ratunku! okropne nogi! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » ratunku! okropne nogi!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 35 ]

Temat: ratunku! okropne nogi!

dziewczyny ratujcie!
ja już nie wiem co robić z tymi nogami! jak widzę dziewczyny w lato jak chodzą w spódniczkach to płakać mi się chce czemu ja nie mogę mieć takich ładnych nóg:(  mam grube i ciemne włosy,  jak ogolę sobie maszynką nogi to i tak nie ma ładnego efektu, nawet od razu po goleniu widać ciągle takie ciemne miejsca po włoskach, używam peeling i stosuję żele do depilacji i mam nowe, ostre maszynki i nic:( używałam depilatora ale efekt jest tylko przez około 5 dni, potem włosy wrastają, wygląda to okropnie, mimo że używam takich gąbek do ciała szorstkich i peeling to nic nie daje, potem przez paręnaście dni muszę się męczyć z tymi wrastającymi włoskami:( problem nie dotyczy tylko łydek ale też ud, je też kiedyś ogoliłam i potwornie tego żałuję! teraz muszę się męczyć z całymi nogami! wyobrażacie sobie całe nogi w krostkach i plamkach czarnych po włosach po ogoleniu nóg?! koszmar!:( jak Wy to robicie że macie tak gładkie nogi bez skazy po włosach? używałam też kremy do depilacji ale jest tak samo, marzy mi się depilacja laserowa ale nie mam kasy:/ przecież nie wszystkie dziewczyny korzystają z laseru, a mają idealne nogi! jak to zrobić??! krępuje mnie to szczególnie latem bo muszę chodzić w spodniach, a o basenie nie ma nawet mowy:( byłam kiedyś też u dermatologa ale dała jakąś maść, która nic nie pomogła i powiedziała by nie nosić spodni bo dodatkowo podrażniają uda ale jak ja mam chodzić w spódnicach z takimi nogami?:( jest jakiś sposób na gładkie nogi na których nie widać śladu po włoskach??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ratunku! okropne nogi!

Hmm moja koleżanka też ma sporo ciemnych włosów na nogach i po prostu goli się latem... codziennie. Nie ma innej rady niż maszynka, jeśli tak strasznie wrastają ci włoski. I wszystko to, co robisz do tej pory: peelingi, kremy spowalniające odrastanie etc. No i opalone nogi zawsze lepiej wyglądają.

Ja golę się średnio raz na tydzień, ale to nie dlatego, że mam jakieś tajemne sposoby. Po prostu mam mało włosów na nogach i są jasne. Ale za to mam skórę chorobliwie bladą i prawie w ogóle się nie mogę opalać. Dla każdego coś miłego, jak to się mówi.

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

3

Ja mam ciemne włosy i to bardzo ciemne, dodatkowo ultra jasną skórę, więc widać wszystko. I co mam powiedzieć?
Nie chodzę w spódnicach i tyle wink

4

no właśnie też mam niestety bardzo jasną karnację więc wszystko widać jak na dłoni, a o długim opalaniu czy solarium mogę zapomnieć bo pękają mi wtedy naczynka na nogach, a to też nie wygląda ładnie:( golę nogi codziennie, a i tak nie ma oczekiwanego rezultatu:( widać, że chyba będę skazana tylko na spodnie, albo jak wygram w lotto to pójdę na laser:)

5

cześć
Nie musisz wcale wygrać w totka.
Super domowy depilator laserowy Silk'n nie jest taki drogi.
Przede wszystkim jest skuteczny, a zabiegi możesz wykonywać w miarę potrzeb. Sama spróbowałam, więc wiem co mówię a właściwie piszę. Szczególy znajdziesz w internecie; polecam!!

6

agnieszka1985 napisał/a:

