Urodziny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Urodziny

Hej, mam pewien dylemat. Mianowicie jakiś czas temu dodawałam post o koledze z pracy na którym mi zależy, no jemu chodziło najwidoczniej tylko o jedno (dalej się tego nie dowiedziałam na 100% bo widzimy się w tyle co w pracy z tą różnicą że on zaczął mnie bardziej unikać, ba nawet się zamienia zmianą żeby nie mieć razem A tyle co sie miniemy to cześć cześć i tyle) cóż niech robi jak chce, trudno . Ale on ma teraz za parę dni urodziny , i jak myślicie wysłać mu SMS z życzeniami czy nie? Poza pracą to zero kontaktu , Ja gapa z rozpędu ostatnio zamiast sms do koleżanki wysłałam do niego to odpisał śmiesznie i tyle , po za tym zero.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Urodziny

Nie, nie i jeszcze raz nie.

3

Odp: Urodziny
zakochanazagubiona napisał/a:

Hej, mam pewien dylemat. Mianowicie jakiś czas temu dodawałam post o koledze z pracy na którym mi zależy, no jemu chodziło najwidoczniej tylko o jedno (dalej się tego nie dowiedziałam na 100% bo widzimy się w tyle co w pracy z tą różnicą że on zaczął mnie bardziej unikać, ba nawet się zamienia zmianą żeby nie mieć razem A tyle co sie miniemy to cześć cześć i tyle) cóż niech robi jak chce, trudno . Ale on ma teraz za parę dni urodziny , i jak myślicie wysłać mu SMS z życzeniami czy nie? Poza pracą to zero kontaktu , Ja gapa z rozpędu ostatnio zamiast sms do koleżanki wysłałam do niego to odpisał śmiesznie i tyle , po za tym zero.

Moja rada również "NIE"

4

Odp: Urodziny
zakochanazagubiona napisał/a:

Hej, mam pewien dylemat. Mianowicie jakiś czas temu dodawałam post o koledze z pracy na którym mi zależy, no jemu chodziło najwidoczniej tylko o jedno (dalej się tego nie dowiedziałam na 100% bo widzimy się w tyle co w pracy z tą różnicą że on zaczął mnie bardziej unikać, ba nawet się zamienia zmianą żeby nie mieć razem A tyle co sie miniemy to cześć cześć i tyle) cóż niech robi jak chce, trudno . Ale on ma teraz za parę dni urodziny , i jak myślicie wysłać mu SMS z życzeniami czy nie? Poza pracą to zero kontaktu , Ja gapa z rozpędu ostatnio zamiast sms do koleżanki wysłałam do niego to odpisał śmiesznie i tyle , po za tym zero.

A dlaczego masz jego numer prywatny w telefonie? Żeby pomyłki były? smile

Przecież nie masz z gościem żadnego kontaktu, on właściwie ciebie unika więc skąd ten pomysł, żeby mu życzenia urodzinowe wysyłać? Chcesz się dorobić łatki czekającej ciągle w pogotowiu i marzącej o jakimkolwiek zainteresowaniu? Weź się ogarnij dziewczyno i wykasuj jego numer. O życzeniach, nawet urodzinowych zapomnij. W ogóle zapomnij... I daj sobie z nim spokój.

5

Odp: Urodziny

Regulamin naszego forum mówi wyraźnie, że problemy jednej relacji opisujemy w jednym wątku.
Kontynuuj dyskusję w poprzednim temacie dotyczącym tego kolegi - https://www.netkobiety.pl/t125465.html  i zapoznaj się ponownie z naszymi zasadami.
Moderator IsaBella77

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024