Zdradziłam i bardzo żałuję. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zdradziłam i bardzo żałuję.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Zdradziłam i bardzo żałuję.

Mam 16 lat. Mam chłopaka który nie jest z Polski, nigdy się nie spotkaliśmy. Bardzo przez to cierpię bo chciałabym go zobaczyć I chociaż przytulić. Nigdy wcześniej się nie calowałam I chciałam żeby to on był tym pierwszym, jednak pojechałam z przyjaciółką na domowke I obie calowalysmy się z chłopakami. Ja czułam że tego nie chce ale nie wiedziałam jak mam temu zaprzestać bo praktycznie każdy całował się z każdym (Ja z tym 1) I głupia nie chciałam wyjść na tą co nie umie się bawić , coś mi zamydlilo oczy I nie zdawałam sobie sprawy z tego co robię I bardzo tego żałuję. Ten chlopak to kolega do ktorego nic nie czulam a teraz czuje obzydzenie tak jak i do samej siebie. Mój chłopak mnie zostawi i zmiesza z blotem gdy się o tym dowie bo jest typem okropnego zazdrosnika. Nie wiem co robić bo wyrzyty sumienia mnie zabijają ale nie chce go stracić bo naprawdę go kocham chociaż trudno w to uwierzyć bo jest to miłość przez Internet. On mi ufa w 100% I ja jemu też A teraz zlamalam zaufanie sama do siebie ale nie chce aby ten związek się zakończył. Nie wiem co mam zrobić bo wiem że to się nie powtórzy ale sumienie mnie zabija, a tak bardzo nie chce go stracić. Czy zdołałam sobie z tym poradzić? Czy był ktoś kiedyś w podobnej sytuacji?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zdradziłam i bardzo żałuję.

Jesteś jeszcze baaaaaaaardzo młoda, nie jesteś zakochana a zauroczona jakimś tam chłopakiem którego znasz tylko poprzez internet. W kamerce można udawać kogoś innego a w realu można być zupełnie inna osobą( jeśli to nie tajemnica napisz coś więcej o tym chłopaku)
Masz jeszcze czas na "prawdziwy" związek na razie nabieraj doświadczenia i przede wszystkim wiedzy.
No i naucz się że nie musisz postępować jak wszyscy, nie bój się powiedzieć nie. Gdyby na tej imprezie wszyscy zaczęli by się rozbierać też byś zdjęła ubranie? żeby nie wyjść na taką sztywną? Słowem nie bądź łatwa.

3

Powiedzieć mu i odebrać życiową lekcję.
Zapytać go czy ob też tak zrobił Może jest 1:1

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

4 Ostatnio edytowany przez Miskuyag (2020-03-27 12:39:22)

Znamy się rok I jestem przekonana że go znam i mu ufam w 100% i on by czegos tqkiego nie zrobil, ale nie jest łatwo ponieważ nikt nie wie że jestemy razem gdyż wiemy jak wszyscy odbierają takie związki. On ma inną kulturę przez co wiem że by mi nie wybaczyl,a nie chce niszczyć tego związku. Wiem też że gdyby tu był to nie doszło by do takiej sytucji. To mnie wiele nauczylo I zmieniło moje podejście aby nie robić tego co ktoś chce ale kierować się własnym rozumem. Kiedyś próbowaliśmy się rozstać bo nie jest to łatwe ale nie potrafiliśmy. Ja jestem przekonana że go kocham I nie chce tego kończyć.

5

Na kłamstwie związku nie zbudujesz I choć to niby bzdura, to jednak nielojalność i adekwatnie do fazy waszego związku poważna rzecz.
I nie wiesz co o by zrobił a co nie. Tak jak on nie wie tego o Tobie. Jak widać sama o sobie też wszystkiego nie wiesz

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

6

A jaka to kultura?

Chcącemu nie dzieje się krzywda.

7 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2020-03-27 12:58:13)

Miskuyag napisał/a:

Mam 16 lat.

Forum jest dla osób pełnoletnich. Okłamałaś przy rejestracji że jesteś pełnoletnia. BTW, za naukę byś się wzięła a nie za miłość.

8

Ale jeśli mu to powiem to bardzo go tym zranie, powiedział mi kiedys że jesli ja go zranie to on juz nie zaufa żadnej dziewczynie I mówi że on nie chciał mieć teraz dziewczyny ani się zakochiwać ale samo tak wyszlo

9

Autorko, w odpowiedzi na Twój raport informuję, że w regulaminie forum informacja o tym, iż rejestracja w naszym serwisie możliwa jest wyłącznie dla osób pełnoletnich, podana jest w punkcie nr III postanowień ogólnych.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zdradziłam i bardzo żałuję.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018