dziewczyny ratujcie!
ja już nie wiem co robić z tymi nogami! jak widzę dziewczyny w lato jak chodzą w spódniczkach to płakać mi się chce czemu ja nie mogę mieć takich ładnych nóg:(  mam grube i ciemne włosy,  jak ogolę sobie maszynką nogi to i tak nie ma ładnego efektu, nawet od razu po goleniu widać ciągle takie ciemne miejsca po włoskach, używam peeling i stosuję żele do depilacji i mam nowe, ostre maszynki i nic:( używałam depilatora ale efekt jest tylko przez około 5 dni, potem włosy wrastają, wygląda to okropnie, mimo że używam takich gąbek do ciała szorstkich i peeling to nic nie daje, potem przez paręnaście dni muszę się męczyć z tymi wrastającymi włoskami:( problem nie dotyczy tylko łydek ale też ud, je też kiedyś ogoliłam i potwornie tego żałuję! teraz muszę się męczyć z całymi nogami! wyobrażacie sobie całe nogi w krostkach i plamkach czarnych po włosach po ogoleniu nóg?! koszmar!:( jak Wy to robicie że macie tak gładkie nogi bez skazy po włosach? używałam też kremy do depilacji ale jest tak samo, marzy mi się depilacja laserowa ale nie mam kasy:/ przecież nie wszystkie dziewczyny korzystają z laseru, a mają idealne nogi! jak to zrobić??! krępuje mnie to szczególnie latem bo muszę chodzić w spodniach, a o basenie nie ma nawet mowy:( byłam kiedyś też u dermatologa ale dała jakąś maść, która nic nie pomogła i powiedziała by nie nosić spodni bo dodatkowo podrażniają uda ale jak ja mam chodzić w spódnicach z takimi nogami?:( jest jakiś sposób na gładkie nogi na których nie widać śladu po włoskach??

oj znam ten problem z autopsji niestety... sad poszukaj na forum mojego wcześniejszego wątku "blizny po depilacji"... w moim przypadku, ani maszynka, ani kremy, ani depilator, ani wosk.. NIC nie daje efektu.. zawsze pojawia się krostki.. widać takie czarne kropki,  czasem nawet robią mi się takie ropne krostki.. dermatolog też przepisała mi jakąś maść, papkę na nogi, tonik na nogi.. <specjalne mieszanki robione na receptę w aptece> wszystko stosowałam jak kazała.. ale bez efektów.. powiedziała mi ze depilacja laserowa prawdopodobnie usunie mój problem - ale wiadomo kasa... sad sad

idzie znów lato.. i  ja znów mam ten brzydki problem, wstydzę się założyć spódniczkę.. pokazać choć kawałek łydki w spodniach 3/4...

moje problemy z nogami,  a właściwie skórą na nich.. trwa już parę latek... sad niestety nie udało mi się jeszcze znaleźć sposobu na ten problem.. sad

pozdrawiam

"...dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu."

7

czytałam właśnie trochę o tym Silk'n no i jak zawsze różne opinie, ale jest to jakieś wyjście:) trochę drogie ale i tak o wiele tańsze od profesjonalnego lasera w gabinecie, hmm może zacznę na niego pomału zbierać:) ale póki co to zbliża się lato i znowu będę musiała się ukrywać pod spodniami:(. Sinus czemu nie możemy cieszyć się ładnymi nogami jak większość dziewczyn?:(
pozdrowionka dla wszystkich

8

Niedaleko mojej uczelni otworzyli jeden z salonów nomasvello:

Nie byłam tam jeszcze, ale cały "pomysł" wygląda dość interesująco i zachęcająco.
Stosują metodę fotodepilacji, która (jak wyczytałam gdzieś w internecie) jest bezpieczniejsza od tradycyjnego lasera i mogą ją stosować nawet osoby z ciemną karnacją, albo jasnymi włoskami. Ale najbardziej zachęcające jest to, że jeden zabieg kosztuje tylko 99 pln niezależnie od części ciała! Czyli 1 łydka - 99 pln, paszki - pln itd. Dokładne info i cennik są na stronie (musicie wrzucić nazwę w Google - 1. link).

Ponieważ też mam problem z ciemnym, nieestetycznym i uciążliwym owlosieniem zamierzam się tam wybrać, jak odłożę trochę kasy.
A może któraś z czytelniczek forum już tam była i chciałaby podzielić się wrażeniami? wink

9

Ja Ci radzę zebyś używała depilatora, ale cały czas, przez rok na przykład smile
Ale ani raz maszynki! bo przez nią włosy tylko się wzmacniają, a po depilatorze będą coraz słabsze.
Ja od zeszłych wakacji wogóle nie dotykałam maszynki i teraz spokojnie mogę wytrzymac dwa tygodnie bez usuwania włosów smile zostają kropeczki czerwone, no trudno, ale nie jest to tak krepujace jak ucięte włoski smile

The smell of you in every single dream I dream...

