Praca na pół etatu? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez Anonimova (2020-05-06 11:34:16)

Temat: Praca na pół etatu?

Nie mam ukończonych studiów. Skończyłam szkołę średnią, i szkołę policealną - asystentka stomatologiczna. Znam angielski, pracowałam w zawodzie około 2 lata. Niestety nie mam powrotu do miejsca w którym pracowałam, bo zatrudnione są inne osoby na moim miejscu. Musiałam odejść z pracy, bo zaszłam w ciążę. I teraz zupełnie nie mam pomysłu na siebie.

Chciałabym zacząć od połowy etatu, bo maluch ma trochę ponad roczek. Myślicie, że wysyłanie CV do firm, które nie szukają oficjalnie pracowników ma jakiś sens? Potrzebuję pracy na już, z powodu wirusa męża pensja poleciała mocno w dół. Większość ofert, które przeglądam dotyczą całego etatu.. Nie mam pomysłu gdzie mam szukać, gdzie najłatwiej byłoby mi się teraz dostać, może ktoś mnie czymś zainspiruje?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Praca na pół etatu?
Anonimova napisał/a:

Nie mam ukończonych studiów. Skończyłam szkołę średnią, i szkołę policealną - asystentka stomatologiczna. Znam angielski, pracowałam w zawodzie około 2 lata. Niestety nie mam powrotu do miejsca w którym pracowałam, bo zatrudnione są inne osoby na moim miejscu. Musiałam odejść z pracy, bo zaszłam w ciążę. I teraz zupełnie nie mam pomysłu na siebie.

Chciałabym zacząć od połowy etatu, bo maluch ma trochę ponad roczek. Myślicie, że wysyłanie CV do firm, które nie szukają oficjalnie pracowników ma jakiś sens? Potrzebuję pracy na już, z powodu wirusa męża pensja poleciała mocno w dół. Większość ofert, które przeglądam dotyczą całego etatu.. Nie mam pomysłu gdzie mam szukać, gdzie najłatwiej byłoby mi się teraz dostać, może ktoś mnie czymś zainspiruje?

Do sklepu na kasę?
W niektórych marketach przyjmują na części etatu.
Córka znajomej jest studentka i tak sobie dorabia popołudniami.

3

Odp: Praca na pół etatu?

Wysłać można wszędzie. Najszybciej dostaniesz pracę na kasie w markecie albo w jakiejś sieciówce z ubraniami.  Wiem teraz trudno, ale na pewno coś znajdziesz. Próbuj.

Powodzenia

4

Odp: Praca na pół etatu?

Możesz nawet i zarabiać z domu. Pomyśl nad możliwościami jakie daje Ci internet, możesz pisać blogi, mieć swój kanał na YT, spróbuj sprzedać jakieś stare rzeczy (zawsze to jakiś grosz), możesz sprzedawać jakieś artykuły hand-made, zainwestować w kryptowaluty lub na przykład obstawiać zakłady bukmacherskie. Ja się wzięłam za obstawianie rozgrywek sportowych i na początku wydawało mi się, że to bez sensu i nie dam rady, ale to świetna rozrywka i już mam na koncie parę zarobionych pieniążków smile

5 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2020-05-18 10:34:31)

Odp: Praca na pół etatu?

Przecież  masz zawód asystentka stomatologiczna.  Telefon w rękę  i dzwoń  do 100 gabinetów, nie wiem dlaczego masz  iść na kasę w markecie.

6

Odp: Praca na pół etatu?

Niby tak ale asystentka stomatologiczna niestety nie jest chyba aż tak opłacalnym zawodem jak bycie dentystą. Nie mniej jednak dobrze mówi Ela210, bierz się za rozsyłanie CV, gdzieś na bank znajdziesz pracę i z pewnością będzie ona fajniejsza i lepiej płatna niż robota na kasie w biedronce czy gdziekolwiek indziej... yoko90, czy możesz mi powiedzieć u jakiego bukmachera obstawiacie? gram razem z mężem, przed koronawirusem obstawialiśmy głównie piłkę nożną big_smile

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024