Dziewczyna a matka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Dziewczyna a matka

Witam, mam moze dziwne mysli temat do rozmowy ale moze ktos mi cos tutaj podpowie. Zwlszca ze to kobiety tu sa najliczniejsza grupa wiec tym bardziej moze odpowiedzi beda lepsze. Chodzi o to poznaje rozne kobiety ostatnio fajna poznalem tez ale nurtuje mnie ostanio mysl taka na ile poznana dzewczyna moze byc taka sama jak matka w przyszlosci. Bo geny sie przejmuje jakos niby po ojcu tez mozna, czy moze to nie ma znaczenia i czlowiek bedzie calkiem inny niz rodzice. Bo np jedne maja dobry kontakt z matka inne nie bardzo wrecz jakby nie przepadaly za soba. I sie zastanawiam czy poznana kobieta moze byc jak jej matka ?. Bo przyklad pierwszy jak matka jej jest fajna mila i maja dobry kontakt to raczej ok bedzie ale co w drugim przypadku jezeli jej matka ma zly charakter i dlatego corka za nia nie przepada, czy w tym przypadku nie bedzie i ona na starosc taka bo nie chcialbym takiej zony pozniej jak jej matka. W roznych bylem sytuacjach, najdluzej w zwiazku jak matka mojej kobiety byla ok w drugim przypadku nie bylem i mam obawy. Czy sluszne ??

Nie wiem czy w dobrym miejsu temat rozpoczalem jakby co.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziewczyna a matka

Nie chodzi o geny, a o wzór wychowania. Jak się od małego przebywa z dorosłą kobietą, to siłą rzeczy się jakieś cechy i zachowania przejmuje.
Ale raczej słabą opcją jest wybieranie kobiety ze względu na jej matkę i ocenianie matki zamiast zastanawiać się czy to kobieta, z którą chcesz spędzić życie.
Bo to z nią to życie możesz spędzić, nie z jej matką.

I tak, ona może byc całkowicie inna.

3

Odp: Dziewczyna a matka
mar3 napisał/a:

Witam, mam moze dziwne mysli temat do rozmowy ale moze ktos mi cos tutaj podpowie. Zwlszca ze to kobiety tu sa najliczniejsza grupa wiec tym bardziej moze odpowiedzi beda lepsze. Chodzi o to poznaje rozne kobiety ostatnio fajna poznalem tez ale nurtuje mnie ostanio mysl taka na ile poznana dzewczyna moze byc taka sama jak matka w przyszlosci. Bo geny sie przejmuje jakos niby po ojcu tez mozna, czy moze to nie ma znaczenia i czlowiek bedzie calkiem inny niz rodzice. Bo np jedne maja dobry kontakt z matka inne nie bardzo wrecz jakby nie przepadaly za soba. I sie zastanawiam czy poznana kobieta moze byc jak jej matka ?. Bo przyklad pierwszy jak matka jej jest fajna mila i maja dobry kontakt to raczej ok bedzie ale co w drugim przypadku jezeli jej matka ma zly charakter i dlatego corka za nia nie przepada, czy w tym przypadku nie bedzie i ona na starosc taka bo nie chcialbym takiej zony pozniej jak jej matka. W roznych bylem sytuacjach, najdluzej w zwiazku jak matka mojej kobiety byla ok w drugim przypadku nie bylem i mam obawy. Czy sluszne ??

Nie wiem czy w dobrym miejsu temat rozpoczalem jakby co.

Bardzo bym chciała kiedyś być jak moja mama. Z pewnością do końca to nie wyjdzie, bo jestem np. 10 cm od niej wyższa ;-), ale charakterologicznie, to jest moim niedoścignionym „ideałem” ;-), bo ja bardziej wdałam się w tatę. Tak więc ojcom jeszcze się przyglądaj :-D

4

Odp: Dziewczyna a matka

Ja z kolei zarówno urodę, jak i większość cech charakteru odziedziczyłam po babci wink

5

Odp: Dziewczyna a matka

Dzieki za odpowiedzi, fakt przypomnialo mi sie jedna z kobiet moich kiedys byla podobna do ojca jak nic ktporego charaketr mi nie odpowiadal ;d

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024