Samotność - czy do końca życia? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Samotność - czy do końca życia?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Samotność - czy do końca życia?

Hej,

Wiem, że to forum dla kobiet ale myślę że mogę się wypowiedzieć jako facet. Mam już 25 lat za miesiąc i od wielu lat martwi mnie fakt, ze nigdy nie miałem dziewczyny, mimo wielu prób ani razu żadnej się nie spodobałem, żadna nie chciała ze mną nic więcej. W sumie się nie dziwię bo jestem brzydki, mam 193 cm wzrostu, waże 85 kg alee jestem raczej szczupły co w sobie lubię. Niby każdy mówi że dziewczyny lecą na wysokich, a ja jakoś nigdy nie miałem powodzenia. Mam pracę - rok temu skończyłem rachunkowość i pracuje w księgowości. Mam swoje zainteresowania - lubię jeździć na rowerze, ostatnio codziennie robiłem po 25-30 km przy ładnej pogodzie, interesuje się sportem - wychodzę na mecze, na koncerty gdy jeszcze się odbywały przed pandemią. Tak szczerze mówiąc już nie mam gdzie poznać - nie ma gdzie poznać, jak wychodzę a staram się często to zawsze samemu, na imprezy jedynie zaprasza mnie starszy brat, ale jego znajomi sa już po 30tce, mają rodziny, dzieci. Kiedyś próbowałem szczęscia na portalach randkowych, ale na żadnym mi nikt nie odpisał, na Tinderze mnie z nikim nie sparowało nawet, jedynie na GG ale tam każda znajomosc sie kończyła na zobaczeniu zdjęcia. Próbowłem kiedyś zagadywać na żywo z racji tego że na studia jeździłem pociągiem godzinę w jedną stronę ale żadna nie chciała gadać, jedna od razu włożyła słuchawki do uszu zanim skończyłem zdanie każda mnie traktowała na zasadzie kiedy się wreszcie odp*rdolisz. Coraz częsciej już wydaje mi się że żeby się jakiejś spodobać wystarczy wygląd i pieniądze. Że trzeba mieć własne mieszkanie , samochód , własną firmę i dużo zarabiać. A ja , jako że mieszkam z rodzicami, nie mam firmy ani samochodu i zarabiam 2800 na rękę nie mam szans. Piszę żeby się wygadać ale może macie jakieś pomysły co zrobić żebym miał jakieś szanse u kogokolwiek?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Samotność - czy do końca życia?

Młody jesteś smile
I to pod wieloma względami smile
Mówienie o samotności do końca życia, będąc w wieku 25 lat to jak kupowanie miejsca na cmentarzu po wejściu w pełnoletniość wink
Jako że tego typu wątków są miliony, dam Ci radę taką samą jak daję za każdym razem - najważniejsze jest upuścić ciśnienie. Dbaj o to by szukanie dziewczyny nie stało się sensem Twojego życia i wyznacznikiem jego szczęśliwości. Im bardziej będziesz się na tym koncentrował, tym większą frustrację będziesz odczuwał, a szanse znalezienia partnerki raczej nie wzrosną (raczej zmaleją). Jak za 10 lat nadal będziesz sam - wtedy możesz zacząć się zastanawiać co z Tobą jest nie tak.

3

Odp: Samotność - czy do końca życia?

widzę, że nie tylko ja pracuję w księgowości i niewiele zarabiam. Marne to pocieszenie dla ciebie, autorze, ale zawsze jakieś smile.

4

Odp: Samotność - czy do końca życia?

Proszę, kontynuuj swój poprzedni wątek, w którym poruszyłeś dokładnie te same problemy - https://www.netkobiety.pl/t86714.html - temat był bardzo rozbudowany i warto wrócić do dyskusji właśnie w nim.
Regulamin naszego forum nie zezwala na dublowanie wątków.
Moderator IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Samotność - czy do końca życia?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2021