Czy to może być ciaza? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy to może być ciaza?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez Joasia franczuk (2020-09-10 07:01:30)

Temat: Czy to może być ciaza?

Dziewczyny bo ja szaleje.
W czerwcu odstawiłam tabletki anty bo mi nie służyły i wszystko było w porządku do lipca, gdzie musiałam zazyc  ellaone -okres wszystko pięknie.
No i teraz sytuacja jest taka że 17 wyjechałam na wczasy przypadał na to tydzień płodny ..
Seks zawsze z prezerwatywa,nie było widocznych uszkodzeń. 
Po powrocie z wakacji od razu czułam się dziwnie zabrzmiały mi piersi, biały śluz dużo sluzu..  po tygodniu wszystko zeszło. Zaczęłam nowa pracę troszke zmartwien mam
Okres się nie pojawił mimo że zawsze mam regularne miesiączki co 28 dni.
Zrobiłam już 3 testy z moczu (16 dni po stosunku), jeden domowy z krwi ale jego nie jestem pewna czy dobrze wykonałam..  każdy negatywny. Troszkę pobolewa mnie brzuch ale nic nie leci.
Czy mogę wykluczyć ciążę?  Nie wiem już co robić... wariuje.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy to może być ciaza?

Stres opoznia owulacje i okres.
Uspokoj sie, poczekaj. Przyjdzie. Bylas na wczasach, zapewne zmienilas klimat, to wszystko moze opoznic okres.

Nawet jezeli bylabys w ciazy to nie mialabys zadnych fizycznych objawow.

Odp: Czy to może być ciaza?

A testy już po 16 dniach są wiarygodne?

4

Odp: Czy to może być ciaza?
Joasia franczuk napisał/a:

A testy już po 16 dniach są wiarygodne?

tak

5

Odp: Czy to może być ciaza?

Nie czekaj na nic tylko skonsultuj to z dobrym ginekologiem. Ja polecam Gabinet Ginekologiczny Michał Witkowski. Pan dr jest świetnym specjalistą dlatego polecam go każdej mojej znajomej.

6

Odp: Czy to może być ciaza?

Zazylas przecież tabletkę  Po,  to normalne że okres nie jest taki jak był wcześniej.  Też tak miałam smile  do tego zmiana klimatu,  stres i masz.  Testy wiarygodne są już nawet po kilku dniach,  natomiast  pewność po 14 dniach i jeśli było badanie krwi  i tu nic nie wykazało to głowa do góry,  to badanie krwi jest bardziej  wiarygodne niż kreski

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy to może być ciaza?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024