Czy to miłość - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Czy to miłość

Poznałam mojego obecnego chłopaka w wieku 16 lat i od 3 lat jesteśmy razem. Jest to mój pierwszy chlopak, zawsze byłam zbyt nieśmiała i niepewna siebie by być wcześniej w związku. On pierwszy zwrócił na mnie uwagę, zakochałam się i po pół roku przyjaźni zostaliśmy parą. Miło razem spędzamy czas, ale coraz częściej łapie się na tym że bardziej przypomina to przyjaźń niż cokolwiek innego. Nie czuję pociągu fizycznego, coraz bardziej denerwuje mnie całowanie się z nim. Jest bardzo dobrym chłopakiem, troskliwym, poświęca mi czas i uwagę, więc nie wiem co jest ze mną nie tak. Naczytałam się książek o idealnych miłościach i chyba teraz wymagam więcej niż mogę dostać. Ale z drugiej strony dużo jest sytuacji które mnie smucą. Gdy miałam załamanie pewnego dnia dzwoniłam do niego siedem razy pod rząd i nie odbierał, po czym napisal że gra z siostrą w scrabble i później oddzwoni. Albo gdy pisaliśmy luźno i ocenialiśmy ludzi z wyglądu w skali 0-10 powiedział że dałby mi 5. Nie mówię że jestem jakąs top modelką, ale brzydka z pewnością nie jestem i było mi trochę smutno. Czy jeśli mnie kocha to nie powinnam być dla niego piękna? Czy nie powinien po tych telefonach napisać przynajmniej czy wszystko okej nawet jeśli nie mógł gadać, bo przecież rozumiem że czasem odebrać nie można. Jak pokazuje mu moje obrazy (maluje farbami i idzie mi całkiem całkiem) to nigdy nie powiedział że ładnie tylko zawsze ma jakieś komentarze typu krzywo albo no, dopiero ćwiczysz. Przez te różne drobne sytuacje coraz częściej zastanawiam się czy to na pewno to. Bo w głębi duszy czuje że zasługuje na uczucie które mnie pochłonie, ale boje się że może to najlepsza osoba na jaką trafiłam w życiu. Proszę o obiektywne komentarze na temat tej sytuacji, są mi bardzo potrzebne. Dziękuję z góry za poświęcony mi czas.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy to miłość

Jestes młoda jeśli po tak krótkim czasie nie czujesz do niego pociągu fizycznego to ten związek się nie uda, nie myśl sobie ze to najlepsza osoba która w życiu spotkałaś bo pewnie trafisz na takiego który cię doceni i bedziesz dla niego najpiękniejsza, jeszcze masz czas żeby się zakochać. Tez raz tak miałam i myślałam ze nie znajdę nikogo innego i bałam się zakończyć związek i znajomość ale tylko na dobre mi to wyszło, myśl przede wszystkim o sobie i miej świadomość ze spotkasz jeszcze wielu zanim znajdziesz tego jedynego buziaki

3

Odp: Czy to miłość

Czujesz, ze cos jest nie halo to odchodzisz. Naucz sie tego teraz jak jestes mloda.

4

Odp: Czy to miłość
safari_moonlight napisał/a:

Poznałam mojego obecnego chłopaka w wieku 16 lat i od 3 lat jesteśmy razem. Jest to mój pierwszy chlopak, zawsze byłam zbyt nieśmiała i niepewna siebie by być wcześniej w związku. On pierwszy zwrócił na mnie uwagę, zakochałam się i po pół roku przyjaźni zostaliśmy parą. Miło razem spędzamy czas, ale coraz częściej łapie się na tym że bardziej przypomina to przyjaźń niż cokolwiek innego. Nie czuję pociągu fizycznego, coraz bardziej denerwuje mnie całowanie się z nim. Jest bardzo dobrym chłopakiem, troskliwym, poświęca mi czas i uwagę, więc nie wiem co jest ze mną nie tak. Naczytałam się książek o idealnych miłościach i chyba teraz wymagam więcej niż mogę dostać. Ale z drugiej strony dużo jest sytuacji które mnie smucą. Gdy miałam załamanie pewnego dnia dzwoniłam do niego siedem razy pod rząd i nie odbierał, po czym napisal że gra z siostrą w scrabble i później oddzwoni. Albo gdy pisaliśmy luźno i ocenialiśmy ludzi z wyglądu w skali 0-10 powiedział że dałby mi 5. Nie mówię że jestem jakąs top modelką, ale brzydka z pewnością nie jestem i było mi trochę smutno. Czy jeśli mnie kocha to nie powinnam być dla niego piękna? Czy nie powinien po tych telefonach napisać przynajmniej czy wszystko okej nawet jeśli nie mógł gadać, bo przecież rozumiem że czasem odebrać nie można. Jak pokazuje mu moje obrazy (maluje farbami i idzie mi całkiem całkiem) to nigdy nie powiedział że ładnie tylko zawsze ma jakieś komentarze typu krzywo albo no, dopiero ćwiczysz. Przez te różne drobne sytuacje coraz częściej zastanawiam się czy to na pewno to. Bo w głębi duszy czuje że zasługuje na uczucie które mnie pochłonie, ale boje się że może to najlepsza osoba na jaką trafiłam w życiu. Proszę o obiektywne komentarze na temat tej sytuacji, są mi bardzo potrzebne. Dziękuję z góry za poświęcony mi czas.

