Chłopak ze mną zerwał a ja go kocham - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Chłopak ze mną zerwał a ja go kocham

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

1 Ostatnio edytowany przez kinia00_ (2020-02-04 22:55:56)

Temat: Chłopak ze mną zerwał a ja go kocham

Hej dziewczyny,
nie wiem już co mam robić... Po 3 latach rozpadł się mój związek. Może nie zawsze było kolorowo i mój chłopak wspominał niejednokrotnie o zerwaniu, ale ja zawsze go przekonywałam że można spróbować jeszcze raz i ostatecznie nie rozstawaliśmy się. Wydawało mi się że mimo kłótni potrafiliśmy być ze sobą szczęśliwi. Kilka miesięcy temu zaczęłam studia i on specjalnie dla mnie przeprowadził się do innego miasta. Była to moja druga prawdziwa miłość, mój pierwszy partner seksualny, on był moim życiem przez cały ten czas, był sensem mojego życia, z nim wiązałam wszystkie plany, całą przyszłość, on też przytakiwał, mówił że mnie kocha, zawsze był jak go potrzebowałam, był dla mnie dobry, starał się. I nagle kilka dni temu przychodzi do mnie i mówi że to koniec, trzymał mnie przez kilka dni w nadziei na to że będziemy się przyjaźnić, sam cały czas powtarzał że chce być przy mnie, bo mu na mnie zależy ale nie chce mnie krzywdzić bo mnie okłamywał bardzo często i nie potrafi inaczej, sypialiśmy ze sobą jeszcze 2 razy po tym zerwaniu i już myślałam że do siebie wróciliśmy a on nagle mówi że nie, że to koniec i nie chce mieć ze mną żadnego kontaktu, bo on nie wie ale chyba mnie nigdy nie kochał, stwierdził że on tak nie umie i tak będzie lepiej bo potrzebuje być sam. Nie umiem sobie z tym poradzić, on się nie odzywa, mam myśli samobójcze, wróciłam do domu ale tęsknię za nim, mam straszną ochotę mieć z nim kontakt, nie chce nikogo innego w życiu, kocham go...
Nie mam na nic siły, co mam robić? Walczyć o niego? Pisać, dzwonić? Tak bardzo go pragnę...

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Chłopak ze mną zerwał a ja go kocham

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018