10

agnieszka1985 nie raz sobie próbuję na to pytanie odpowiedzieć.. sad ja gdy mam straszną ochotę na sukienkę, spódniczkę krótkie spodenki (szczególnie te dwie pierwsze opcje bardzo lubię..) i zachęca do tego jeszcze pogoda za oknem.. to maskuję te moje nogi podkładem, smaruje takim balsamem z Avon który od razy po nałożeniu zostawia efekt opalenizny (taki z fioletowej serii) i wychodzę... wiem, że te kropki tam są.. ale z daleka inni ich tak nie widzą.. i jakoś tak staram się przeżyć lato... smile ale to jest rozwiązanie doraźne, tylko szkoda, że na plaży już się nie sprawdza.. sad

vmg a w jakim mieście jest ten salon o którym mówisz?? wink

"...dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu."

11

witam ponownie,
Depilacja urządzeniem o nazwie Silk'n jest naprawdę skuteczna. Jestem szatynką i włosy na nogach i okolicach bikini mam dość ciemne. Deplacja elektrycznym depilatorem powodowała u mnie łzy bólu i zaczerwienienia, które niestety utrzymywały się dość długo, natomiast fotodepilacja niemal bezbolesna:) Depilacja w gabinecie jest bardzo kosztowna, a skuteczność nie jest 100%. Przy Silk'n możesz powtarzać zabiegi w miarę potrzeb, a wydatek finansowy tylko raz. Jak zsumuje się te wszystkie kremy oraz inne preparaty łagodzące, to koszt zakupu Silk'n nie jest już taki przerażający. Spróbowałam i spawdziłam na sobie, więc mogę polecać innym.

12

Sinus - ten konkretny w Warszawie, ale wydaje mi się, że mają też salony w innych miastach. Polecam wyszukanie firmy w google i odwiedzenie ich www wink

13

a ja bym się chętnie jesczze czegoś więcej dowiedziała o tym urządzeniu silkn. Widziałam właśnie na ibeauty, że można pogadać na forum z ich ekspertem, ale wiadomo, on reklamuje urzą?zenie od jak najlepszej strony, Czy naprawdę warto w to zainwestować?

14

witam,
chwilowo byłam poza zasięgiem, chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczace silkn. Mam to urzadzenie w domu i używałam go do usuwania owłosienia z różnych miejsc. Według mnie największa zaletą jest to, że zabieg jest niemal bezbolesny. W porównaniu z depilatorem elektrycznym to po prostu przyjemność:) Jakie chcesz znać szczegóły?

15

To światło się jakoś zużywa? Jeśli tak to na jak długo starcza?
Ono jest dość małe, domyślam się że ten zabieg jest bardzo długi

16

Świało jako takie się nie zużywa tylko lampa, ale wystarcza na kilakrotną depilację nóg, pach.
To czym się naświetla ma wymiary 2 na 3 cm, więc nie jest takie małe.
Na usunięcie włosów z całej nogi (od stopy po pachwinę) potrzeba  ok. 30 minut, nawet jeśli jest to gruba noga:)

17

Jeśli masz problem z szybkim odrastaniem włosków to nie ma innej rady niż golenie regularnie..

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

18

Są dużo bardziej skuteczne i nowoczesne metody.
Jak ktoś chce mieć pachy jak broda u faceta to może się golić nawet 2 razy dziennie.

19

Miałam na myśli tańszy sposób, bo nie każdego stać na salon kosmetyczny. Oczywiście, że wizyta w salonie jest najlepszym rozwiązaniem.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

20

Stanowczo odradzam fotodepilacje. Po pierwsze nieskuteczna- bo włoski i to nie pojedyńcze zostały, po drugie mocno podrażnia skórę- zaczerwienienie minęło po kilku dniach. W sumie pieniądze wyrzucone w błoto:(
Też mam problem z wrastającymi włoskami i rzeczywiscie tylko systematyczny peeling ( polecam cukrowy naprzemiennie z enzymatycznym) sytuację poprawia.

21

A po jakim zabiegu nie odrastają pojedyncze włoski?
Może po wosku czy goleniu??
Fotoepilacja jest skuteczna bez dwóch zdań.
Jedyna metoda eliminującą na zawsze zbędne owłosienie jest elektroliza.
Ale jakie to są kaszty to moze sprawdzic każda z was.

22

znam ten ból niestety;/
Zauważyłam, że od tego, że często goliłam włosy maszynką stały się one mocniejsze i ciemniejsze. Co mnie doprowadza do szału. Bo machanie codzienne maszynką może człowieka wykończyć;/
a może dobrym sposobem byłaby depilacja laserowa??
Może macie z nią jakieś doświadczenia ??
Bo przyznam, że ona mnie ona kusi bardzo ??

