Męskie zdrady - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Męskie zdrady

Hej,
niedawno założyłam konto na portalu, gdzie można znaleźć kogoś do seksu bez zobowiązań.
Są tam m.in. faceci w związkach nie otwartych i nie w seperacji. Żal mi ich kobiet, ogólnie skoro już tam jestem, chciałabym się im jakoś przysłużyć.

Moje pytanie brzmi- jak skutecznie przekonać takich typów, żeby zakończyli związek, wzieliby rozwód (jeden powiedział, że się nie rozwiedzie, bo ma kilka stadnin koni i ogólnie majątek do podziałki...- byłby na niego sposób? ) lub po prostu powiedzieli swoim partnerkom o tym, co robią?

Może wydam Wam się naiwna, ale cholernie zwracam uwagę na szacunek do człowieka.

Ma ktoś pomysły, może sprawdzony sposób?

Czyńmy dobro :-D

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Męskie zdrady
Jas12 napisał/a:

Hej,
niedawno założyłam konto na portalu, gdzie można znaleźć kogoś do seksu bez zobowiązań.
Są tam m.in. faceci w związkach nie otwartych i nie w seperacji. Żal mi ich kobiet, ogólnie skoro już tam jestem, chciałabym się im jakoś przysłużyć.

Moje pytanie brzmi- jak skutecznie przekonać takich typów, żeby zakończyli związek, wzieliby rozwód (jeden powiedział, że się nie rozwiedzie, bo ma kilka stadnin koni i ogólnie majątek do podziałki...- byłby na niego sposób? ) lub po prostu powiedzieli swoim partnerkom o tym, co robią?

Może wydam Wam się naiwna, ale cholernie zwracam uwagę na szacunek do człowieka.

Nie przekonywać, nie mówić, olać. I tak ich nie przekonasz.
Świata nie zbawisz, a po co wchodzić w relacje, których nie znasz?
Po prostu się z takimi nie spotykaj.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Nie jesteś w stanie zmienić czyjegoś zachowania. Chcesz czynić dobro, to zostań wolontariuszką w szpitalu, domu dziecka czy schronisku dla zwierząt. Tam na pewno Twoja pomoc nie pójdzie na marne.

4

Do czynienia dobro polecam hospicjum, geriatrię, krwiodawstwo, opiekę nad zwierzętami, pomoc osobom upośledzonym, niepełnosprawnym, niesamodzielnym - a nie ingerowanie w życie innych. To nie jest czynienie dobra, a nadinterpretacja i impertynencja.
Na dobrą sprawę, w kwestiach internetowych portali nie masz nawet pewności co do tego, czy masz do czynienia z mężczyzną, a co dopiero czy jest żonaty, czy w innym związku.
Jeśli cholernie zwracasz uwagę na szacunek do człowieka, to zacznij od szanowania siebie.
Szacunek jest ostatnią rzeczą, jakiej szukałabym na takim portalu.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

5

Jas12 napisał/a:

Hej,

Śmierdzi mi ten post prowokacją.
Przekonywać facetów, którzy zakładają konta na portalach randkowych, żeby kończyli związek, albo się rozwodzili? Idź na ustawkę między kibolami i nakłoń ich, żeby odłożyli szaliki i zajęli się dzierganiem na szydełku.

6

To może bądź testerka wierności? big_smile skoro czujesz misję

Wyglądasz  jak wegetarianie w rzeźni i zapewne mają Cię za "nawiedzona"

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018