otwarta rozmowa o seksie mylona z zachęta do seksu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » otwarta rozmowa o seksie mylona z zachęta do seksu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: otwarta rozmowa o seksie mylona z zachęta do seksu

Słuchając radia TO FM zaciekawiła mnie rozmowa z serii sztuka życia ponieważ odnosiła się także do mojej śp żony. Rozmowa była o tym słowy pokutuje taki stereotyp iż rozmowa o seksie otwartość podkreślanie swojej seksualności jest równoznaczna zaproszeniem do seksu lubisz sek dlaczego nie ze mną. Tyle iż moja żona nie szukała partnerów ale była napastowana przez wiele osób gdy odmawiała a nie było reakcji nie cackała się zgłaszała sprawę na policję. Spotkaliscie sie z takim zachowaniem wśród facetów ?

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: otwarta rozmowa o seksie mylona z zachęta do seksu

Pewnie, ze tak.
Otwarcie mowie o tematach seksu i ludzie mysla, ze dla mnie seks to jak zjedzenie ciastka.
Podczas gdy w rzeczywistosci jest wrecz przeciwnie. Bylam wielokrotnie nazywana 'dziwka', mimo, ze seksu nie uprawialam w tamtym czasie przez kilka lat.
Nie boje sie tez pokazywac ciala. Jednak to nie ma nic wspolnego z seksem, nawet jezeli inni tak to widza.

'Żadne drzewo nie wzrośnie do nieba,jeśli jego korzenie nie sięgają do piekła.'

3

Dokładnie tak jest i dlatego ja staram się to ukrywać, przynajmniej na początku znajomości jak bardzo lubię seks. Staram się nie wchodzić na takie tematy z nowo zapoznanym facetem. Boję się przyklejenia łatki, że jak lubi seks, to pewnie traktuje go jak sport.

4

authority napisał/a:

Słuchając radia TO FM zaciekawiła mnie rozmowa z serii sztuka życia ponieważ odnosiła się także do mojej śp żony. Rozmowa była o tym słowy pokutuje taki stereotyp iż rozmowa o seksie otwartość podkreślanie swojej seksualności jest równoznaczna zaproszeniem do seksu lubisz sek dlaczego nie ze mną. Tyle iż moja żona nie szukała partnerów ale była napastowana przez wiele osób gdy odmawiała a nie było reakcji nie cackała się zgłaszała sprawę na policję. Spotkaliscie sie z takim zachowaniem wśród facetów ?

Nie mam oporów, by rozmawiać o seksie, ale nie poruszam tego tematu z przypadkowymi osobami, podobnie jak wielu innych, które łączą się z bardzo osobistymi, intymnymi sprawami. Być może dlatego pojawiały się może jakieś delikatne sugestie, raczej w formie żartów, ale nigdy nie były niesmaczne, a tym bardziej nie nazwałabym ich napastowaniem. Wydaje mi się, że jest to kwestią wyczucia z kim do jakiej granicy można się posunąć. Niemniej są też takie aspekty, które bezwzględnie pozostają pomiędzy mną a partnerem, bo dla mnie stanowią naruszenie dopuszczalnej granicy. I tak jak ja oczekuję, że tego co dzieje się stricte między nami nie będzie wynosił na zewnątrz, tak i sama tego nie robię.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

5

Przestałam rozmawiać o seksie, bo było to traktowane przez mężczyzn jako zachęta.

6 Ostatnio edytowany przez CatLady (2020-02-17 16:43:12)

Nie rozmawiam z nowo poznanymi ludźmi o seksie - bo i po co? O seksie to sobie mogę pogadać z partnerem albo z przyjaciółką - albo z kimś, z kim zamierzałabym ten seks uprawiać. Po co o seksie rozmawiać ze wszystkimi, z przypadkowymi ludźmi? yikes to by było wręcz dziwne, gdyby faceci nie odbierali tego jako zachęty...

To jest intymny temat, o którym rozmawiam tylko z osobami, z którymi jestem blisko.

7

Gdyby jakaś nowo poznana kobieta zaczęła do mnie otwarcie mówić na temat seksu, to faktycznie również nabrałbym jakiś podejrzeń. Pewnie krzywdzących. Sam nauczyłem się dość swobodnie o tym rozmawiać, ale tylko z tymi osobami, które znam już wystarczająco długo, że nie ma żadnych podtekstów. Mam jednak duży opór, żeby rozmawiać o tym z facetami. Byłem ostatnio u seksuologa, bo myślałem, że mi coś doradzi w pewnych kwestiach. Wybrałem kobietę - seksuologa. Łatwiej mi się rozmawiało.

"Z gówna bata nie ukręci"  NieGall Anonim

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » otwarta rozmowa o seksie mylona z zachęta do seksu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018