Sprawa jest prosta i choć to przykre - to nie ma chemii między Wami.
Według mnie, nie kochasz go, tylko doceniasz za to, że jest fajnym chłopakiem. To trochę za mało, by tworzyć związek.

5

Odp: Czy to miłość

Autorko, skoro już teraz drażni Cię dotyk tego chłopaka, nie lubisz całować się z nim i generalnie odrzuca Cię na samą myśl o seksie, to daj sobie spokój z tą znajomością, bo w tych sprawach nie zdarzy się żaden cud, a wręcz przeciwnie Twoja niechęć jeszcze bardziej się pogłębi.
To co się z Tobą dzieje nie jest Twoja wina, ponieważ ten chłopak zapracował sobie na to, by wszystkiego, co z nim odechciało Ci się. On mówi do Ciebie takie rzeczy, ponieważ albo naprawdę tak o Tobie myśli, albo manipuluje Tobą chcąc w ten sposób umniejszyc Twoje poczucie własnej wartości. Gdy dzięki tej znajomości wpadniesz w kompleksy i rzeczywiście uwierzysz w to, że jesteś zaledwie piątym albo którymś tam z rzędu gatunkiem kobiety, wtedy mocniej będziesz się go trzymała, bo przed rzuceniem go w cholerę będzie powstrzymywała Cię myśl, że i tak nie znajdziesz lepszego, bo jesteś gorsza od innych kobiet.
On powtórzę to raz jeszcze albo mówi Ci szczerze, bo właśnie tak o Tobie myśli, albo specjalnie manipuluje, by uzależnić Cię od niego psychicznie, emocjonalnie i nawet intelektualnie.

Ty masz myśleć o sobie coraz gorzej i coraz bardziej uzależniać się od jedynie słusznej wyroczni, jaka on dla Ciebie, jego zdaniem, ma być.

Wycofaj się z tego.

6

Odp: Czy to miłość

Kochana, jeśli się zastanawiasz czy to miłość to nie jest to miłość.
Jeśłi kogoś kochasz to całowanie się, przytulanie itd Cie nie denerwuje tylko po prostu jest to naturalne.
Tak jak piszą koleżanki wyżej odpuśc to sobie.

7

Odp: Czy to miłość

Cześć,
myślę, że warto byłoby zadać Ci jedno pytanie: czy rozmawiałaś z nim o tym co Cię boli w Waszej relacji?
Nie można zapominać o tym, że rozmowa jest niesamowicie ważna i to, w jaki sposób będzie odbierał Twój punkt widzenia oraz czy zmieni coś w swoim zachowaniu może też wiele Ci powiedzieć czy jest sens ciągnąć ten związek.
Warto też podkreślić, że najważniejsze jest to w jaki sposób Ty sama odbierasz siebie i swoje prace. Jeśli jesteś dumna ze swoich postępów to się nimi ciesz, doceniaj samą siebie i to, jaki wysiłek w nie wkładasz. Twój chłopak Ciebie nie definiuje.

8

Odp: Czy to miłość

To nie milosc. Nie ma pomiedzy wami chemii, ktora jest jednym z elementow zbudowania uczucia w relacji romantycznej. Potraktuj ten zwiazek jako cwiczenie, dla niego tez nie bardzo masz jakies znaczenie, z tego co opisujesz smile.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024