Nierówne opalanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Nierówne opalanie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Nierówne opalanie

Cześć.Mam pytanie.Po wystawieniu nóg na słońce pozostał mi ślad w postaci połowy opalonej nogi.Powyżej łydki pozostał mi pasek nieopalonej skóry.Opaleniznę mam od 2 miesięcy i to nie schodzi.Niedługo mam uroczystość rodzinną na która zakładam sukienkę i niestety ten ślad widać.Jak myślicie jak wyrównać tą część nieopalonej skóry.Może samoopalaczem?.Macie jakieś rady na tem problem? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Kleoma (2020-07-29 17:44:59)

Odp: Nierówne opalanie

Jest coś takiego jak ''rajstopy w płynie, w sprayu'. Ten preparat bardzo ładnie kryje plamy bielactwa na nogach.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

3

Serio??? A można wybrac sobie kolor takich rajstop? W ogóle na czym opiera się w ogóle sama idea tego produktu??

4

niuuuma napisał/a:

Serio??? A można wybrac sobie kolor takich rajstop? W ogóle na czym opiera się w ogóle sama idea tego produktu??

Tak, można wybrać odcień. Ponadto każda marka ma własne. W drogerii powinny być testery, żebyś mogła sprawdzić, który będzie dla Ciebie właściwy.
Produkt jest płynny, po roztarciu pokrywa cienką warstwą skórę w taki sposób, że odnosi się wrażenie, jakbyś miała na sobie rajstopy - zmienia kolor, wyrównuje go, skóra staje się gładka i satynowa. Świetnie sprawdza się zwłaszcza latem, kiedy nie chcemy zakładać rajstop, a u Ciebie dodatkowo powinien zniwelować różnicę w kolorze.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

5

Ale może pobrudzić ubranie ( ten produkt). Sukienka od wewnątrz będzie brązowa - przynajmniej ja na taki trafiłam.

6

Hmmm... Preparat nie powinien brudzić, ale skoro twierdzisz, że Ty na taki trafiłaś, to widocznie zdarza się.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Nierówne opalanie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018