Rozstał się ze mną a ja go kocham - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstał się ze mną a ja go kocham

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Rozstał się ze mną a ja go kocham

Hej dziewczyny,
nie wiem już co mam robić... Po 3 latach rozpadł się mój związek. Może nie zawsze było kolorowo i mój chłopak wspominał niejednokrotnie o zerwaniu, ale ja zawsze go przekonywałam że można spróbować jeszcze raz i ostatecznie nie rozstawaliśmy się. Wydawało mi się że mimo kłótni potrafiliśmy być ze sobą szczęśliwi. Kilka miesięcy temu zaczęłam studia i on specjalnie dla mnie przeprowadził się do innego miasta. Była to moja druga prawdziwa miłość, mój pierwszy partner seksualny, on był moim życiem przez cały ten czas, był sensem mojego życia, z nim wiązałam wszystkie plany, całą przyszłość, on też przytakiwał, mówił że mnie kocha, zawsze był jak go potrzebowałam, był dla mnie dobry, starał się. I nagle kilka dni temu przychodzi do mnie i mówi że to koniec, trzymał mnie przez kilka dni w nadziei na to że będziemy się przyjaźnić, sam cały czas powtarzał że chce być przy mnie, bo mu na mnie zależy ale nie chce mnie krzywdzić bo mnie okłamywał bardzo często i nie potrafi inaczej, sypialiśmy ze sobą jeszcze 2 razy po tym zerwaniu i już myślałam że do siebie wróciliśmy a on nagle mówi że nie, że to koniec i nie chce mieć ze mną żadnego kontaktu, bo on nie wie ale chyba mnie nigdy nie kochał, stwierdził że on tak nie umie i tak będzie lepiej bo potrzebuje być sam. Nie umiem sobie z tym poradzić, on się nie odzywa, mam myśli samobójcze, wróciłam do domu ale tęsknię za nim, mam straszną ochotę mieć z nim kontakt, nie chce nikogo innego w życiu, kocham go...
Nie mam na nic siły, co mam robić? Walczyć o niego? Pisać, dzwonić? Tak bardzo go pragnę...

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Markotny (2020-02-05 04:24:24)

Odp: Rozstał się ze mną a ja go kocham

Wspolczuje. Wnioskuje, że bylas w jakimś stopniu od niego uzależniona. Pytanie też czy nie za bardzo go osaczałaś. Ale to tylko przypuszczenia.
Co do twojej sytuacji jest wielce prawdopodobnie, że jest inna kobieta. Te kilka dni przejsciowych to czas gdy twoj facet nie byl jej pewien i trzymal ciebie na orbicie. Typowa kwestia małpki i dwoch gałęzi.
W tej chwili do rozsadku mu nie przemowisz, a tylko spowodujesz jego zlosc.  Takze nie walcz, bo to nic nie da, a tylko poglebi twoja rozpacz. Oczywiscie moze mu nie wyjsc i wtedy jest opcja, ze bedzie chcial do ciebie wrocic. Tylko czy tego bys chciala. I przede wszystkim go nie sprawdzaj, nie szpieguj, poblokuj bo to co mozesz zobaczyc tylko zada ci wiecej bólu. Czas zadziala na twoja korzysc. Czytaj forum. Wiele tu podobnych historii. Pomoze ci to zrozumiec pewne mechanizmy.

3

kinia00 napisał/a:

... mam myśli samobójcze, ...

co osiągniesz robiąc sobie krzywdę ?

kinia00 napisał/a:

... Nie mam na nic siły, co mam robić? ..

Nic

kinia00 napisał/a:

.. Walczyć o niego?..

Nie

kinia00 napisał/a:

..Pisać, dzwonić? ...

Nie

kinia00 napisał/a:

.. Tak bardzo go pragnę...

Wszyscy to rozumiemy ale tak jak napisał Markotny, w tej chwili każdy twój ruch pod jego adresem może być żenujący, jedyne co MUSISZ to ewentualnie czekać. Niestety, w tej chwili jesteś bez szans
Jesteś od niego uzależniona. Jesteś warta by Cię podziwiali inni faceci więc daj sobie szansę. Zadbaj o siebie, pobiegaj, uprawiaj sport, siłownię, nowa fryzura, ciuchy ... poczujesz się lepiej, uśmiech nie zniknie z Twojej Twarzy wskoczysz kilka półek wyżej i za kilka chwil stwierdzisz, że to nie była ta liga. Sama będziesz się z tego śmiać i duchu podziękujesz mu za to.

4

Idź po pomoc, najszybciej będzie chyba pójść na SOR i powiedzieć, że masz myśli samobójcze. Tam Ci pomogą.

5

albo SOR albo idz do psychiatry w trybie pilnym, poproś o leki na uspokojenie typu hydroksyzyna. jak leki zaczną działać to dopiero bierz się za myślenie co dalej.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstał się ze mną a ja go kocham

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018