Porady w sprawie seksu oralnego - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Porady w sprawie seksu oralnego

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Porady w sprawie seksu oralnego

Czesc mam na imie Ania i mam 20 lat.

Jestem w zwiazku od 2 miesiecy ze starszym facetem, 38 lat. To moj pierwszy powazniejszy zwiazek i poniewaz nie jestem bardzo doswiadczona chcialam spytac o rade forumowiczki z wiekszym doswiadczeniem od mojego smile

Moj partner uwielbia seks oralny - chcialam spytac o rady co moge zrobic zeby dac mu maksymalna przyjemnosc z takiego rodzaju seksu. Wiem ze najprosciej jest o tym porozmawiac ale wiem ze on czuje troche skrepowanie jak poruszam ten temat w taki otwarty sposob i chcialabym go sama zaskoczyc smile

Do tej pory zauwazylam tylko ze:

1. Bardzo lubi jak caluje i ssam rozne miejsca jego ciala poza penisem, w szczegolnosci sutki
2. Wytrysk do buzi lub na twarz, wiec zawsze konczymy stosunek w ten sposob

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Porady w sprawie seksu oralnego

Po co kombinować jak jest dobrze. Niech tak na razie zostanie a resztę z czasem w praniu wyjdzie.

3

Odp: Porady w sprawie seksu oralnego
ania.xkxk napisał/a:

chcialabym go sama zaskoczyc smile

Ania młodą osobą jesteś. Z biegiem życia zrozumiesz, że zaskakiwanie, to nie zawsze cos pozytywnego.

4

Odp: Porady w sprawie seksu oralnego
ania.xkxk napisał/a:

..., w szczegolnosci sutki

Wielu mężczyzn tak ma. Niektórzy nie wiedzą albo się wstydzą.



ania.xkxk napisał/a:

... nie jestem bardzo doswiadczona chcialam spytac o rade ... Wiem ze najprosciej jest o tym porozmawiac ale wiem ze on czuje troche skrepowanie

Nie rozmawiaj.

Zrób sto lodów na sto sposobów a potem oceń które są najlepsze.

5 Ostatnio edytowany przez adiafora (2020-11-21 18:32:50)

Odp: Porady w sprawie seksu oralnego

droga Aniu, masz tylko 20 lat, żadnego doświadczenia raczej i jesteś z 40 letnim facetem zaledwie od 2 miesięcy, zabawiacie się perwersyjnie a Ty jeszcze dopytujesz obcych ludzi jak mu maksymalnie dobrze loda robić bo...Bo tak. No właśnie. Bez powodu. Liczysz na jakieś opisy doświadczonych lodziarek. Coś mi tu śmierdzi trolololo i to bardzo.
Mogliby te szkoły wreszcie otworzyć...
Dla mnie brzmisz jak  Antek, lat 15.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Porady w sprawie seksu oralnego

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024