Nie wiem co mam myśleć... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Nie wiem co mam myśleć...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Nie wiem co mam myśleć...

Cześć, mam około 30. Od ok roku pracuję. Mam czteroletnie dziecko i narzeczonego. Oboje wynajmujemy mieszkanie, jak każdy mamy dużo opłat. Boje sie z jestem w ciazy. Boje sie jak ludzie na to zareagują. Taka młoda bez pracy, męża, brak mieszkania, pieniędzy. Wiem nie powinnam się przejmować opinią innych. Zawsze miałam cykle co do dnia, teraz spóźnia mi się okres, ale boję się zrobić test. Postanowiłam sobie że poczekam jeszcze pare dni może 3-4 i jak nadal nie będzie okresu to zrobię test, umowie się do ginekologa. Pomyślicie głupia młoda się boi. Ale mam obawy czy sobie poradzę czy będę na tyle silna. Nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim. Przy ostatniej ciąży byłam sama byłam zdaną tylko i wyłącznie na siebie bo partner dużo pracował. Nie wiem jak zareaguję na to moja rodzina, zawsze mówili po co ci drugie dziecko masz jedno wychowaj jedno. Nie wiem co mam myśleć...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie wiem co mam myśleć...

Spokojnie, cykl czasami się spóźnia.
Jutro idź i kup ten test.
Chyba lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Nie wiem co mam myśleć...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021