Co kupic przyjaciolce na 18 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Co kupic przyjaciolce na 18

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Co kupic przyjaciolce na 18

Witam moja przyjaciółka niedługo ma 18 i nie mam pojęcia co mogę jej kupić, ona nie chce ( przynajmniej tak mówi ) żadnych materialnych rzeczy, pytałam o jakąś markowa torebkę, zabiegi u kosmetologa skok ze spadochronu, kosmetyki itp i na wszystko odpowiada nie chce, z jednej strony rozumiem ze nie chce mi narzucać tylko hce żebym sama pomyslala. Biżuterii ani zegarka jej nie kupię bo nie lubi i nigdy nie chodzi w takich rzeczach, ciuchów ani bony do sklepu jej nie kupię myślałam o jakiestem wejściówkę do spa na cały dzień na różne zabiegi itp ale nie wiem czy to jest spoko na 18. Chce żeby dostała jakiś fajny prezent, żartobliwie rzeczy odchodzą na bok kapletnie, ona w sumie nie ma takichyba zainteresowan, lubi sport ale nie jest jakaś zapalon sportsmenka. Błagam o jakieś inspiracje bo jest bardzo mało czasu a ja jestem w kropce totalnie.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Ajko (2020-02-01 17:14:09)

Odp: Co kupic przyjaciolce na 18

Napisz coś o niej więcej co lubi, jaka jest, czym się interesuje, czego nie lubi, czego się boi?

3 Ostatnio edytowany przez Kleoma (2020-02-01 18:54:03)

Odp: Co kupic przyjaciolce na 18
Buba771 napisał/a:

Witam moja przyjaciółka niedługo ma 18 i nie mam pojęcia co mogę jej kupić, ona nie chce ( przynajmniej tak mówi ) żadnych materialnych rzeczy, pytałam o jakąś markowa torebkę, zabiegi u kosmetologa skok ze spadochronu, kosmetyki itp i na wszystko odpowiada nie chce, z jednej strony rozumiem ze nie chce mi narzucać tylko hce żebym sama pomyslala. Biżuterii ani zegarka jej nie kupię bo nie lubi i nigdy nie chodzi w takich rzeczach, ciuchów ani bony do sklepu jej nie kupię myślałam o jakiestem wejściówkę do spa na cały dzień na różne zabiegi itp ale nie wiem czy to jest spoko na 18. Chce żeby dostała jakiś fajny prezent, żartobliwie rzeczy odchodzą na bok kapletnie, ona w sumie nie ma takichyba zainteresowan, lubi sport ale nie jest jakaś zapalon sportsmenka. Błagam o jakieś inspiracje bo jest bardzo mało czasu a ja jestem w kropce totalnie.

A wspólny wyjazd na weekend gdzieś w fajne miejsce z zabytkami albo atrakcjami, jakiś mecz, koncert, teatr? To nie musi być kosztowny wyjazd.
Karnet na siłownię.
Perfumy

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Co kupic przyjaciolce na 18

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018