Popękane naczynka na twarzy u faceta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Popękane naczynka na twarzy u faceta

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Popękane naczynka na twarzy u faceta

Cześć smile

Popękane naczynka krwionośne na twarzy u mężczyzny. Co może pomóc? Może polecicie jakiś krem, czy coś innego.

Dzieki smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Popękane naczynka na twarzy u faceta

Mój mąż ma popękane naczynka , podobno ostre przyprawy nasilają ich widoczność. Używa kremu który mu kupiłam  Perfecta cera naczynkowa dzień i noc dla cery suchej i normalnej... Dax kosmetics

Jest też podobny krem z Soraya też cera naczynkowa, ale kosztował koło 40 zł i na próbe kupiłam ten i zniknęła mu na nosie i policzkach ale regularnie pilnuje żeby używał. Pozdrawiam.

3

Dzięki Różyczko, rozejrzę sie za tymi kremami, może któryś pomoże smile

4

ja mam strasznie popękane na nogach, mimo, że mam dopiero 19 lat.
czy to prawda, że rutinoscorbin zapobiega powstawaniu nowych 'pajączków'?

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

5

Witam:)
Ja  również mam problem  z rozszerzonymi naczynkami na twarzy oraz nogach.
Osobiscie wyprobowałam na sobie juz wiele kremów i mogę polecić Metroruboril oraz z firmy Pharmaceris maja różnego rodzaju, teraz używam kojąco-wzmacniającego.
Jeśli chodzi o nogi, to zażywam cały czas rutinoscorbin i wydaję mi się, ze on tylko wzmacnia naczynka, ale nie zapobiega powstawaniu nowych. Od niedawna używam żelu do nóg z Flosleku z wyciągiem z miłorzębu i kasztanowca i jest naprawdę dobry:)
Pozdrawiam:)

"Be my friend
Hold me, wrap me up, unfold me
I am small and needy
Warm me up and breathe me..."

6

Przy pękających naczyńkach wskazane jest stosowanie witaminy PP,C również preparaty z arniką czy  miłorząb japoński..Należy stosować  na twarz kremy do cery naczynkowej (Protect czy Flosek).Nalezy unikac alkoholu,kawy gorącej czy  herbaty,nie wspominając o ostrych przyprawach.Mozna też stososować Sonoforezę,termolizę czy laser.Można też stosować różne dostępne leki(również na nogi) dostępne bez recepty np.Diohespan,Kasztanowy żel z rutyną.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Popękane naczynka na twarzy u faceta

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018