Dlaczego wybierasz forum? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Dlaczego wybierasz forum?

Kiedyś forum było jedynym miejscem dyskusji społecznych - dziś taką rolę pełnią grupy na Facebooku. A jednak wiele osób tu wchodzi, pisze - czy również dyskutujecie w grupach FB, no i dlaczego wybrałyście/wybraliście .... forum?
Zachęcam do dyskusji.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dlaczego wybierasz forum?
Benaja napisał/a:

Kiedyś forum było jedynym miejscem dyskusji społecznych - dziś taką rolę pełnią grupy na Facebooku. A jednak wiele osób tu wchodzi, pisze - czy również dyskutujecie w grupach FB, no i dlaczego wybrałyście/wybraliście .... forum?
Zachęcam do dyskusji.

Przyzwyczajenie plus sprawdzone wieloletnie znajomosci. smile

3

Jestem na kilku grupach na fejsie, mam nawet mala wlasna grupe.
Jednak jesli chodzi o forum to chcialam tak sie odchamic od tej psychozy poprawnosci politycznej za granica i porozmawiac z rodakami po Polsku.
Dlatego tu przyszlam.

'To go back, you must go through yourself, and that way no man can show another.'

4

Jestem na grupach fejsbukowych przeznaczonych do konkretnych tematów np. na temat cukrzycy, uprawy hortensji, truskawek.
Tam rozmawia się zgodnie z regulaminem tylko na temat związany z nazwą grupy.

A na forum  wiele tematów w jednym miejscu.
Jest to jakoś uporządkowane, tematy, które mnie nie interesują można ominąć, nie wchodzić na wątek.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

5

A ja? A ja nie jestem "fejsbukowa".  Założony  tylko do msgera i na tym kończy się korzystanie z fb

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021