23

Właśnie czytam o fotodepilacji i i chyba sie skusze. Ja mam problem z okolicami bikini stosowałam wszystko i beznadzieja zostałam narazie przy depilatorze, ale włosy sie wrzynaja, są czarne kropki i wstyd wyjść w stroju kąpielowym bo widac nawet z daleka sad Była któraś na tej fotodepilacji ??

"Pieniądze szczęścia nie dają , dopiero zakupy "

24 Ostatnio edytowany przez Ivrea (2010-11-14 17:32:26)

cześc wszystkim tongue
czytając pierwszy post agnieszki odniosłam wrażenie jakbym czytała o sobie sprzed jakiegoś roku wink dobrze cię rozumiem bo miałam dokładnie to samo, kto nie miał czegoś takiego nie wie jaka to jest udręka. Nie pomaga nic, żadne depilatory, woski, kremy. Ja miałam do takiego stopnia że nawet jeden z silniejszych kremów nie był w stanie mi tych włosków usunąc, po prostu był za słaby. Używałam wosków najróżniejszych, najmocniejszych, w plastrach i tych rozpuszczanych samodzielnie - cebulki były tak mocne że żaden wosk nie był w stanie wyrwac włosa. Jeżeli chodzi o depilator - próbowałam robic tak jak mówiła lukrecjaa, przez kilka miesięcy używałam TYLKO depilatora z nadzieją że włoski w końcu zaczną robic się słabsze - zero efektu. Dodatkowo skóra była tak podrażniona że ukrywałam się pod spodniami, w lecie jak chciałam wyjśc w spódnicy czy sukience to zakładałam cienkie czarne rajstopy... nawet jak było 30 stopni. Czerwone krostki, zapalenie mieszków, czarne kropki - wszystko to znam tongue dodam, że o gładkości nóg po depilatorze mogłam pomarzyc wink

A teraz tak pozytywnie - jest na to rozwiązanie smile jakiś rok temu poszłam na laser na łydki, teraz jestem już jakieś 2 miesiące po ostatnim zabiegu (miałam 4). Wiem że to dużo kosztuje, żeby sobie na to pozwolic poszłam do pracy i przeznaczyłam na to całą wypłatę. Ale jeżeli któraś z was się waha czy to nie będą wyrzucone pieniądze w błoto to mówię - nie będą. To jest ulga po prostu big_smile nie muszę praktycznie W OGÓLE łydek golic. Ostatnio gdzieś kilka dni temu bo mi wyrosło jakieś 10 włosków wink polecam więc naprawdę, nie ma co się męczyc smile zabieg robiłam w Opolu więc jakby ktoś był zainteresowany mogę dac namiary wink

A rozwiązanie numer 2 - Silk'n. Tak jak tutaj już było pisane on naprawdę działa. Osobiście go nie mam (zamierzam kupic:P) ale ma go moja koleżanka więc widzę rezultaty u niej. Ona ma jasną karnację i ciemne włoski więc idealne warunki na to urządzonko wink z tego co u niej zauważyłam potrzebowała więcej zabiegów niż w moim przypadku z laserem. Mi wystarczyły 4, ona potrzebowała 6. Ale i tak myślę że się opłaca duuużo bardziej wink a rezultaty są porównywalne. Zaletą Silk'n jest to że nie boli tongue laser jednak daje trochę "popalic" tongue chyba że ktoś namiętnie kupuje maśc Emla która podobno pomaga ale jest cholernie droga wink ja robiłam bez tego. W każdym razie np na bikini to jest zbawienie smile bo chyba bym się zapłakała jakby ktoś mi tam miał robic laserem wink

W przeciągu 2-3 tygodni będę miała własnego Silk'n więc mogę pisac jakie odczucia i rezultaty wink
Aha, jakby co to podaję stronkę: http://isab.com.pl/silkn/

Uf, rozpisałam się tongue:P

25

Może depilacja woskowa?

?-my only love

26

Drogie koleżanki !
znam niezawodny sposób na podrażnienia po goleniu zarówno nóg jak i skóry pod pachami !
Ja po kazdym goleniu uzywam zasypkę dla dzieci . Wszystkie podraznienia znikaja w ciagu 2 h
Naprawde polecam !!!!

