Temat: suplementy diety przyśpieszające opalanie????

cześć dziewczyny!
od zawsze mam problem z opalaniem. mam taka karnacje ze nie opalam się na brązowo tylko spalam się na totalnego raka, wycierpię swoje i potem znów jestem biała. mnóstwo razy próbowałam się jakoś opalić jednak nic nie pomaga. pomyślałam więc, że może któraś z Was ma podobny problem i wie jak można temu poradzić. nie chodzi mi tu o uzyskanie mocno brązowej opalenizny, ale chciałabym chociaż nie być całkowicie biała smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: suplementy diety przyśpieszające opalanie????

zawsze przed wakacjami pije duzo soku marchwiowego i uzupelniam jeszcze beta-karotenem w tabletkach, potem mam piękną brzoskwiniową opaleniznę smile

3

Odp: suplementy diety przyśpieszające opalanie????

Jeśli nie masz problemów z wątrobą, kup w aptece preparat zawierający dużą dawkę beta-karotenu. Przyjmuje się go zazwyczaj raz dziennie w trakcie posiłku. Powinno się go zacząć stosować jeszcze przed rozpoczęciem opalania. Ale w trakcie, jak najbardziej, można również. Jeśli będziesz cierpliwa, skóra powinna nabrać brązowego odcienia, chociaż efekt końcowy w dużej mierze zależy od początkowej jej barwy.

Pozdrawiam smile

4

Odp: suplementy diety przyśpieszające opalanie????

dokładnie sok marchwiowy to lepsze niż suplementy,a próbowałaś przyzwyczaić skore w solarium? to ponoć skuteczne wziąć kilka parominutowych sesji aby przygotować skore do opalania na słońcu.

5

Odp: suplementy diety przyśpieszające opalanie????

Suplementy ot tak nie przyspieszą opalania, jedynie spowodują większe wytwarzanie melaniny. Ja bym polecała beta-karoten w postaci tabletek o tej samej nazwie, kiedyś brałam. wink

6

Odp: suplementy diety przyśpieszające opalanie????

soki z marchewki juz piłam i miałam tylko po nich pomarańczowe dłonie big_smile co do solarium tez już próbowałam kiedyś koleżanka powiedziała mi żebym chodziła przez miesiąc do solarium i zwiększała minuty, tak zrobiłam aż doszłam do 10 min poparzyłam skórę, byłam czerwona i po 2-3 dniach znów blada. spróbuje te tabletki tak jak radzicie może coś pomoże smile

7

Odp: suplementy diety przyśpieszające opalanie????

polecam tabletki z beta karotenem, np belissa czy beta sun bio. serio, pomagają przyspieszyc, utrwalic i nadac blask

8

Odp: suplementy diety przyśpieszające opalanie????

ja też mam jasną karnację i opalam się na czerwono. Po jakimś czasie czerwoność przechodzi i nie widać opalenizny.
Opalenizna to nic innego jak reakcja obronna skóry na oparzenie słoneczne. Nie sądzę żeby istniały jakie preparaty przyspieszające ten proces. Chyba że tylko z nazwy
ja parę razy dorobiłam się porządnych bąbli i dałam sobie spokój z opalaniem

9

Odp: suplementy diety przyśpieszające opalanie????

Moja mum bierze Belisse Sun zanim wyjedzie na wakacje. Potem przyjeżdża jako murzyn a opalenizna utrzymuje jej się przez prawie miesiąc hmm

10

Odp: suplementy diety przyśpieszające opalanie????

Ze swojego doświadczenia mogę polecić Sunea Skin - bardzo szybko można zyskać ładny brązowy odcień na skórze nawet bez specjalnego opalania się, a jeżeli wychodzimy na słońce to wzmacnia i przedłuza opalenizne.

11

Odp: suplementy diety przyśpieszające opalanie????

Moim zdaniem najlepsze do szybkiego opalania nie są suplementy, tylko odpowiednie kosmetyki. Szczególnie te, które stosuje się przed i w trakcie opalania. No i te po opalaniu, żeby podtrzymać efekt.

12

Odp: suplementy diety przyśpieszające opalanie????

beta-karoten, najlepiej pić sok marchwiowy. Ja piję 1l dziennie i jestem lekko pomarańczowa

13

Odp: suplementy diety przyśpieszające opalanie????

A może domowy balsam z domieszką mocnej kawy? Barwi skórę na brązowo i nawet długo się utrzymuje.