Perfumy dla kobiety 50plus - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Perfumy dla kobiety 50plus

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Perfumy dla kobiety 50plus

Chciałabym kupić Mamie pod choinkę dobre perfumy, lubi kwiatowe, delikatne zapachy... Polecicie co i gdzie kupić?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Perfumy dla kobiety 50plus

Moze Cristal Bright? On jest mocno kwiatowy.

3

Odp: Perfumy dla kobiety 50plus

Moja Mama dostała ode mnie Chloe Nomade i bardzo jej się podoba, kobiecy zapach, który pasuje nosić w dzień i na wieczór smile sprawdź na Notino.

4

Odp: Perfumy dla kobiety 50plus

Chanel Chance eau Tendre

5

Odp: Perfumy dla kobiety 50plus

Kilka moich cioć bardzo sobie chwali perfumy z Yves Rocher, szczególnie Quelques Notes d’Amour. Są bardzo trwałe i do tego tanie- 199,00 /50 ml smile
Róża damasceńska, drzewo gwajakowe i żywica benzoesowa, pachną naprawdę pięknie.

6

Odp: Perfumy dla kobiety 50plus

Dziewczyny dziękuję za podpowiedzi! smile zamówiłam w promocji na Notino Chloe Nomade, mam nadzieję, że się jej spodobają smile

7

Odp: Perfumy dla kobiety 50plus

Jennifer Lopez Enduring Glow. Piękny zapach dla kobiety w każdym wieku

Odp: Perfumy dla kobiety 50plus

Myślę, że przy perfumach wiek nie gra takiej roli, raczej upodobania :-) dowiedz się, jakie dokładnie nuty kwiatowe lubi Twoja mama, w niektórych drogeriach internetowych masz wyszukiwarkę z preferencją nut zapachowych (np. na Notino). Z kwiatowych to ja osobiście lubię Mugler wszelkiej maści (zwłaszcza ten różany), ale wiem też, że to jest bardzo indywidualna kwestia

9

Odp: Perfumy dla kobiety 50plus

Nie patrz na wiek, tylko na to, jakie nuty zapachowe mama lubi! :-)

10

Odp: Perfumy dla kobiety 50plus

Lancome, Miracle Women. Kupiłam swojej mamie i od razu je pokochała. Kwiatowa nutka ( jaśmin, piżmo i bursztyn).Zapach potrafi być niezwykle energetyczny, energizujący wręcz, witalny.Miracle to zdecydowanie zapach lata.Może akurat przypadnie do gustu. Pozdrawiam

11

Odp: Perfumy dla kobiety 50plus

hmmm, perfumy chyba jednak lepiej dobierać do gustu, a nie wieku wink ale wybór świetny

12

Odp: Perfumy dla kobiety 50plus

Ja też bardzo lubie wymienione wcześniej Chanele.

13

Odp: Perfumy dla kobiety 50plus

nie wiem, czy wiek to wytyczna, moja mam np. uwielbia Moschino I love love, mega świeży zapach, a też ma ponad 50 lat wink myślę, że najlepiej będzie się zorientować, jakie zapachy lubi twoja mama, czy bardziej kwiatowe, owocowe wink

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Perfumy dla kobiety 50plus

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024