Prawiczek - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Prawiczek

Cześć

Mam 23 lata jestem prawiczkiem bardzo mnie to męczy. Ogólnie bardzo się steruje jak poznaje nowa dziewczynę. Mam problemy żeby się przełamać. Czy znajdzie się jakaś kobieta (nie za kasę) która zechce zostać mają seks nauczycielką?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2020-08-03 21:44:46)

Odp: Prawiczek

Temat jakich wiele bracie.
Pewnie jakaś zechce, ale to nie to forum.

We all make choices. But in the end, our choices make us.

3

Lucyfer666 napisał/a:

Temat jakich wiele bracie.
Pewnie jakaś zechce, ale to nie to forum.

Chciałem mu to samo pisać, czy troll czy nie. Nie to forum. Że nie wspomnę, że nie znajdzie seks nauczycielki, bo takie istnieją tylko w wizjach pisarzy i filmach fabularnych z hasłem MILF.

4

Jesteś prawiczkiem, ponieważ każda droga jest dla Ciebie zła. W każdym rozwiązaniu znajdziesz problem, który uniemożliwia podjęcie działania.

Za Wielokropek:   Kto chce znajdzie sposób. Kto nie chce znajdzie powód. .

Powinieneś szukać dziewczyny. Ale nie znalazłeś.
Desperacko szukasz kobiety, która będzie Cię uczyć seksu, nie znajdziesz.
Pozostaje za pieniądze:

Marchewaaaa napisał/a:

Ogólnie bardzo się steruje jak poznaje nowa dziewczynę. Mam problemy żeby się przełamać. Czy znajdzie się jakaś kobieta (nie za kasę) która zechce zostać mają seks nauczycielką?

Dlaczego nie za kasę? Bo co? Skąd ten głupi warunek?

Powiem Ci jak by to wyglądało. Będziesz musiał w dwóch miejscach się przełamać.

Pierwsze miejsce pokonania siebie to telefon. Wykręcasz numer, niesamowicie się stresujesz, ale nie uciekasz:

-- Halo? -- ona odbiera telefon
-- Cześć! Czy mogę do Ciebie przyjechać? Za półgodziny? Za trzy godziny? Jutro rano?  -- ledwie dukasz drżącym głosem
-- Mam czas za dwie godzny o 16-tej lub jutro rano o 9-tej.
-- To będę za 2 godziny.  -- wybierasz wbrew sobie najwcześniejszy termin, nie zapomnij zapytać gdzie jechać -- Gdzie mam przyjechać? 
-- Osiedle Piastów 5, daj znać o 15:30 że jedziesz.

Godzina 14:00 zżera Cię stres. Godzina 15:00 ubierasz t-sirt, dżinsy, do kieszeni chowasz 200zł. Jedziesz na to osiedle. Dalej stresujesz się jak cholera, nogi miękną, serce bije, chcesz uciec. Tłumaczysz sobie, że jeszcze 2 godziny tej udręki trzeba przetrwać. Do 17-tej. O godzinie 15:30 dzwonisz:

-- Halo?
-- Byłem umóiony na 16-tą. Już jadę i bedę punktualnie na Osiedle Piastów 5. 
-- OK! Dzwoń o 16-tej jak będziesz pod blokiem...

15:59... pod blokiem znowu dzwonisz... to drugie miejsce, gdzie musisz się przełamać i nie uciec:

-- Halo?
-- Już jestem pod blokiem i czekam...
-- Ok! Fajnie. To będzie środkowa klatka, na domofonie wbij 150 i dzwonek, potem winda na trzecie piętro, mieszkanie w korytarzu po prawej.

W tym momencie cokolwiek by się nie działo dzwonisz na domofonie, jedziesz windą, pukasz do mieszkania 150. Drzwi się uchylają. Mówsz "Cześć!", zdejmujesz buty, zaprowadzi Cię do pokoju. Nic nie musizsz mówić, robić, zero, nie musisz się uśmiechać, zagadywać, nawet możesz nie odpowiadać na pytania jeśli się stresujesz. Daj jej 200zł, powiedz "Pierwszy raz w życiu będę miał seks...". Znowu nic nie musisz robić, mówić, absoultnie nic. Dobrze byłoby nie wyglądać na złego, więc pasowałoby się uśmiechnąć jak pani w markecie zmęczona na kasie, aby ona nie pomyślała, że jesteś agresywnie nastawiony.

O godzinie 17:00 już nie będziesz prawiczkiem. Zrozumiesz, że ona takich jak Ty miała już wielu, że chciała Ci pomóc, że Ci lepiej. Być może ona pomyśli, że faktycznie jesteś tak zdystansowany, zagubiony, że nic dziwnego, że nie poznałeś żadnej dziewczyny, ale może chociaż jeśli doświadczysz trochę seksu, to i podejście do dziewczyn się zmieni. Może nawet da Ci książkę, którą powinieneś przeczytać.

Wniosek? Potrzebne 200zł, i dwa razy pokonać samego siebie. Trzeba iść do fajnej kobiety, która w mig zrozumie co się dzieje.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

5

Szkoda Gary, że nie napisałeś tego, że 200 zł prawdopodobnie szybko zmieni się na 2000.

