Zabawy, zabawki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Zabawy, zabawki

Tak przy piąteczku tak mnie naszło zapytać szanowne grono. Jak tam u Was z uprzyjemnianiem życia erotycznego ?. Jakieś przebieranki, stroje, gadżety, wibratorki, kajdanki, seks w nietypowych miejscach, orgietki, inne pomysły ?. Jak to u Was wygląda ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zabawy, zabawki

Przebieranki nie, chyba że wliczamy w to seksowną bieliznę i pończochy, wibratory tak, opaska na oczy tak (polecam!), kajdanki nie - ale skrępowanie rąk jakimś krawatem, czy co tam było pod ręką się zdarzało wink Seks w nietypowych miejscach... Nie wiem jakie są dla Ciebie nietypowe, ale u nas na pewno takie popularne opcje typu samochód, namiot, zdarzył się też i las.... wink no i robotę robi budowanie nastroju i napięcia w ciągu dnia, chociażby smsami odpowiedniej treści.

3

Odp: Zabawy, zabawki

Jedwabny szalik, którym związuję ręce lub opieram o szyję nie pozwalając się wyswobodzić. Ostatnio u nas hit. I dużo lubrykantu smile

4

Odp: Zabawy, zabawki

Ja osobiście lubię przebieranki. Seksowne stroje mogą bardzo urozmaicić zabawę.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024