Minetka/palcówka po seksie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Minetka/palcówka po seksie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1 Ostatnio edytowany przez olafaktoria (2020-10-15 14:45:55)

Temat: Minetka/palcówka po seksie

Sex w prezerwatywie. Doszedłem za szybko, ona nie.
Robić minetke/palcówke jeszcze czy nie?

Wiem, że najlepiej w grze wstępnej, ale nie o to pytam.
Czekać nie mogę, bo kolejny raz będę mógł za 30 minut

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Minetka/palcówka po seksie

A nie mozesz jej zapytac?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3 Ostatnio edytowany przez paslawek (2020-10-15 15:25:27)

Robić co Ci szkodzi .Spytać delikatnie też możesz .
najwyżej dostaniesz hmmm po łapkach po głowie ale może nie dostaniesz.
Nie nakręcaj się tak strasznie bo jeszcze się świat nie kończy, za bardzo ci chyba zależy, wyluzuj nieco
nie popisuj się na siłę i na akord nie myśl aż tyle o sobie i co ci się stanie za dużo strategii uprawiasz więcej życia działania

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło

4

tak, o ile ona nie ma nic przeciwko smile A myślę że nie powinna. Panowie w podobnym wątku pisali raczej że to oni nie mają ochoty po..

Zaskakująco wielu ludzi uważa, że przeczytanie każdego słowa nie jest niezbędne do zrozumienia tekstu...

5

Robić minetkę, robić... smile smile

Lepiej chyba przed orgazmem mężczyzny.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

6

Jako kobieta powiem jedno: działaj chłopie.
Nie zastanawiaj się. Nie pytaj. Próbuj. Wyczuj swoją kobietę i jak reaguje na pieszczoty.
Nie ma nic gorszego niż zabijanie atmosfery milionem pytań.
Jeśli nie będzie chciała, to albo Ci to powie, albo dostaniesz po łapkach (głowie).
I zapomnijcie się trochę. Mniej analizowania, a więcej spontaniczności.

7 Ostatnio edytowany przez m4jkel (2020-10-15 17:23:50)

Oczywiście, że robić. Chyba, że partnerka stwierdzi, że nie ma ochoty.
Ale, ale.. pytanie do Pań, jeśli mogę podpiąć się pod wątek. Nie wiem czy mogę mówić za Panów, ale z pewnością za wielu tak, że lodzika zawsze przyjmą o każdej porze dnia i nocy smile Natomiast w przypadku Pań, z moich doświadczeń wynika, że w takich sytuacjach jak Autor pisze, to pieszczoty "ręcznee" są niemalże zawsze, a minetka z rzadka, pomimo zapewnień partnerek, że to lubią?

8

Mnie partner zawsze doprowadza w takich sytuacjach, ba nawet jak nie chce to się dopominam jako zadośćuczynienie heheh

Ja bym po prostu z Nią na Twoim miejscu o tym porozmawiała, ale nie podczas seksu czy nawet po, jako, że mam cipkę to powiem jedno, działać jak najszybciej póki rozgrzana big_smile

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

Robić. Jedno i drugie!

10

Wszystko jest kwestią wyczucia i upodobań konkretnej jednostki.Ale może nauczyłbyś się także trochę wyhamować i trochę wolniej przechodzić do konkretów

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Minetka/palcówka po seksie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018