6

Prawiczek, 20 lat plus, pracuje. Przez rok odłoży 500zł miesięcznie (to i tak niewiele w porównaniu do utrzymania rodziny), czyli będzie miał 6 tysięcy na przyjemności, czyli trzydzieści seks randek.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

7

Czyli nic nie przynosząca strata pieniędzy.

8

Lucyfer666 napisał/a:

Czyli nic nie przynosząca strata pieniędzy.

Pewna pani opowiadała mi podobne historie. Seks randki pomogły w obyciu z kobietami, choć nie zrobiły z zamkniętego prawiczka don juana.

Można te 6 tys przeksięgować na stratę. Pewnie. Albo na motor odłożyć. Jedni wolą motor inni seks.

9

Oczywiście - każdy sam ocenia wartość pieniądza. Jednak zawsze pisze subiektywnie i dla mnie wydanie takiej kwoty na panienki, gdzie jeszcze ma ryzyko zdrowotne, równa się wykorzystaniu tych pieniędzy na podpałkę.

10 Ostatnio edytowany przez Prawdomówca (2020-08-04 18:26:29)

W 100% popieram radę Gary'ego. Jeżeli możesz być czegoś w życiu pewien, prócz śmierci i podatków, to tego, że kobiety będą próbować szantażować Cię seksem. Im bardziej będziesz zdesperowany, tym mocniej będą podtykać Ci tę marchewkę pod nos, by później ją zabrać. Będą też mówić, że facet, który płaci za seks jest przegrywem, a jednocześnie oczekiwać, że poświęcisz znacznie więcej niż 200-300 zł za możliwość seksu. Będą gadać, że warto być prawiczkiem i do 60-tki na tę jedyną, by później wziąć pod skrzydła wdowę, rozwódkę lub samotną matkę. Nie trzeba ich za to winić, taki ich interes. Pójście do profesjonalistki sprawi, że uświadomisz sobie, jaka jest prawdziwa cena i wartość tego misterium kobiecości, Twoja perspektywa ulegnie urealnieniu. Będzie to też dla Ciebie szczepionka na przyszłość - gdy później będziesz miał dziewczynę, to będziesz miał możliwość porównania jej z wszetecznymi dziewkami, da Ci to do myślenia XD 

Tylko wybierz jakąś fajną, koniecznie przyjmującą prywatnie, a nie w agencji - to pozwoli Ci się wyluzować.

11

Prawdomówca napisał/a:

Tylko wybierz jakąś fajną, koniecznie przyjmującą prywatnie, a nie w agencji - to pozwoli Ci się wyluzować.

I licz się z tym, że za tym pierwszym razem możesz skończyć zanim zaczniesz wink

A tak najpewniej, autor nie jest żadnym prawiczkiem, tylko sobie wymyślił że na babskim forum złapie się jakąś naiwną rybkę.

12

Byłem prawiczkiem do prawie 26 roku życia. Kobiety stresowały mnie podobnie jak Ciebie. Mało tego pierwsze moje doświadczenia seksualne były beznadziejne, przypadkowe i po alkoholu. Z perspektywy czasu więc przychylam się do sugestii Garego. Oczywiście jeśli koniecznie chcesz to mieć za sobą. Ja bym jeszcze dodał, że chyba lepiej gdybyś na pierwszy raz nie wybierał sobie jakiejś "studentki", tylko kobietę bardziej doświadczoną. Po fakcie naprawdę docenisz to, że bez względu na to jak Ci pójdzie nie będziesz wyśmiany, nie będziesz się musiał obawiać konsekwencji itp. Gdybym był na Twoim miejscu poszedłbym tą drogą.
Zresztą obecnie jestem na takim etapie życia, że też rozważam coś takiego. Nawet znajome mi to o dziwo doradzały big_smile

"Z gówna bata nie ukręci"  NieGall Anonim

13 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2020-08-05 19:23:18)

Będę inna i nie polecam prostytutki.
Może poszukaj forum dla fetyszystów typu spam To są pary, tylko że kobieta sypia z innymi mężczyznami. Jak dobrze trafisz to wszystkiego Cię nauczą i facet może podpowiedzieć pare rzeczy. W takich kręgach są mili i fajni ludzie.

14

Monika123000 napisał/a:

Będę inna i nie polecam prostytutki.
Może poszukaj forum dla fetyszystów typu spam To są pary, tylko że kobieta sypia z innymi mężczyznami. Jak dobrze trafisz to wszystkiego Cię nauczą i facet może podpowiedzieć pare rzeczy. W takich kręgach są mili i fajni ludzie.

To się może udać pod warunkiem, że nie przyzna się do bycia prawiczkiem.

15

Marchewaaaa napisał/a:

Czy znajdzie się jakaś kobieta (nie za kasę) która zechce zostać mają seks nauczycielką?

Niestety, jeśli się znajdzie, to na pewno nie tutaj.
Tego typu anonse są niezgodne z naszym regulaminem, i każdy następny wątek w podobnym typie również zostanie zamknięty.
IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018