Temat: Perfumy FM - czy są trwałe ?

Hej dziewczyny ! Chce kupić perfumy FM po raz pierwszy, dlatego chciałabym się zapytać Was, czy są one trwałe? : ) Pozdrawiam !

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Perfumy FM - czy są trwałe ?

Tak, używałam przez pewien okres perfumów z linii fm group i mogę powiedzieć,że utrzymuję się nawet do 10 h -myślę,że to długo bo nie należą do drogich, a i zapachy są cudowne.;)

"Nad wszystkim co robię unosi się niezłomne poczucie ironii."

3

Namówiona przez znajomą skusiłam się na perfumy fm. Ze zwględu na cenę, ok 30 zl wzielam 2 flakoniki. Jedne odpowiedniki yves saint laurent baby doll ( moje ulubione)  oraz armani code. Perfumy trzymaja sie jedynie na ubraniach - zima szalik zawsze pachnial smile smile zapachy niemal identyczne jak oryginały.

Reklama

4

Też mogę polecić, używałam w sumie tylko jednej perfumy z fm, ale byłam z niej bardzo zadowolona smile

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

5

A ja kompletnie nie byłam zadowolona. Zapachy jechały strasznie alkoholem aż głowa mnie od nich bolała.

włosomaniaczka smile
Reklama

6

Mialam perfumy z tej firmy i szczerze mogę polecić po całym dniu pracy jeszcze "pachnę" smile

7

Z FM całkiem przypadkiem kupiłam zapach 232 i pachniał nawet na drugi dzień - alkoholu w tym wydaniu w ogóle nie czułam smile

8

ja zamówiłam odpowiednik versace bright cristal i szczerze powiem, że zapach zupełnie inny niz oryginał i nie polecam. Lepiej kupić jakis perfum lub zamówić z katalogu avon niż perfumy FM. Byc moze mnie się trafily jakies złe, ale nie polecam.

9

Kiedyś miałam ich odpowiednik którejś letniej edycji Escady i nie byłam z niego zadowolona. Trwałość miał całkiem znośną ale zapach do niczego niepodobny...

Pieniądze szczęścia nie dają. Do­piero zakupy.
+++

10

Odpowiednik - takie nazewnictwo to jakaś kpina. Podróba to podróba a nie odpowiednik. Chociaż sprzedawcy/konsultanci z FM zwykli stosować to nazewnictwo.

GG: 1464002
"Nie ma takiej przeciwności, przeznaczenia, losu, które mogą zachwiać postanowieniem zdeterminowanej duszy"

11

Miałam tylko jeden flakon FM - podróbkę Euphorii Calvina Klein. Posiadając oryginał widzę jednak wyraźną różnicę - nie tylko w trwałości, ale też w samym zapachu. Oryginał jest subtelniejszy, dużo bardziej elegancki i zdecydowanie mniej słodki.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

12

To widocznie ja nie miałam szczęścia. Kupowałam perfumy FM (ze trzy lata temu to było) i zapach niestety trwały nie był. A już na pewno nie utrzymywał się nawet 4 godzin.

13

Słyszałam że teraz jest nowa linia perfum na kształ fM. NAzywa się SAY ale nie wiem gdzie można je kupić. Podobno są o wiele wiele trwalsze... Ktos moze wie?

14

Miałam kiedyś ich perfumy i trzymały się dość długo, jak na ich cenę. Niektóre zapachy są wręcz identyczne, jak oryginalne.

Używam i jestem zadowolona smile

Jedyne co w życiu musisz to umrzeć
Reszta zależy od Ciebie.

16

Ja nie jestem zadowolona... dla mnie zapachy hmm za mocno alkoholowe i nie trzymaly zbyt długo..

17

Ja kiedyś miałam jakieś perfumy od nich, może i są ładna i zbliżone zapachowo do oryginału, jednak z tego co pamiętam nie były niestety bardzo trwałe... Ale plus jest taki, że przez to że są tanie, można kupować i używać wielu zapachów smile

18

klaudiaa99 napisał/a:

Ale plus jest taki, że przez to że są tanie, można kupować i używać wielu zapachów smile

Osobiście nie lubię używać zbyt wielu zapachów. Zdecydowanie bardziej przemawia do mnie, kiedy kobieta ma jeden, dwa ulubione perfumy, dzięki czemu one są "jej" i dany zapach również innym osobom automatycznie się z nią kojarzy.

Dla mnie usłyszeć, że dana rzecz pachnie mną brzmi jak subtelny, a przy tym wyjątkowy komplement wink, niestety nie ma takiej możliwości, kiedy skóra codziennie skropiona jest czymś innym.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

19

Agree. Choć FM nie podeszły mi, bo błyskawicznie na mnie wietrzeją.

20

te perfumy sa beznadziejne - 0 trwalosci, zapachy nawet znosne, tylko co z tego skoro po godzinie od prysniecia nic nie czuc

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

21 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-07-10 09:20:53)

Beznadziejne to chyba zbyt mocno powiedziane. Są ok, aczkolwiek nawet wśród odpowiedników znajdziemy lepsze chociażby kolekcje SPAM gdzie ceny są podobne może nawet lepsze, a jednak ta trwalość jest lepsza no i są wersje de luxe.