Postojowe a "normalna" praca - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: Postojowe a "normalna" praca

Piszę już tu na mega wkurzeniu. Nie wiem, czy to ze mną coś nie teges czy z firmą. Jest postojowe. 50% pensji. Pracujemy natomiast więcej niż zwykle, tylko, że z domu, czasami spędzam przy kompie 12 godzin, dziś jak widać piszę po 1:00. A to wszystko przez jedną osobę i jej chore ambicje. Nie ogarniam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Postojowe a "normalna" praca
lisseo napisał/a:

Piszę już tu na mega wkurzeniu. Nie wiem, czy to ze mną coś nie teges czy z firmą. Jest postojowe. 50% pensji. Pracujemy natomiast więcej niż zwykle, tylko, że z domu, czasami spędzam przy kompie 12 godzin, dziś jak widać piszę po 1:00. A to wszystko przez jedną osobę i jej chore ambicje. Nie ogarniam.

To nie jest w takim razie postojowe. Postojowe jest wtedy, kiedy nie masz możliwości pracy, a firma Ci płaci. Tobie po prostu obcieli pensję.
Jakie chore ambicje? Masz umowę? Aneks do umowy? Powyżej 8h masz nadgodziny. Zgłaszasz je gdzieś?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Odp: Postojowe a "normalna" praca
Lady Loka napisał/a:
lisseo napisał/a:

To nie jest w takim razie postojowe. Postojowe jest wtedy, kiedy nie masz możliwości pracy, a firma Ci płaci. Tobie po prostu obcieli pensję.
Jakie chore ambicje? Masz umowę? Aneks do umowy? Powyżej 8h masz nadgodziny. Zgłaszasz je gdzieś?

Serio oficjalnie to postojowe. Wiadomo, że zapisuje. Tak chore, później opiszę o co chodzi, teraz nie mam siły.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018