Stres i niepewność w związku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Stres i niepewność w związku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Stres i niepewność w związku

Cześć wszystkim.
Jestem Mateusz mam 21 lat i od 6 miesięcy jestem w związku z moją 19 letnią dziewczyną. Moj problem polega na tym że zbyt mocno przejmuje się różnymi sytuacjami które dzieją się w naszym związku, wręcz nie powiniennem się nimi przejmować wogole. Mianowicie... czasami jak gdzieś przez przypadek spotkamy jej byłego chłopaka (zdarza się to raz na jakiś czas ponieważ w naszym mieście jest takie duże miejsce w którym schodzi się młodzież np wieczorami) to było tak ze zaczynałem temat o nim pytałem się jak to było i zaraz miałem zepsuty humor bo wydawało mi się ze jej na nim bardziej zależało, ze jego bardziej kochała i wogole ze za nim to płakała i płakała a za mną by tak nie było xd może sobie za mocno wkręcam no ale właśnie to moj problem. Kolejna sytuacja, ja mógłbym widywac się z nią codziennie i np jak któregoś dnia nie widzimy się to zaraz myśle ze mi to bardziej zależy, ze coś już jest nie tak. Nic wtedy nie mówię bo nie chce być natrętem który codziennie chce się widzieć i nie daje oddychać no ale czuje coś innego hmm Kolejną sprawą jest to ze mam na prawdę ładną dziewczynę co za tym idzie ma powodzenie u chłopaków czyli takie szczęście w nieszczęściu i często na fb piszą wogole jakieś obce typki z naszego miasta. Ona ich zlewa, pokazuje mi to ze piszą do niej, czasami nawet ja z nimi pisałem ale i tak zaraz mam popsuty humor i myśle o tym ze ktoś do niej pisze, jestem zazdrosny i wogole zły mimo ze nie mam o co bo nic nie ukrywa, wszystko mi pokazuje i ich zlewa. Teraz jest koronawirus, nie ma żadnych imprez jak otworzą kluby i zacznie od czasu do czasu tam chodzić z koleżankami to chyba dostanę pi*rdolca ale nic nie mówię i trzymam to w sobie. Tak po krotce wyglada moja sytuacja. Wydaje mi się ze po prostu kocham za mocno i wszystkim się przejmuje. Jest to dla mnie nowe i bardzo dziwne ponieważ z żadna moją byłą dziewczyna tak nie miałem, zawsze na luzie podchodziłem do wszystkiego. Dzisiaj się nie widzimy i już się z tym źle czuje xd moja dziewczyna o tym wszystkim nie wie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Stres i niepewność w związku
Liczi_00 napisał/a:

Cześć wszystkim.
Jestem Mateusz mam 21 lat i od 6 miesięcy jestem w związku z moją 19 letnią dziewczyną. Moj problem polega na tym że zbyt mocno przejmuje się różnymi sytuacjami które dzieją się w naszym związku, wręcz nie powiniennem się nimi przejmować wogole. Mianowicie... czasami jak gdzieś przez przypadek spotkamy jej byłego chłopaka (zdarza się to raz na jakiś czas ponieważ w naszym mieście jest takie duże miejsce w którym schodzi się młodzież np wieczorami) to było tak ze zaczynałem temat o nim pytałem się jak to było i zaraz miałem zepsuty humor bo wydawało mi się ze jej na nim bardziej zależało, ze jego bardziej kochała i wogole ze za nim to płakała i płakała a za mną by tak nie było xd może sobie za mocno wkręcam no ale właśnie to moj problem. Kolejna sytuacja, ja mógłbym widywac się z nią codziennie i np jak któregoś dnia nie widzimy się to zaraz myśle ze mi to bardziej zależy, ze coś już jest nie tak. Nic wtedy nie mówię bo nie chce być natrętem który codziennie chce się widzieć i nie daje oddychać no ale czuje coś innego hmm Kolejną sprawą jest to ze mam na prawdę ładną dziewczynę co za tym idzie ma powodzenie u chłopaków czyli takie szczęście w nieszczęściu i często na fb piszą wogole jakieś obce typki z naszego miasta. Ona ich zlewa, pokazuje mi to ze piszą do niej, czasami nawet ja z nimi pisałem ale i tak zaraz mam popsuty humor i myśle o tym ze ktoś do niej pisze, jestem zazdrosny i wogole zły mimo ze nie mam o co bo nic nie ukrywa, wszystko mi pokazuje i ich zlewa. Teraz jest koronawirus, nie ma żadnych imprez jak otworzą kluby i zacznie od czasu do czasu tam chodzić z koleżankami to chyba dostanę pi*rdolca ale nic nie mówię i trzymam to w sobie. Tak po krotce wyglada moja sytuacja. Wydaje mi się ze po prostu kocham za mocno i wszystkim się przejmuje. Jest to dla mnie nowe i bardzo dziwne ponieważ z żadna moją byłą dziewczyna tak nie miałem, zawsze na luzie podchodziłem do wszystkiego. Dzisiaj się nie widzimy i już się z tym źle czuje xd moja dziewczyna o tym wszystkim nie wie.

