Odzywanie się byłych po 5,10 latach - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Odzywanie się byłych po 5,10 latach

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: Odzywanie się byłych po 5,10 latach

Mam pytanie, dlaczego do nas kobiet odzywają się byli po paru latach? Czy chodzi im o podbudowanie swojego ego, o seks czy to po prostu zwykła ciekawość? Nawet jeżeli związek zakończył się niefajnie to często po tych latach się odzywają. Czy miałyście taka sytuację?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Odzywanie się byłych po 5,10 latach

Kilku faktycznie probowalo nawiazac kontakt, jedni pisali z czystej ciekawosci inni napastowali wiadomosciami o tym jak to im bylo ze mna dobrze. Nigdy jednak nie dowiedzialam sie co im tak na prawde siedzi w glowie i w jakim celu to robia big_smile

3

Candy2 napisał/a:

Mam pytanie, dlaczego do nas kobiet odzywają się byli po paru latach? Czy chodzi im o podbudowanie swojego ego, o seks czy to po prostu zwykła ciekawość? Nawet jeżeli związek zakończył się niefajnie to często po tych latach się odzywają. Czy miałyście taka sytuację?

Nigdy mi sure to nie przydarzyło. Ani żaden były do mnie nie napisał Aniu ja do żadnego nie pisałam.

Dziwne by to było, po tylu latach...

4

Miałam takie sytuacje z 2 byłymi. Z jednym się spotkałam- nie wiem co mną dokładnie kierowało że się zgodziłam. Dzięki temu spotkaniu przekonałam się że ja poszłam do przodu a on jakby został w miejscu i czasie naszego rozstania, stał się bardzo pesymistycznie nastawiony do życia, roszczeniowy. Drugi raz by nam nie wyszło, wiedziałam to już w trakcie rozmowy. Dużo później wyhaczył mnie na portalu randkowym, zapytany po co to robi stwierdził że byliśmy razem, znaliśmy się i tak po prostu.
Drugi ex, niedoszły mąż, czasami coś do mnie pisze. A to po świętach, a to kilka dni po moich urodzinach, bardzo enigmatycznie jakby z rozpędu. Zablokowałam chyba wszędzie, wyrzuciłam nr tel. Ale od czasu do czasu zmieniam operatora/ telefon i znowu mam wiadomości, których nie potrzebuję. Próbowałam już chyba wszystkiego żeby się odczepił, ale to nie działa. Czego che? Pewnie pochwalić się co u niego, powiedzieć że dobrze zrobił zrywajac. Ale dla mnie ten etap życia jest już dawno zamknięty.

5

na ogół to ciekawość co slychać u osoby z którą się spędziło kawałek życia

6

Też mi się wydaje że głównie z ciekawości, nie ukrywam ale czasem też miałam myśli co słychać u mojego byłego ale na szczęście powstrzymałam się od pisania

7

Mój były się do mnie odzywa regularnie od 6 lat i pyta co słychać,  w końcu zapytałam po co to robi,  mówi że z ciekawości  a innym razem ze żałuję że nie jesteśmy razem

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

8

Moj byly czasami lajkuje moje zdjecia jak wrzuce na jakies portale spolecznosciowe - w sumie milo z jego strony. Ja czasami wysylam mu zyczenia urodzinowe i tez sie pytam co slychac. Nie widze w tym nic zlego. Z kolei kolejny byly troche mnie nagabowal na fejsbuku i ciagle pisal i probowal dzwonic wiec wrzucilam go do zablokowanych i po problemie- pozniej sie dowiedzialam ze wypisuje do mojej kumpeli  w tym temacie ale ona miala to kompletnie gdzies i tez mu nic nie odpisywala.
Tak wiec co czlowiek to historia.

9 Ostatnio edytowany przez nokiaaa (2020-09-17 19:25:21)

ja odzywam sie z ciekawosci, raz na rok,kilka lat albo dowiedziec sie co u nich, ale jak rozmowa przeistaczala sie w pytania o kawy,randki to opierdzielalam bo pytanie co slychac i o zone i dzieci to nie jest propozycja randek, jeden mial noworodka i dziewczyne w szpitalu i chcial, inny sie rozwodzil.
zenua, moze lepiej nie pisac? albo teksty w stylu "szkoda ze nie poszlismy do lozka", "obdarzylas mnie ascezą", kurde chcialabym miec w znajomych kontaktach wartosciowych kolegow tak jak mam kolezanki ale czasem po prostu sie nie da.
mialam tez przypadek ze byly kochanek pisal do mnie z propozycjami lozka na telefon jakies 9 lat temu, odczepil sie jak powiedzialam ze jestem w ciazy.
w koncu. bo chociaz nigdy nie spotkalam sie z nim to co byloby gdyby  ojciec dziecka dorwal telefon?

zaczynalam moje wiadomosci tak zeby nie bylo scysji z zona jak to przeczyta,aby nie bylo jej przykro: hej marcin! co u was(was nie ciebie) slychac, jak monika? ile macie dzieci bo widzę tu chlopca, pracujecie?na kredycie czy u rodzicow, uklada sie wam?a moze studiujesz znowu, pozdrow pania monike i dzieci. Lidka"
zmienilam imiona
ostatnio musialam jednego opierdzielic, bo zaczal lajkowac,komentowac,pisac a tego kontaktu bylo za duzo, napisalam mu zeby tego nie robil, bo pani zona jak sie dogaaja i rozwodu nie będzie jednak to przyjedzie mi ze sceną i będę się wstydzila sąsiadow(tak kolezanka zrobila jak zlapala chlopaka na zdradzie).

poza tym pytalam kilkunastu chlopakow, bo mialam ich wielu ale krotkie zwiazki, zadne tam ognie i namiętnosci, hehe, lubie wiedziec co u ludzi i czy im sie uklada. bez zadnych podtekstów.

'Netkobiety są kompasem w moim życiu'

"mam czas dla każdego absurdu"

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Odzywanie się byłych po 5,10 latach

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018