Niepokojąca sytuacja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Niepokojąca sytuacja

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Niepokojąca sytuacja

Witam,proszę o wyrażenie opinii na temat następującej sytuacji. Jestem ze swoją partnerką prawie od 3 lat. Nasz związek przeżywał wzloty i upadki, ale jesteśmy szczęśliwi i się kochamy. Przejdę do meritum. Dziewczyna kilka razy w miesiącu nocuje u rodziców , powiedzmy 5-6 razy. Jako że miała wcześniej epizod pisania pikantnych wiadomości ze swoim byłym , to nie byłem szczęśliwy z nocowania w innym mieście, ale to akceptowałem. Moja luba powiedziała że nic nie kasuje z telefonu ,i po jej powrocie zawsze mogę zobaczyć co robiła. Starałem się jej zaufać i tego nie robić, może kilka razy spojrzałem na messengera,patrzac z kim pisze ale nie wchodząc w żadne konwersacje. Po jakimś czasie okazało się że dziewczyna, pisze ,rozmawia,wysyła fotki do kilku facetow ( w tym do innego bylego ) , a następnie kasuje wszystkie połączenia oraz wiadomości. Dziewczyna w tym zachowaniu nie widzi kompletnie nic złego, odpowiada mniej więcej w takim stylu " jak jestem z tobą to już nie mogę rozmawiać z żadnym innym facetem ? " . Mówi że to ja mam chorą głowę i się czepiam. Jestem ciekawy waszego zdania na ten temat, z góry dziękuję i pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niepokojąca sytuacja

Wyraziła się jasno, ona ma takie podejście a Ty siakie..Pasuje Ci albo nie. Wnioski wyciągnij sam.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

3

Ona wg mnie nie jest gotowa na stały związek. Potrzebuje męskiej adoracji, a Tobie to przeszkadza. Zapewne twoi poprzednicy, też nie mogli wytrzymać jej zachowania i przeszli na orbitę jej adoratorów.

4

Witam.Dziewczyna nie traktuje Cię poważnie.Zawsze będzie pisała z innymi facetami nie przejmując się Tobą A od czasu do czasu z którymś się spotka.Zerwij z nią,jeśli Ci to przeszkadza.Nie zmieni się.Na to nawet nie licz.Wiem to z własnego doświadczenia.Pozdrawiam

5

oxide napisał/a:

Jestem ciekawy waszego zdania na ten temat, z góry dziękuję i pozdrawiam.

Jak jest z Tobą to jest z Tobą, jak jest z innym to jest z innym. Co się czepiasz ? Tak jak napisała Ela, jeśli Ci nie pasuje to "hastalavista baby".

6

Jasno Ci nieświadomie zakomunikowała oczekiwania wobec ciebie, jesteś tymczasowo z nią jak znajdzie sobie innego to przeskoczy. Kobieta zakochana, kochajaca nie kontaktuje się, nie szuka nowych, nie wysyła zachęt do innych bo po co ? Niestety to nie ta jedyna. nie ma sensu ona się nie zmieni , teraz czuje się młoda i chce ,,żyć" a nie bawić w związek.

7

normalnyjestem napisał/a:

Jasno Ci nieświadomie zakomunikowała oczekiwania wobec ciebie, jesteś tymczasowo z nią jak znajdzie sobie innego to przeskoczy. Kobieta zakochana, kochajaca nie kontaktuje się, nie szuka nowych, nie wysyła zachęt do innych bo po co ? Niestety to nie ta jedyna. nie ma sensu ona się nie zmieni , teraz czuje się młoda i chce ,,żyć" a nie bawić w związek.

Zgadzam się w 100%. Jeśli nawet kiedyś się zmieni - to to KIEDYŚ jest bardzo odległe. Skoro tak bardzo się różnicie podejściem do życia i związku to to nie ma przyszłości i szkoda nerwów i czasu.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Niepokojąca sytuacja

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018