Pisał z inną - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Pisał z inną

Jestem z chłopakiem od ponad roku. Zawsze ufałam mu w 100% procentach. Nie zrobiłam mu ani jednej sceny zazdrościć, bo nie podobają mi się takie dziewczyny... I mi się za to dostało.
Dostałam niedawno wiadomość od nieznajomego na fb. Wysłał mi screena wiadomości mojego chłopaka z jego koleżanką. Wysłał je na prośbę tej koleżanki z którą pisał,bo ona nie chciała nieprzyjemności.
Podobno dobierał się do niej po wypiciu tak z 1-2 piw. Potem kontakt się między nimi urwał, ale po jakiś 2 tygodniach on jechał w delegację z pracy do miasta w którym ona mieszka i napisał do niej, że chce się spotkać.
Ona odpisała mu, że nie chce się spotykać za moimi plecami. A on na to, żeby się tym nie przejmowała. Że jest piękna, że bardzo ją polubił i, że ma się nie przejmować, bo jeśli coś to on w całości będzie odpowiadał za jakikolwiek konsekwencje. I (uwaga), że ma dziewczynę i nie zamierza jej zostawić, ale chętnie spędzi miło czas wink

Wgl tego nie rozumiem... Zawsze myślałam, że wierność to coś co mam u niego zapewnione. Co robić? Kocham go, planowaliśmy razem przyszłość, a on mówi, że już nigdy tego nie zrobi. Ale stracił moje zaufanie. Nie wiem czy będę mogła mu kiedyś jeszcze w pełni zaufać. Czy ten związek ma sens??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pisał z inną

Mozesz byc pewna, ze nie byla to jedyna rozmowa. Mozesz byc pewna, ze nie raz skonczylo sie z innymi nie tylko na rozmowie.
Mozesz byc pewna, ze teraz bedzie sie lepiej pilnowal

ja86 napisał/a:

Mozesz byc pewna, ze nie byla to jedyna rozmowa. Mozesz byc pewna, ze nie raz skonczylo sie z innymi nie tylko na rozmowie.

Boję się tego... Bo nawet jeśli nie będzie innych dziewczyn ja zawsze będę myśleć, że mogą być. Tylko jest bardziej uważny. Nie wiem jak mam mu teraz zaufać... Nasz związek jest dla mnie mega ważny.
Wydaje mi się, że on się zmienił z powodu kolegów z pracy, którzy w koło nawet przy mnie mówią, że "jeśli dziewczyna nie widzi to się nie liczy". Czuję się okropnie sad

4

KobietaZPytaniem napisał/a:

Jestem z chłopakiem od ponad roku. Zawsze ufałam mu w 100% procentach. Nie zrobiłam mu ani jednej sceny zazdrościć, bo nie podobają mi się takie dziewczyny... I mi się za to dostało.
Dostałam niedawno wiadomość od nieznajomego na fb. Wysłał mi screena wiadomości mojego chłopaka z jego koleżanką. Wysłał je na prośbę tej koleżanki z którą pisał,bo ona nie chciała nieprzyjemności.
Podobno dobierał się do niej po wypiciu tak z 1-2 piw. Potem kontakt się między nimi urwał, ale po jakiś 2 tygodniach on jechał w delegację z pracy do miasta w którym ona mieszka i napisał do niej, że chce się spotkać.
Ona odpisała mu, że nie chce się spotykać za moimi plecami. A on na to, żeby się tym nie przejmowała. Że jest piękna, że bardzo ją polubił i, że ma się nie przejmować, bo jeśli coś to on w całości będzie odpowiadał za jakikolwiek konsekwencje. I (uwaga), że ma dziewczynę i nie zamierza jej zostawić, ale chętnie spędzi miło czas wink

Wgl tego nie rozumiem... Zawsze myślałam, że wierność to coś co mam u niego zapewnione. Co robić? Kocham go, planowaliśmy razem przyszłość, a on mówi, że już nigdy tego nie zrobi. Ale stracił moje zaufanie. Nie wiem czy będę mogła mu kiedyś jeszcze w pełni zaufać. Czy ten związek ma sens??

Współczuję. Też mi się wydaje że skoro tak łatwo mu przychodzi podrywanie będąc w związku to mogło tych prób być więcej, a niektóre mogły być udane. Nic dobrego na przyszłość to nie wróży.

5

ja86 napisał/a:

bede ci to cytowac tyle razy az zrozumiesz

I nie, nie stal sie taki z powodu kolegow. Taki byl, jest i bedzie, nie zmieni sie dla ciebie.

6

W te jego obietnice, że to się nie powtórzy, nie wierz. Może i planuje z Tobą jakąś tam przyszłość, ale ma też w niej miejsce na znajomości z innymi paniami.

Na tym właśnie polega problem z rajem. Nic tak nie przyciąga złego.
,,Na końcu tęczy''

7

Kobieto - szanuj się! Większość moich kumpli ma takie podejście do swoich partnerek, wiec jak idziemy na imprezę, podrywają wszystko co się rusza, ale jakoś ja tego nie robię. Oni tacy po prostu są (nie oceniam) i taki jest twój facet. Raz dasz sobą pomiatać, zawsze będziesz tak traktowana. Twój wybór.

8

Zgadzam się z wszystkimi wypowiedziami. Dziewczyno uciekaj z tego związku. To naprawdę nasze dobre rady. Jesteś na początku drogi życia. Jego zachowanie nie wróży nic dobrego.

9 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-10-11 10:29:51)

Dziękuję za rady. Nie wiem czy potrafię go zostawić, bo bardzo go kocham.. Ale wiem, że powinnam. Teraz odpuszczę bez konsekwencji to zrobi to ponownie, bo nauczy się, że może sobie na to pozwolić.
Eh...czemu on musiał to popsuć? sad
Najbardziej boli mnie to jak zareagował gdy się go o to zapytałam. Kłamał mi prosto w oczy... Miał 10 różnych wersji wydarzeń w ciągu naszej jednej rozmowy. Sam plątał się w swoich słowach... Ale wgl nie powiedział o sobie nic złego... Nic w stylu "głupi byłem, żałuję". Tylko szukał sposobu by obrócić to w coś banalnego co mam po prostu olać

10

Nie rokuje
Lepiej że teraz "sie ujawnił" a nie za np 10 lat...

11 Ostatnio edytowany przez KobietaZPytaniem (2019-10-14 14:43:14)

Chyba miałyście racje. Myślę, że sprawa się rozwiązała i teraz już nie mam wątpliwości.

Nie lubię tego, ale no musiałam być pewna. Gdy zostawił na chwilę telefon i wyszedł zobaczyłam na jego fb. To nie była jedna dziewczyna. Przynajmniej dwie, kto wie czy nie więcej. Ba, i ta druga była już po tym gdy obiecał mi, że więcej nie będzie flirtował z innymi. Miłość oślepia i robi z nas durniów wink

Nie miałam jeszcze siły powiedzieć mu, że wiem o innej. Ale to zrobię... Mam dość

12

Jak na moje oko to narcyz poczytaj o tym o zaburzeniach narcystycznych . Oni tak robią i się nie zmieniają i najważniejsze to nie Twoja wina będzie miał następna i zrobi jej to samo.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018