciapa super ogierem by się wydał. smile

6

Justynkaa1 napisał/a:

Jak macie namiętność i pożądanie, to korzystajcie z tego.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

7

R_ita napisał/a:

TAK, o to mi chodzilo

Życie jest jedno i musisz przeżyć je po swojemu!

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021