27

Z tą zasypką to ciekawe... Właśnie nigdy nie mogłam znaleźć czegoś odpowiedniego do podrażnionych okolic bikini, bo na nogi etc są jakieś specjalne kremy, ale chyba w intymnych rejonach skóra jest jednak delikatniejsza. A mi się robi niestety zapalenie mieszków włosowych, nie jest to ani przyjemne ani estetyczne sad Co do nóg: nigdy w życiu nie ogoliłam nóg maszynką, od samego początku jechałam depilatorem. Mam cerę naczynkową, wyskakują mi pajączki, ale wolę to niż codziennie golić całe nogi plus mimo wszystko mieć je szorstkie i nieprzyjemne w dotyku. Wiadomo, niektóre włoski wrastają, ale to je wtedy łapię pensetą i po sprawie. Zwykle są ledwo przykryte naskórkiem.

28

Witam,
poszukuję osoby która używała Silk'n i wciąż go posiada i chciałaby go odsprzedać za niższą cenę lub  wypożyczyć (kwota do ustalenia) szukam takiej oferty bo nie stać mnie na zakup takiego urządzenia dla siebie a chętnie bym z niego skorzystała.
dodam że chodzi mi o samo urządzenie bez wymiennych kasetek

29

witam
chce dodac pare slow o fotodepilatorze silk'n,ktorego posiadaczka jestem od 3miesiecy.
kupilam go z wahaniem,po przeczytaniu wielu opinii.

pierwsza uwaga to taka,ze to nie jest depilacja trwala!!!co jakis czas trzeba bedzie powtarzac naswietlania.wiele osob o tym nie wie i mysli,ze to jest laser taki jak w gabinetach kosmetycznych.wlosy odrosna moze bardziej slabe,ale jednak co kilka miesiecy bedzie trzeba powtarzac.

stosuje silk'n regularnie od 3miesiecy w odstepach dwutygodniowych,jak zalecono. pierwszy raz dosc haotyczny i niedokladny ,bo nie umialam jakos sprawnie sie tym poslugiwac.ale drugi raz juz OK,potem to juz rutyna.Rezultaty zaczelam dostrzegac ,kiedy naswietlalam lampa o pelnej mocy(stopien 5). jest uczucie ciepla w miare zmieniania stopnia nagrzania lampy.na nogach nie czuje bolu. na strefach wrazliwych, pachy,bikini mnie czasem boli,to jest taki bol jakbym sie oparzyla.cieplo jakby w glab skory.za pierwszym uzyciem jest taki efekt ze chce sie odskoczyc z tym urzadzeniem od skory,ale trzeba wytrzymac.ja juz sie przyzwyczailam.ale pierwszy raz sama reka mi odskakiwala:))) bol jest do opanowania,teraz spokojnie to robie-na wrazliwych partiach ciala boli,ale zaciskam zeby i da sie wytrzymac:)))mysle jednak,ze to zalezy od osoby,jedni maja niski prog wrazliwosci na bol inni nic nie czuja.ja na przyklad nie moglam depilowac sie depilatorem-bol byl nie do wytrzymania!a potem nogi cale rozognione i bolace.
efekt najwiekszy widze na nogach. ja na drugi dzien po depilacji maszynka mam "jeza"cos okropnego. po 3miesiacach nie musze golic nog w ogole!co za ulga!
strefa bikini i pachy o wiele gorzej.widze takie male placki skory ktora nie zarasta ,ale mysle,ze to dlatego,ze na nogach od razu przeszlam na najwyzszy -5 stopien mocy lampy.a na bikini i pod pachami zmniejszalam moc,bo mnie bolalo,wiec mysle,ze to jest tego powodem.teraz juz stosuje na 5stopniu i zaczynam widziec efekty.

jednym slowem jest to moj najlepszy zakup i bede stosowala do upadlego-dlatego tez zdecydowalam sie na rozszerzony komplet-z 3lampami.one podobno straczaja na okolo 750impulsow,ale szczerze-mysle,ze na mniej.ja juz jedna lampe zuzylam ,a nie wydaje mi sie,ze to bylo az 750impulsow.moze sie myle,nie liczylam:))
Ale najwazniejsze jest to,ze to dziala.po latach meczarni z plamkami na nogach,bliznami po wrastaniu wlosow to jest po prostu raj.nogi sa gladkie.nie gole ich od tygodni.jestem w 7niebie!

