Bezradność - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Bezradność

Hej mam 26 lat jestem kobietą. W związku jestem od 3 lat od roku jestem zareczona.
Jestem zazdrosna ale staram się opanować to, czasami były sytuację że znajoma miała większy wpływ na mojego bo raz spotkał się z nią za moimi plecami a mnie oklamal, pojechał do niej się spotkać a dla mnie nie znalazł czasy aby przyjechać w tygodniu. Ale nie ważne, to już za nami. Widziałam ze ogląda zdjęcia dziewczyn, celebrytek obserwuje ich życie można powiedzieć, ostatnio odkryłam że ogląda porno, barfzo mnie to zabolało bo mówił że jest dobrze nawet lepiej. Najbardziej zabolało mnie to że powiedział że to robi dla mnie. Wkudzylam się na maska. Rozmawialiśmy i jest dobrze tzn tak mi się zdawało ale ciągle nie daje mi to spokoju, jak mówi o innych dziewczynach to we mnie się złość rodzi. Nie potrafię sobie poradzić.
Mówi że mam słabą samoocenę ale jak mam być pewna siebie jak nie daje mi tej pewności.
Dzisiaj poklocilam się z nim bo powiedział o dziewczynie w pracy ze na jego dział przyszła, nie wiem co mam robić.
Powiedział że go odpycham tym, tak to prawda ale nie wie jak barfzo mnie rani. Czuję się beznadziejne i nie wiem co mam zrobić
Za rok mamy wesele a ja mam wątpliwości
Jest idealny ma większość zalet niż wad, ale doprowadzają mnie do szału jak mówi o innych kobietach, nie potrafię olewac

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bezradność

Idealny ma same zalety bez wad.

Fdzieqczyna jakas przyszla na jego dzial, nie wiemy czy do niego, czy z nim porozmawiac czy sluzbowo czy prywatnie a ty robisz z tego powodu powod do awantury i zerwania zareczyn ?

Lecz sie, lecz sie poki na glowe nie bedzie za pozno i zostanie tylko leczenie nog.

A za Twojego narzeczonego w najblizsza niedziele postawie swieczke w kosciele, za jego katorznicza walke w takich warunkach.

3

Odp: Bezradność

Piękno kobiety to nie tylko wygląd, to pewność siebie, świadomość własnych atutów, otwartość i uśmiech na twarzy. A niska samoocena, ciągle oskarżenia, podejrzliwość faktycznie może odpychać. To nie jest twoja wina, to efekt wychowania ciebie przez rodziców, relacja z ojcem. Jeśli jednak nie zmienisz się, nie popracujesz nad tym to takie postępowanie będzie działać jak toksyna, zatruwać wasz związek.
Zaufanie to fundament w związku, pracuje się nad nim latami. On jest za tą budowę tak samo odpowiedzialny jak ty i jego rola jest bardzo ważna. Podobnie jest z poczuciem własnej wartości, jeżeli rodzice tego nie zrobili to na nim spoczywa duża odpowiedzialność. Ale bez twojej pomocy się nie uda.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018