Ojoj.. musisz się szybko ogarnąć, bo inaczej dziewczyna Ci ucieknie.
Nie daje Ci żadnych powodów do zazdrości, wybrała Ciebie i chce z Tobą być.
Nie wystarczy Ci to do szczęścia? Nie wkręcaj sobie jakiś dziwnych rzeczy.

3

Podsumowując, dziewczyna jest ok, nic złego nie robi, uczciwie Ci o wszystkim mówi, a Twoje problemy istnieją tylko w Twojej wyobraźni? Bo coś tam sobie skręcasz, że nie pomyslalabym po zerwaniu z Tobą tak jak po zerwaniu z byłym? Może zerwij, a będziesz wiedział na pewno tongue

Problem nie tkwi w związku a w Tobie, w Twojej głowie. Przestań tworzyć jakieś dziwne historie, bo w końcu nie będziesz w stanie tego dusić w sobie, zaczniesz dziewczynę męczyć podejrzeniami aż ucieknie, bo będzie miała dość.

4

No a jest jeszcze taka sprawa ze ona z byłym chciała się widzieć codziennie i najlepiej 24/7 tak mi sama powiedziała jak rozmawialiśmy o ich relacji. Ze mną tak nie jest wiec mam się tym martwić czy raczej nie?

5

Jeśli to co napisałeś jest prawdą, nie zaś wzięte z sufitu, to jedynym powodem do zmartwienia jest Twój sposób myślenia i postrzegania innych.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

6

Wiesz,  były to była jej pewnie  pierwsza miłość a ta pierwsza to zwykle taka jest,  no taka szczeniacka romantyczna  miłość gdzie oboje spędzają  24/h,  ale w dorosłym życiu trzeba mieć czasu dla siebie i niezdrowo  jest być ciągle  ze  sobą i pewnie  dlatego oba chce czasem dzień dla siebie,  co jest dobre.  Ty zachowujesz  się jak bluszcz,  ale o tym przecież wiesz  wink  co zrobić? Przestać brać do głowy wszystko.  Łatwo mówić,  co nie? Będzie łatwiej jak zajmiesz  się sobą,  wychodzeniem do kumpla  na piwo,  czytaniem książek czy graniem na komputerze,  cokół ale rób to co lubisz robić i po prostu żyj.  Ona to nie Twoje całe  życie a jedynie dodatek,  rozumiesz?

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

7

Istotka6 napisał/a:

Wiesz,  były to była jej pewnie  pierwsza miłość a ta pierwsza to zwykle taka jest

Właśnie poruszyła ten temat ze od tamtego momentu zmieniła podejście do pewnych spraw w związku wiec to ze nie widzimy się codziennie jest pewnie jedną z tych zmian

8

Ja miałam tak samo.  Ta pierwsza to pisanie  do 4 nad ranem,  wielogodzinne  rozmowy przez telefon,  w każdej możliwie wolnej chwili byliśmy razem a później...  Z innymi mi to przeszło big_smile

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

Nie martw się byłym. Masz nad nim zdecydowaną przewagę - on jest eks, a Ty jesteś teraz. Masz dziewczynę - ciesz się każdą chwilą spędzoną razem. A kiedy nie jesteście razem, zajmij się swoim życiem - będziesz miał wtedy więcej tematów do rozmów i będziesz dla niej bardziej interesujący.

10 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2020-10-23 08:25:08)

Według mnie dobrze, że o tym z nią nie rozmawiałeś, bo to siedzi tylko w Twojej głowie i mógłby tylko zaszkodzić waszej realacji.
Tak jak wyżej napisano w wolnej chwili zajmij się swoim sprawami, może jakiś sport,? To przestaniesz ciągle myśleć i się nakręcać.
Wyrzuć czarne myśli z głowy tym bardziej jak jest ok. W ten sposób to zaraz coś spiepszysz pomiędzy wami, bo zaczniesz w sobie to tłumić i wybuchniesz.

Przychodzi taki moment, że mimo że nie ma jej przy Tobie to i tak jesteś z tego bardzo szczesliwy, bo wiesz że ona jest i już nie długo z powrotem będziesz ją miał przy sobie, a wtedy będzie tylko lepiej.

Byly to już były, teraz jest z Tobą, czyli jednak jej w nim czegoś brakowało, coś  przeszkadzało, liczy się teraz.
Głupi nie jesteś, ale musisz to pojąć, że Twoje rozkminy tylko mogą zaszkodzić. Nie wulgaryzm tego

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Stres i niepewność w związku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018