30

i jeszcze kilka refleksji po kolejnym miesiacu uzywania. bikini juz prawie efekt osiagniety-choc wymagalo to na prawde wielu naswietlan. najgorzej pachy,byc moze dlatego,ze wlosy tam nie sa za ciemne.nie wiem. ale ogolnie powoli widac efekty. nogi-wlosy zaczely odrastac- lub rosna nowe(nie wiem gdyz zalezy to od fazy wzrostu wlosa),ale nadal w zdecydowanej wiekszosci gladkie,gole tylko przed naswietlaniem-raz na 2tygodnie-naswietlam tylko miejsca gdzie wlosy rosna. w dalszym ciagu uzywam drugiej z 3lamp jakie zakupilam.ogolnie-jestem bardzo zadowolona z efektu.dla mnie to niewyobrazalna ulga nie martwic sie o depilacje,szczegolnie w sytuacjach intymnych,gdzie powodowalo to stres etc...Musze przyznac,ze wymaga to cierpliwoswci,regularnych naswietlan przez kilka miesiecy aby osiagnac pozadany efekt.takze ten kto niecierpliwy stwierdzi,ze urzadzenie nie dziala.zastanawiam sie co bedzie latem,gdyz nie mozna stosowac lamp na opalona skore.takze conajmniej 3miesiace nie bede uzywala.zobaczymy..

31

a to nie jest tak ze ta mszynka osłabia włoski tak że jak one potem odrastają po tych kilku (nastu) tygodniach, to się nie mogą przebić przez skórę? ja mam sttraszliwe problemy z wrasatającymi włoskami od 7 lat moje nogi nie widziały słońca i ani depilator, ani maszynka, ani woski, NAWET LASER W GABINECIE - wydałam łącznie ok 3000 na lasery i już po dwóch latach było dokładnie tak samo jak przedtem sad na udach używam wosku, tylko mi pajączki wyskakują ale przynajmniej jest gładko na może tydzień-dwa. ale na łydkach jakaś masarka. na szczeście moi meżczyśni nigdy nie uważali tego za probelm, tylko że własnie też bym chciała czasem w sukience pochodzić... sad

32

pomarjancza: po stosowaniu tego aparatu nie widze wrastajacych wlosow.mialam je tylko po depilacji woskiem.cale nogi potem w ranach. jesli Tobie nie pomogl laser w gabinecie kosmetycznym,to silkn na pewno nie pomoze,gdyz jest to urzadzenie o mniejszej mocy i slabszych wynikach depilacji.moze w Twoim przypadku to jest problem medyczny? Moja kolezanka po laserze w gabinecie ma spokoj juz 4rok.ja ,gdybym miala pieniadze na zbyciu na pewno wybralabym laser w gabinecie. silkn jest alternatywa i dlatego skorzystalam.choc to tez nie jest tanie rozwiazanie,gdyz trzeba dokupywac lampy +/- 159zl za sztuke.ja mialam krotka przerwe w stosowaniu ,ale juz widze odrastajace wlosy gdzieniegdzie(lub nowe-tego nie wiem),wiec tak naprawde jest to moim zdaniem urzadzenie do ciaglego stosowania co 2tygodnie i wtedy nie musisz sie golic. natomiast laser w gabinecie ma ta przewage,,ze po serii naswietlan masz spokoj.takze warto wszystko wziac pod uwage decydujac sie na zakup.

33

Witam.

Mam 2 pytania odnośnie sposoby korzystania z depilatora.
1. Czy po 3 - 4 sesjach depilatorem Silk'n kolejne sesje (podtrzymujące efekt) mam robić co miesiąc czy wtedy gdy pojawią się odrosty?
2. Czy sesje podtrzymujące efekt mam robić na całych nogach czy tylko w miejscach gdzie pojawiają się włosy?

34 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-06-10 12:45:41)

agnieszka1985 napisał/a:

dziewczyny ratujcie!

Witaj,
może zaintresuj się tematem depilacji laserowej.
Seria zabiegów depilacji laserowej zawsze poprzedzona jest konsultacją z lekarzem dermatologiem. Osoby kwalifikujące się do zabiegu są poddawane próbie laserowej, która umożliwia dobranie optymalnych parametrów zabiegu oraz pozwala wykluczyć ewentualne reakcje alergiczne. Próbę laserową najlepiej przeprowadzić dzień przed zabiegiem, niemniej istnieje możliwość wykonania jej bezpośrednio przed zabiegiem.

Więcej możesz sprawdzić np. na spam

Posty [ 35 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » ratunku! okropne nogi!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018